Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

    Няма. Не съм много наясно как точно изглежда фонетичната, но явно само тя фигурира в настройките под "български език" и е някаква отврат за човек, несвикнал с употребата й

    Коментар


    • #47
      От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

      Аз ползвам БДС и на 5.0 си го има.
      Settings>Language & Input>Android Keyboard>Language>Тук отметката не трябва да е на Use sysytem lang. > После избираш - Engl и Bulgarian BDS.

      Коментар


      • #48
        Re: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

        Преди време имаше Bulgarian Keyboard в маркета. И доколкото помня на нея имаше БДС. Не знам да има клавиатура която можеш да пренаредиш.

        Коментар


        • #49
          От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

          Потърсете в play: 'aosp keyboard'. Това е стандартната клавиатура на андроид ос, с минимум свирки и звънчета, но работи и има БДС подредба.

          Коментар


          • #50
            От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
            Аз ползвам БДС и на 5.0 си го има.
            Settings>Language & Input>Android Keyboard>Language>Тук отметката не трябва да е на Use sysytem lang. > После избираш - Engl и Bulgarian BDS.
            Изобщо няма опция за БДС, а е само български език.
            Пробвах от магазина и резултатът е същия. На едната снимка е клавиатурата на тел, а на другата-свалената. Свалих 10 различни клавиатури, но...
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1434136276183.jpg
Прегледи:1
Размер:84.7 КБ
ID:5666268
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1434136305568.jpg
Прегледи:1
Размер:60.0 КБ
ID:5666269
            Изобщо нямам Android keyboard, а Xperia keyboard

            Коментар


            • #51
              От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

              Готово! Свалих една клавиатура и там имаше input metod/phonetic и bds. Избрах бдс и всичко е ок. Благодаря на всички отзовали се. Хубав уикенд!

              Коментар


              • #52
                От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                Приятели, Сонито на жена ми е супер, но тя трудно успява да се вмести от малкия с Angry Birsd и др. Ще мислим по-нататък за таблет, но не това е причината на поста ми.

                Моята баба S2 от няколко дена се опитва да ме предаде. След 4 години без малко, с оригинална батерия, използвана за телефон, камера, компютър и т.н., започна да й чезне сетивността и други работи, та се замислям за нещо ново. Ето изискванията:

                1. Яка батерия, че говоря над 1000мин. на месец (само изходящи);
                2. Добра памет, че се задръствам от док-ти;
                3. Добра камера, за да снимам малкия, докато още дава;
                4. Да не е с огромен дисплей - свикнал съм с S2-то, пък за основната работа имам комп;
                5. Цена - според зависи на офератата.

                Абе общо взето ми трябва телефон от високия клас, т.е. Samsung S4, 5, 6 или Sony Z3 или Z3 compact като на жена ми. Какво ще кажете и за HTC, LG и CAT?

                Коментар


                • #53
                  От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                  Нещо? Някой?[emoji1]

                  Коментар


                  • #54
                    От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                    Щом си свиканл със самсинг всеми си някои от новите S. С Сони всичко ще ти доиде наобратно, от бутоните до подрадбата на софтуера...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                      Най-добре да отидете до някой от моловете, и на място да си разгледате на спокойствие смартфоните им, с менютата, екстрите и др. , като си харесате вече марка и модела, после търсите отзиви само за него и ще си улесните с избора си? Само не позволявайте на продавач-консултантите да ви притесняват с оферти, кажи им че искате на спокойствие да огледате и опознаете смартфоните, дето се казва - око да види, ръка да пипне .

                      Коментар


                      • #56
                        Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                        Щом си свиканл със самсинг всеми си някои от новите S. С Сони всичко ще ти доиде наобратно, от бутоните до подрадбата на софтуера...
                        И мен ме влече към S, но някак си цената леко ме възпира. Ако се окаже, че това е единствения вариант и няма мърдане, тогава... ясно
                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        Най-добре да отидете до някой от моловете, и на място да си разгледате на спокойствие смартфоните им, с менютата, екстрите и др. , като си харесате вече марка и модела, после търсите отзиви само за него и ще си улесните с избора си? Само не позволявайте на продавач-консултантите да ви притесняват с оферти, кажи им че искате на спокойствие да огледате и опознаете смартфоните, дето се казва - око да види, ръка да пипне .
                        Уфф, съгласен! Но ми се щеше да действам по обратния ред. Да имам няколко опции и да избера една от тях, а не да разглеждам n на брой телефони и накрая, както се казваше в една тема: "изморен да взема първия попаднал ми". А и нямам кой знае какви технически познания за: резолюция, ядра, рамове, памет и т.н.
                        Последно редактирано от Preslav Peychev; 24-09-15, 13:45.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                          Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                          И мен ме влече към S, но някак си цената леко ме възпира. Ако се окаже, че това е единствения вариант и няма мърдане, тогава... ясно
                          Ами писал си високия клас така, че цената няма как да е ниска. Освен ако не вземеш по стар модел, s3, s4.
                          Всъщност това което трябва да разгледаш е s от 3 до 6 и xperia Z моделите, общо 5-6 телефона. Това е високия клас...
                          Реално за това което искаш и 3 и 4 ще ти свърши работа. Относно батерията наи добре да разгледаш техническите спецификации. Хубаво е да вземвш и модвл с 2Gb рам, ако ти е в бюджета

                          Коментар


                          • #58
                            От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                            Ами писал си високия клас така, че цената няма как да е ниска. Освен ако не вземеш по стар модел, s3, s4.
                            Всъщност това което трябва да разгледаш е s от 3 до 6 и xperia Z моделите, общо 5-6 телефона. Това е високия клас...
                            Реално за това което искаш и 3 и 4 ще ти свърши работа. Относно батерията наи добре да разгледаш техническите спецификации. Хубаво е да вземвш и модвл с 2Gb рам, ако ти е в бюджета
                            Ок! Наистина сам писал висок клас, ама има разлика м/у 600-800 и 1000-1400лв. Ще погледна 3 и 4.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                              Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                              Ок! Наистина сам писал висок клас, ама има разлика м/у 600-800 и 1000-1400лв. Ще погледна 3 и 4.
                              На Lenovo смартфоните заглеждал ли си?
                              Евтини са като цяло, с нелоши характеристики и готин дизайн.
                              http://shop.lenovo.com/bg/bg/smartphones/

                              Понеже гледам че си от София - Мисля, че MOST бяха представител за тях и NOKIA в България.
                              РенеГАД
                              VW Golf V Variant 1.9 TDI
                              Honda HR-V 1.6i 4WD
                              "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                              Коментар


                              • #60
                                От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                                Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
                                На Lenovo смартфоните заглеждал ли си?
                                Евтини са като цяло, с нелоши характеристики и готин дизайн.
                                http://shop.lenovo.com/bg/bg/smartphones/

                                Понеже гледам че си от София - Мисля, че MOST бяха представител за тях и NOKIA в България.
                                Разгледах ги. Серия Vibe и S изглеждат много добре, а и ТТ данните ми се струват добри. Но как са като качество и издръжливост, защото мои много близки приятели-програмисти са ми казвали многократно да бягам с 200-та от марката? На хартия всичко изглеждало 6, а в действителност пълно л...о. Вярно, че говориха за таблети и лаптопи, ама ме съмнява едното да е добро, а другото-не.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X