Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

    Lenovo P70 4000mAh батерия...на цена около 400лв. 3гб Рам, осем ядрен.
    За момента батерия-качество-цена....мисля, че няма конкуринция.

    Коментар


    • #32
      От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      +1
      Това наистина е възможност, но например в Технополис Z3 кеш е 829лв. (629лв. в Мтел с план) р за 6м. излиза 888лв., а за 24м.-1066лв. Получава се разлика от 200 до 400лв. в цената, а целта ми наистина е максимално дълъг лизинг с минимално оскъпяване. При големите вериги оскъпяването е чудовищно:-(

      Коментар


      • #33
        От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

        Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
        Това наистина е възможност, но например в Технополис Z3 кеш е 829лв. (629лв. в Мтел с план) р за 6м. излиза 888лв., а за 24м.-1066лв. Получава се разлика от 200 до 400лв. в цената, а целта ми наистина е максимално дълъг лизинг с минимално оскъпяване. При големите вериги оскъпяването е чудовищно:-(
        Ти си знаеш

        Коментар


        • #34
          От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

          zlost погледни един наследник на Galaxy S3, a именно Galaxy S3 NEO. Като цена за нов телфон е просто перфектен. Има доста добра камера. Вече 2 такива съм взел - за дъщерята и за жената, и проблеми няма никакви. Пасва много добре на малки ръце. Няма да имаш и проблеми с тъча. Цената му от оператор без план е 390 кинта, и от там, с планове - надолу. Телефона е модел 2014 година. Не е остарял.

          Коментар


          • #35
            От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

            Колеги, миналата седмица взех Z3 compact.
            Като минавах покрай офис на Мтел, питах, дали имат и нещеш ли в 5-я магазин имаше. Взехме го с едно хубаво планче и сега го разучаваме.

            Като смарт-ветеран съм страшно впечатлен и от телефона, и от Андроида, а пък за камерата... мани-мани.

            Хубавото е, че жена ми много го хареса, пасва й добре в ръката и няма абсолютно никакви грижи със сетивността. Дори първите дни навлизаше в дигиталния свят с предпазното фолио. Никакви грижи.

            Благодаря на всички отзовали се. Всеки един препоръчан ЖиСиЕм беше внимателно прегледан и обмислен. Мисля, че направихме добър избор.

            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #36
              От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

              Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
              Колеги, миналата седмица взех Z3 compact....
              Перфектния избор.Честито!

              Коментар


              • #37
                От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                Със здраве да си го ползва!

                Коментар


                • #38
                  От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                  Виждам че темата се е поизчерпала, а още е прясна. За да не правя поредна тема "какъв телефон да си купя", ще питам тук.
                  От пет години водя неравна борба с тъчскрийните и ми се струва, че безвъзвратно я загубих. Ако се наложи, ще обясня и подробно, но явно, концепцията "Тъчскрийн- телефон", не е разработвана за мен. От няколко месеца съм извадил от чекмеджето за джунджурии една Нокия Е50 и имам чувството, че се родих. Е, чат- пат виждам безмълвно недоумение в очите на мои дългогодишни партньори, но намирам други начини, да им покажа, че фирмата не е пред фалит. Недостатъците са:
                  1. Не мога да си ползувам мобилния план пълноценно. Има приложения, които не изискват големи екрани, но ми трябват.
                  2. ...... айде, сега де. Не мога да се сетя.
                  Та, има ли телефон с по- така- съвременен софтуер, но с подобен Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic_698.jpg
Прегледи:1
Размер:29.0 КБ
ID:5659163хардуер?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                    Освен някой модели BlackBerry за други не се сещам. Въпроса е какви приложения ползваш ,че операционната им система е малко специфична.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                      Мисля че все още има останали на склад из малките магазинчета, чисто нови хибридни смартфони, тъчскрийн и qwerty клавиатура с прилично голям екран, кеф ти тъчскрийн - кеф ти класическа клавиатура


                      Ето за този става въпрос: BlackBerry Classic Q20



                      п.с. Колегата Янчо ме изпревари
                      п.с. Снимката да не се смята за реклама, постнах я за да види колегата как изглежда тела, модератор ако реши да я изтрие!
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Еделвайс; 12-05-15, 21:32. Причина: Премахване на търговски линк от снимката на смартфона

                      Коментар


                      • #41
                        От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                        Ако намериш наследник на Е50/51/52 те много ще се радвам да споделиш. Аз се отказах да търся.
                        А на бизнес-партньорите ти да им кажеш да се поразходят малко.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                          Тропчо, ще трябва да се примириш с 21-ви век. Колегите дето ти препоръчват Блекбъри нека да споменат, че то е със специфичен софтуер и малко тегаво за общуване с другите.
                          Според мен, знаеки коя ти е фирмата, просто си вземи най-високия клас на Самсунг или Айфон, попсувай два месеца, питай някое дете и се научи да го използваш.
                          Аз вече ходенето до офиса го приемам като отиване на кафе, просто машината ми е страхотна.


                          Само имай предвид, че свободата която дава смартфона, да си мобилен, да си на линия, да имаш бърза реакция.........................всъщност е робство. Поне за мен вече е така. Само извън София или България се чувствам свободен. Липсата на обхват вече ме зарежда

                          п.п.
                          Мога да ти дам да пробваш моя или да ти изнеса безплатна лекция...................в някоя кръчма в Пловдив

                          Коментар


                          • #43
                            От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                            Абе, аз не съм съвсем на Вие с тая техника, но ме дразни необходимостта да си ангажираш и двете ръце. От друга страна, идеята "All in one" ми се струва изчерпана. Вече се чудят какви още алабали да накичат от компютрите в телефона. Засега карам с Нокията, тъчскрийна е само на мобилен интернет, отделно лаптопа е също с мобилен нет. Само дето, омръзна ми за елементарни неща да посягам към големите устройства. Ако на телефона имам един Скайп, Вайбър, Ватсап... един маил- клиент, читав блутут и възможност тия неща да работят заедно... Сиреч, повечко RAM, процесор, OS с поддръжка на елементарни приложения ЗА КОМУНИКАЦИЯ. За тях не ми е нужен нито тъчскрийна, нито големия екран (той, така или иначе, си е малък за по- сериозни неща. Не ми трябват игри и браузване, навигация, видеорегистратори и т.н. За тях си има други устройства.
                            Май, ще поровя още малко, ще се примиря като bokomo и ще послушам kok4o1. То, поне като ще мъкна телевизор, да е телевизор.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                              Здравейте, приятели!
                              Жена ми е страшно доволна от Сони-то, но има една драма. Ние като хора от старата школа пишем на БДС, но телефона има една ненормална и напълно разбъркана клавиатура. Пробвах от Гугъл магазина да сваля БДС клавиатура, но пак са същите.
                              Дайте идея за клавиатура или поне как да пипна настройките на наличната?

                              Коментар


                              • #45
                                От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                                От настройките на клавиатурата трябва да има избор БДС. 99%

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X