Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Да, НЕМО е прав... И М-тел ците станаха 'евреи' и намалиха срока на действие на картите...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Ако ви трябват предплатени услуги, "боба" е вашето решение
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        И Мтел от понеделник пускат 4G http://www.mtel.bg/4G

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Здравейте,

          Мтел и 9G да пуснат, мен повече няма да ме видят!
          От чисто финансова гледна точка:
          Мтел:
          2 сим карти, без нет, без допълнителни услуги, - не съм се ограничавал с разговорите = 70-90 лв/мес.
          Преминах на Вива, имам забележки и към тях, не бих ги рекламирал, обаче:
          2сим карти(с включен някакъв нет) + Таблет със мобилен нет карта + Телевизия на вилата, отново не се ограничавам в разговорите = 60 - 70 лв/месец.
          За миналият месец дадох 62лв.
          Разбира се, в зависимост от нуждите от разговори, друг човек може да плаща други суми, аз мога да говоря само за покриване на моите нужди.
          Като се замисля колко години съм плащал на ментел и ме хваща яд - какъв съм наивник!
          Поздрави!

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Ако ви трябват предплатени услуги, "боба" е вашето решение
            Вече не. Нямат вече план без месечна такса.

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Като чета така, всички един дол дренки и май ще си налягам парцалите и ще седя на ментел. Тъкмо им понаучих номерата, а и половината ми сим карти вече са на безсрочен договор. Ако мина другаде, номерата гледам същите, а ще съм се вързал и с договор. Ще им поизтърпя рекламите. Тази седмица пак пратили смс на баща ми, че има "подарък" в техен офис и той звъни да ме пита да не наистина да са тръгнали да му подаряват нещо. Влетях в офиса и ги питам какъв е "подаръка". Ами можете да вземете телефон със 75% отстъпка. Казах им, че са нахални, след като съм им казал да не се обаждат повече, а те му пращат договор по куриер, а сега и смс-и. "Ама господине, той трябва да се е съгласил да му го пратят, те иначе не пращат". Реших да съм културен и нищо не казах.
              Сега гледам добре ще предлагат 4G, ама нещо им липсват 4G модеми за него. Гоуем напън, ама май първите ще се минат с 3G модеми.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Имай предвид, че почнаха да играят нови номера с договорите... От рода 'отстъпки' само за срока на договора...
                По този начин те принуждават да преподпишеш договор, или губиш отстъпката (т.е. преминаваш на доста по-скъп план)...
                Относно 3G/4G - основното не е технологията, а свързаността на дадения оператор... Примери колкото щеш - към Вива-та с 3G модем си вадя доста по-голяма реална скорост отколкото 4G на Теле-то...
                Да, теоретичната максимална скорост се различава доста, ама единия оператор има по-добър външен канал, пък той е 'тясното място' в конкретната комуникация...
                А точно заради постоянния тормоз май ще разкарвам Ментелците... Ама ще видим де... Има още малко време за размисъл и събиране на оферти
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Имай предвид, че почнаха да играят нови номера с договорите... От рода 'отстъпки' само за срока на договора...
                  По този начин те принуждават да преподпишеш договор, или губиш отстъпката (т.е. преминаваш на доста по-скъп план)...
                  Вероятно е въпрос на време и другите оператори да въведат подобни екстри...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Откакто минах на ментел 21 лева 5 гига нет, всички разговори неограничени се родих.
                    Преди сметката бе 40-50 лв сега 21
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Е месечна такса ,като не платиш не говроиш, после плащаш и пак говориш.
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Ментел кожата си мени, но нрава не.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Здравейте колеги, вчера ме изнервиха здраво от Мтел. Наближава края на договора ми и реших да си подновя договора заедно с телефон. Отидох в магазина на красно село и питах дали има Huawei gx8 и да го видя ако може. Извадиха ми го разгледах го , но леко ми розовееше гърба викам си ще търся друг, който не е такъв. Прибрас се и се замислих за 4 години сонито ми съм му виждал гърба 4-5 пъти и реших да се върна да го взема. Връщам се и искам да го взема при което исках да е на тарифен план хл при което от техния сайддд излиза на добра цена за мен. Служителката ми казва, че не може можело само на по високия план. Ядосах се и отидах в магазина на Виваком и ги питах за условията с телефон и те ми предложиха план за40 лв срещу 42.79лв в мтела за 2 години. От 14 години съм техен абонат и нямам забавена или просрочени сметка към тях. Свързах се с оператор едва от третия опит и му се оплакаха, при което той обеща да ми се обадят до края на деня вчера и до сега никой не се обади.

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                            Вече само на Вива картите са с година срок.Говорим за нужда от презареждане.Мтел ми прибраха единия номер,пропуснах да го заредя и замина...

                            Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
                            Това е от няколко години: предплатените карти, ако не им налееш сума от 10 лв - "горят"..
                            Ако не те бърка номера - хвърляш старата карта и зимаш нова (за 6 лв)...

                            Подобно на картите на банките (там е през 3 години) - ако не те бърка номера на сметката - закриваш старата, откриваш нова (с нова карта) и не ги гушиш с 10 кинта "преиздаване"...

                            Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                            Здравейте колеги, вчера ме изнервиха здраво от Мтел. Наближава края на договора ми и реших да си подновя договора заедно с телефон. Отидох в магазина на красно село и питах дали има Huawei gx8 и да го видя ако може. Извадиха ми го разгледах го , но леко ми розовееше гърба викам си ще търся друг, който не е такъв. Прибрас се и се замислих за 4 години сонито ми съм му виждал гърба 4-5 пъти и реших да се върна да го взема. Връщам се и искам да го взема при което исках да е на тарифен план хл при което от техния сайддд излиза на добра цена за мен. Служителката ми казва, че не може можело само на по високия план. Ядосах се и отидах в магазина на Виваком и ги питах за условията с телефон и те ми предложиха план за40 лв срещу 42.79лв в мтела за 2 години. От 14 години съм техен абонат и нямам забавена или просрочени сметка към тях. Свързах се с оператор едва от третия опит и му се оплакаха, при което той обеща да ми се обадят до края на деня вчера и до сега никой не се обади.
                            Тва с хубав телефон от оператор си е винаги набутване... Лично мнение.
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              [QUOTE=p-pleven;2961528]
                              Подобно на картите на банките (там е през 3 години) - ако не те бърка номера на сметката - закриваш старата, откриваш нова (с нова карта) и не ги гушиш с 10 кинта "преиздаване"...

                              Колега, смени банката. От 2002 г.(откакто имам дебитна карта), такова нещо не съм плащал, имал съм карти на няколко банки.
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                                Това е от няколко години: предплатените карти, ако не им налееш сума от 10 лв - "горят"...
                                Те важат година картите ама преди със десетачка зареждане цяла година ти стоят паричките а сега на всеки месец/три месеца иначе ти заминават.Реално истински предплатени карти има само Вива...все още.Явно операторите нямат интерес от тях и всячески се стремят да ги направят безсмислени за хората.До скоро най-доброто беше Боб-а без такса но и той вече го няма...

                                Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X