Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

    Първоначално публикуван от zlost
    Вчера минах през един от хипермаркетите и разгледах телефоните. Фаворитът ми все още е Z3 Compact и като че ли нищо друго не ме грабва. Може би само - LG G4 (онуй коженото),LG G3, Galaxy S6 (нормалното, а не онуй с гладките ръбове), Z3 и толкоз.
    Но пък един приятел е с iPhone 6 и за пръв в ръката ми попада тоз зИленчук ли беше, плод ли и доста ме изкефи. Има некъв меджик и макар никога да не съм бил подвластен на Великата маркетингова стратегия и т.н. се замислих и за iPhone като вариант. Има ли смисъл или си е само за некъв имидЖ, а Андроида мачка? И кои са за препоръчване - 6, 6 plus, 6s или 6s plus и с кои GB (16, 64, 12 за моите цели - много говорене, доста нет, без социални мрежи, вечерен нет (че не мога да се добера до РС-то от жената и детето) и тук-там снимки
    За Айфоните ползвам 6+ 64гб а жената 6 16гб.
    16 гб са достатъчни ако не слушаш много гб музика и от време на време сваляш снимките.
    64 забравяш да точиш снимки.
    За браузване 6+ е по добре но е голям за джобове.
    Обхвата и на двата е по зле от Алкател с андроид за 120 лв.
    Ако се примириш с малък екран по добре 5s.

    Сравнен с Андроид Иос е по лесен за работа просто доставя удоволствие.

    Имай предвид че не съм пипал андроид телефон от ценовата категория на Айфоните
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #77
      От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

      Първоначално публикуван от zlost
      Вчера минах през един от хипермаркетите и разгледах телефоните. Фаворитът ми все още е Z3 Compact и като че ли нищо друго не ме грабва. Може би само - LG G4 (онуй коженото),LG G3, Galaxy S6 (нормалното, а не онуй с гладките ръбове), Z3 и толкоз.
      Но пък един приятел е с iPhone 6 и за пръв в ръката ми попада тоз зИленчук ли беше, плод ли и доста ме изкефи. Има некъв меджик и макар никога да не съм бил подвластен на Великата маркетингова стратегия и т.н. се замислих и за iPhone като вариант. Има ли смисъл или си е само за некъв имидЖ, а Андроида мачка? И кои са за препоръчване - 6, 6 plus, 6s или 6s plus и с кои GB (16, 64, 12 за моите цели - много говорене, доста нет, без социални мрежи, вечерен нет (че не мога да се добера до РС-то от жената и детето) и тук-там снимки
      Аз съм с iPhone 5S 16GB, понеже го нося основно в джоба на панталоните, за мен се оказа идеален като размер, телефончето е супер, имам и таблет Sony Xperia Z с андроид, и двете операционни системи си имат своите плюсове и минуси, в моя случай андроида се оказа много добра операционна програма за таблета, и iOS на iPhone-то за мен се оказа идеалната комбинация!
      Последно редактирано от Еделвайс; 18-10-15, 10:57. Причина: Пояснение

      Коментар


      • #78
        От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

        Благодаря и на двамата колеги! За жалост тИлифончетата бяха закачени и не успях да ги тествувам в джоба, а това е и последното важно изискване

        Коментар


        • #79
          От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

          От няколко дни ровя за заместител на сегашния ми телефон и вече взех да се замаявам . Последно се загледах в таз х.йня : Samsung Galaxy S5 Neo G903. Най-добра цена за момента 635 лева. Някой има ли преки впечатления от телефона, или пък идеи за по-добър в този ценови диапазон?
          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
          LZ1YBB

          Коментар


          • #80
            От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

            Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
            От няколко дни ровя за заместител на сегашния ми телефон и вече взех да се замаявам . Последно се загледах в таз х.йня : Samsung Galaxy S5 Neo G903. Най-добра цена за момента 635 лева. Някой има ли преки впечатления от телефона, или пък идеи за по-добър в този ценови диапазон?
            Ако държиш да е Самсунг, взимай S6, но е над бюджета ти, затова разгледай ето това, няма да сбъркаш
            LZ1PER

            Коментар


            • #81
              От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

              Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
              Ако държиш да е Самсунг, взимай S6, но е над бюджета ти, затова разгледай ето това, няма да сбъркаш
              Само не разбрах с 2GB RAM ли е или с 3GB? Или са две версии - 16 GB, 2 GB RAM/ 32 GB, 3 GB RAM?

              Коментар


              • #82
                От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                ето това изглежда интересно, ако изключим големия (за мен) размер
                http://m.tinydeal.com/en/product/LEN...Phone-p-156373
                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                Honda Africa Twin XRV 750

                Коментар


                • #83
                  От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                  Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                  ето това изглежда интересно, ако изключим големия (за мен) размер
                  http://m.tinydeal.com/en/product/LEN...Phone-p-156373
                  Наистина е малко по-едричко и по-тежичко от флагманите на Samsung, LG и Sony, но пък е с две карти и с Li-Po 5000 mAh батерия, а и цената е почти наполовина на тях

                  Коментар


                  • #84
                    От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                    алуминиев корпус, добри параметри, и тази батерия.... иска ми се да го видя на живо
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • #85
                      От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                      Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                      .... Или са две версии - 16 GB, 2 GB RAM/ 32 GB, 3 GB RAM?
                      Да, две са-16/2, 32/3
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #86
                        Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                        Ако държиш да е Самсунг, взимай S6, но е над бюджета ти, затова разгледай ето това, няма да сбъркаш
                        Благодаря. Машинката е с добри параметри за цената си, дори много добри. Ще я включа в групата за размисъл.

                        Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                        ето това изглежда интересно, ако изключим големия (за мен) размер
                        http://m.tinydeal.com/en/product/LEN...Phone-p-156373
                        Това вярно е голям дзвер откъм батерия, но засега не го виждам в БГ сайтове, въпреки анонсите, че тръгва през октомври.
                        Последно редактирано от Preslav Peychev; 28-10-15, 22:37.
                        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                        LZ1YBB

                        Коментар


                        • #87
                          От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                          Гледам темата се е превърнала в съветник за бъдещите купувачи на телефони, та ще се включа и аз в темата, защото явно ще се налага скоро смяна на апарата.
                          Ето ги и моите изисквания към това, което търся:
                          - 5,5 инча или 5,7 инча екран
                          - батерия, която ще ме изкара ден с постоянно включен интернет
                          - силна камера, съобразена с бюджета
                          - бюджет 400-500 лв.
                          - плюс е втората сим карта
                          - не робувам на марки
                          - да е от България, поради причината - гаранция
                          Първоначално се насочих към HTC Desire 816G, но никъде не намерих някакво конкретно мнение/впечатление за камерата му. След това видях и модели като Meizu m2 note, Lenovo A7000, малко над бюджета LG g4 Stylus и сякаш с тези ми изисквания това са моделите телефони, които отговарят.
                          Днес разгледах и телефоните от ценовият клас, споменат в темата и попаднах на телефона, споменат малко по-нагоре, а именно LG G3.
                          И от тук идват въпросите: нещо можете ли да ми споделите като впечатление относно изброените първоначално модели и конкретно htc-то.
                          И вторият ми въпрос е този LG G3, наистина ли си заслужава парите и камерата, наистина ли е добра, защото се замислих за един лизинг .
                          Ще съм Ви благодарен за всякакви насоки.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                            Първоначално публикуван от Spouk Преглед на мнение
                            .....
                            И вторият ми въпрос е този LG G3, наистина ли си заслужава парите и камерата, наистина ли е добра, защото се замислих за един лизинг .
                            .
                            Аз ползвам Самсунг, това го ползва приятел, който доста е тествал и знае какво да гледа в един телефон, т.е човек с опит. Към момента мнението му е, че телефона от класа си и за тази сума е повече от перфектен.
                            Камерата е добра, в нета има много ревюта, защо не ги разгледаш и ще добиеш по-добра представа.
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • #89
                              От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                              Да прегледах няколко ревюта и е хвален телефон, но го споменах един вид като компромисен вариант, поради причината че е над сегашния ми бюджет. От друга страна оставам с впечатлението, че по-евтините модели са със слаби камери. Видях на едно място, че Meizu mx4 бил с камерa 20.7MPX на Сони, ама нещо явно е изчерпан от големите вириги магазини.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Съвет за избор на смартфон до 500-600лв.

                                Абе то тез камери с 1000 пиксела, пак са си камери на и за телефон. За щрак-щрак като изскочи нещо. Събота бяхме на Витоша и половинката много ентусиазирано снима със Сонито (z3 compact), че "Никонът много тежал"... Резултатът не беше лош, но не и чак толкова добър като свалиш снимките на рс-то...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X