Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

    Наистина се ориентирах към Lg g3 16gb, но ме притесни факта, че явно е разпространен дефекта с екрана - пожълтяване, вследствие от прегряване. Наистина ли е толкова срещан проблем ? Прочетох, че при телефоните произведени след октомври 2014 бил отстранен този дефект, а дали наистина е така !? Някой с преки впечатления ? Или при наличието на две години гаранция не трябва да ме притеснява много, въпреки че ще е дразнещо, ако е в сервиза често ?

    Коментар


    • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

      Не че нещо, ама във България , думата гаранция е....
      Пресен пример от преди 1 месец:
      Приятел си преподписва договор с мобилен оператор, съответно взима на изплащане, GSM Леново от А серията, за около 300 лв.
      Още първия ден, след монтиране на сим картата, инсталирахме няколко приложения, проведе 2 разговора и по време на третия разговор, усети пукане и опарване в ухото. Съответно установихме ,че стъклото в горната част, при микрофона, се е спукало.Всичко става пред мен, телефона не е изпускан или удрян от както е разпечатан и го видях с очите си.
      Последва рекламация в сервиза, отказ от гаранционен ремонт, /обяснение - спукването е в следствие на удар/предложение за смяна на стъклото от сервиза,на цената на целия телефон и по-точно с 1,60лв. по-евтино от нов такъв телефон. Последва жалба до КЗП , проверка и нищо, Ако искал да води дело и така нататък...
      Това е с гаранцията, само го споделям.
      / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

      Коментар


      • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

        Конкретно за Леново гсм...На хартия страхотни спецификации, перфектна цена и масово в сервиз.Това го знам от познат в гсм сервиз, масови проблеми при гмсите на тази фирма...
        Пътят е целта.

        Коментар


        • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

          Lg 3, и аз си го бях харесал,но като прочетох доста негативни отзиви за него,се отказах.После излязоха други модели,като мото x play,...style,но пък много нови,отзивите малко,гаранция от чужбина,я стане я не...Най после се появиха и в София...първия вече на цена от 670лв.Рекламирането,че е с голяма батерия,издържаща 2 дни,аха да наклони везните към него...но...пак четене...оплакване от опарени клиенти...относно гаранционния сервиз...и пак в изходна позиция.Затова си си взех....Note4 с план....излезе прилична цена...с гаранция 2г.Синчето има същия модел,и вече 6 месеца не може да го счупи,моите изисквания са по скромни,дано изкара повече.Прави страхотни снимки като за телефон,силен и чист звук,2к екран,писалка....сменяема батерия...зареждане на 3 ден,само нормални разговори....с ползване на нет..по малко...Успех в търсенето!

          Коментар


          • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

            Първоначално публикуван от Spouk Преглед на мнение
            Наистина се ориентирах към Lg g3 16gb, но ме притесни факта, че явно е разпространен дефекта с екрана - пожълтяване, вследствие от прегряване. Наистина ли е толкова срещан проблем ? Прочетох, че при телефоните произведени след октомври 2014 бил отстранен този дефект, а дали наистина е така !? Някой с преки впечатления ? Или при наличието на две години гаранция не трябва да ме притеснява много, въпреки че ще е дразнещо, ако е в сервиза често ?
            Най-добре потърси конкретно инфо в специализираните сайтове/форуми - има си подраздели и за LG. А колкото до гаранцията - по-добре да не лежиш на тази кълка. Както и колегите са писали, често в БГ продавачите те отсвирват и изкарат потребителя виновен. Предишния ми телефон беше веднъж в сервиз гаранционно за смяна на тъч панела, купен беше от Хенди и нямах никакви проблеми, но телефона реално не се различаваше от нов (доста си пазя нещата). Възможно е и това да е причина да не се заяждат, може пък и да са си коректни. Истината обаче е, че по-добре да не опираш до гаранция - губене на време, нерви, често пари и накрая пак си виновен . Пожелавам ти да нямаш никога такива проблеми!
            Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

            Коментар


            • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

              и аз дойдох до тази чуденка и почвам да разглеждам телефони в този ценови диапазон........... имам един предварителен въпрос относно тел. с 2 сим карти, тъй като не съм ползвал досега такъв:
              имам СИМ карта 1 за разговори без нет и СИМ карта 2 само с НЕТ и СМС, ако ги сложа в дуал тел. ще имам ли постоянно нет когато ползвам СИМ 1, или трябва нещо да се превключва???
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                За добре работещ телефон с 2 SIM карти не съм чувал.

                Коментар


                • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                  IvanIvanovi ще имаш нет постоянно от кратата ти за данни. Обикновено в менюто на двусимката има настройки от коя сим да ти ползва нета.
                  bokomo, има добре работещи двусимки, уви не са широко разпространени в България.

                  Коментар


                  • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                    Казвай марка/модел. Вероятно ще го тествам бързо.

                    Коментар


                    • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                      Първоначално публикуван от vladdark Преглед на мнение
                      IvanIvanovi ще имаш нет постоянно от кратата ти за данни. Обикновено в менюто на двусимката има настройки от коя сим да ти ползва нета.
                      bokomo, има добре работещи двусимки, уви не са широко разпространени в България.
                      оказа се, че картата ми има нет, така че варианта двусимка отпада.......спрях се на LG G3 и тея дни ще го взимам
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                        Ето изискванията:
                        1. До 500-600лв.;
                        2. Няма да го използва за сърфиране в нета, а евентуално за получаване и проверка на мейли и съобщения с Вайбър и в сурат тефтера, т.е. няма да пише чак толкова;
                        3. Да е с добра сетивност на дисплея, че с нейните женски непотни и без добри папиларни изображения ръце моят Галакси С2 почти не я отразява и трябва аз да й отварям тел. и да набирам;
                        4. Да не е с огромен дисплей, че да може да борави с една ръка с тел., както е свикнала;
                        5. Да е с добра камера - мин. 5 мегапиксела;
                        6. Нямаме претенции за операционна система и версия, стига да е ок;
                        7. Ще се взима на лизинг от М-Тел.

                        Това от точка 2, дори и някои ден да го видя, че се случва при жена, съзнанието ми ще откаже да го повярва...

                        Коментар


                        • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                          Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
                          Ето изискванията:
                          1. До 500-600лв.;
                          2. Няма да го използва за сърфиране в нета, а евентуално за получаване и проверка на мейли и съобщения с Вайбър и в сурат тефтера, т.е. няма да пише чак толкова;
                          3. Да е с добра сетивност на дисплея, че с нейните женски непотни и без добри папиларни изображения ръце моят Галакси С2 почти не я отразява и трябва аз да й отварям тел. и да набирам;
                          4. Да не е с огромен дисплей, че да може да борави с една ръка с тел., както е свикнала;
                          5. Да е с добра камера - мин. 5 мегапиксела;
                          6. Нямаме претенции за операционна система и версия, стига да е ок;
                          7. Ще се взима на лизинг от М-Тел.

                          Това от точка 2, дори и някои ден да го видя, че се случва при жена, съзнанието ми ще откаже да го повярва...
                          Факт е. Жената вече 4-5 месеца е със Z3 compact-а и го използва само за телефон и мейли. Вайбър няма и не иска, а Сурат тефтеря си го гледа на лаптопа.
                          Но има и изненадващ момент. Телефонът е обсебен от малкия и всеки ден се трият старите игри и се качват нови. Новият телефон на жена ми отвори въпросът за таблет за детето[emoji1]

                          Коментар


                          • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            Казвай марка/модел. Вероятно ще го тествам бързо.
                            Ами ако успееш да се добереш до високия клас на самсунягите няма да се разочароваш. Ноут 4 или ноут 3 двусимови.

                            Коментар


                            • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                              Да си дадете мнението за:
                              http://www.gearbest.com/cell-phones/...ipgaAj118P8HAQ
                              http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_230567.html,


                              Последно редактирано от kalinntv; 05-01-16, 11:40. Причина: добавяне
                              Cherokee WJ 4.0L- NP242
                              Honda Africa Twin XRV 750

                              Коментар


                              • От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                                Колеги, да питам пак, че се търси още един телефон за в семейството.
                                Чудя се дали да бъде още един Z3 compact или пък Huawei P8? И има ли нещо друго ново и актуално хубаво в този ценови клас? Целите му са:
                                1. Добра батерия;
                                2. Добра резолюция;
                                3. Незабиващ;
                                4. Бърз;
                                5. Добра основна камера;
                                6. Добра памет.

                                Благодаря и успешен ден!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X