Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    Това не го виждам как ще стане. Звънни в Тамбукту на мобилен да видим...
    Зона 1, ЕС, САЩ и Канада е при мен
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      Това не го виждам как ще стане. Звънни в Тамбукту на мобилен да видим...
      Там е друго. Конверсията войс към димни сигнали, осезаемо повишава цената на услугата...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        Зона 1, ЕС, САЩ и Канада е при мен
        Но на това, ние не му викаме "цял свят"...


        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Там е друго. Конверсията войс към димни сигнали, осезаемо повишава цената на услугата...
        Последно редактирано от disko04; 04-05-17, 10:48.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
          Това не мога да го повярвам ( че някой служител ти отказва ), защото заплатите им зависят от новоподписаните договори.
          Колкото и да не ти се вярва, аз си гоня "отговорника" от 3 (три) седмици, искайки оферта за да предподпиша. Телефона е фирмен, има и фиксиран (Lan) интернет. Сега ми е малко напечено и нямам време да се разправям, ама другата седмица ще поставя въпроса ребром. Недостстъка да си вързан с повече от една услуга към даден оператор, ама бях на кварталната кабеларка, после ги купи SpectrumNet, а после барабар с Megalan ги купи Mtel. Сега съм на мегаланската мрежа за интернета, и понеже е читаво изградена, проблемите са крайно редки. 50 мегабита симетричен интернет + телефона са ми 50лв месечно, ама интернета към телефонската сметка ми е смешните 200MB - просто отдавна не съм преподписвал. Имам и допълнителна флашка с интернет, която обаче не ползвам от доста време - тетеринга на телефона ми е по-бърз.

          Сега просто искам да съберем интернета от флашката с телефона върху една SIM карта, а овцата, която ми е отговорних след двуседмично преследване ми прати цитат от сайта им за 4 сим карти + фиксиран телефон + фиксиран интернет 100 мегабита, която и сам мога да видя. Тотална незаинтересованост, а мога още утре да ги сиктирдосам, и май натам са тръгнали нещата...
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Внимавайте и четете дребният шрифт - защото:
            -unlimited не е баш без край , а има едни дребни букви за "нормална употреба" около 3000 минути...
            -Към всички - пак така Без 0700, 0800 и други импулсни номера, Включително номера за обслужване на клиенти на Теленор е ПЛАТЕН независимо от "безкрайният" план
            -Има някой трикове който трудно се хващат - Зона 1

            Фиксирани и мобилни мрежи: САЩ, Канада, Русия.
            Фиксирани мрежи: Австрия, Белгия, Хърватска, Кипър, Чехия, Дания, Финландия, Франция, Германия, Гърция, Великобритания, Холандия, Унгария, Ирландия, Израел, Италия, Япония, Лихтенщайн, Люксембург, Македония (FYROM), Монако, Норвегия, Полша, Португалия, Румъния, Сърбия, Черна гора, Словакия, Словения, Испания, Швеция, Швейцария, Турция.

            БЕЗ мобилните в европа - ходи разбери, на мобилен или на фиксиран звъниш
            И така без край

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Пък тия дни ми се обадиха от мтел да ми кажат че договорът ми (2г) с тях за оптика, телевизия и една сим карта с данни изтича и след това цената вече нямало да е промоционална ако не подпиша нов договор с тях. Не ми казаха каква ще е цената дето не е промоционална, въпреки настояването ми. Да съм си погледнел в договора.

              Аз пък им казах че ако дигнат цената и с една стотинка, ще ги сменя. И без това ги избра жената заради ТВ пакета а те го изкалпазаниха след това.

              Сега чакаме.

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                От доста години го играят този номер - 'промоционална срочна цена' за частните абонати...
                Миналата година така 'изревах' заради двойна цена при изтичане на договора към Вива-та. Нямаше какво да им кажа - прави си бяха... Знаех за датата, обаче я бях записал да ми напомни в стар телефон и съответно новия телефон не ми е напомнил
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Един месец няма да ме събори.

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Не става въпрос за събаряне - дразнещо е... Все пак да платиш почти 80лв за такса домашен телефон и интернет си е доста осезаема разлика
                    Но както се казва 'кьорав карти не играе' - а в случая това нещо го знаех още при подписване на договора - просто се бях заблеял И нямах никакво основание да се карам с тях - те си бяха прави...
                    Тази година не направих тази грешка
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Про мен е същото с глобул, таксата ми е 100 лева , аз плащам 30 , ама ако не преподпиша , минавам на 100. Много внимавам сега за крайния срок , имам странното усещане , че няма да ми се обадят
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Пък тия дни ми се обадиха от мтел да ми кажат че договорът ми (2г) с тях за оптика, телевизия и една сим карта с данни изтича и след това цената вече нямало да е промоционална ако не подпиша нов договор с тях. Не ми казаха каква ще е цената дето не е промоционална, въпреки настояването ми. Да съм си погледнел в договора.

                        Аз пък им казах че ако дигнат цената и с една стотинка, ще ги сменя. И без това ги избра жената заради ТВ пакета а те го изкалпазаниха след това.

                        Сега чакаме.
                        Така е от доста време и то не само при тях, ако си ползвал отстъпки при подписване на срочен договор, след изтичане на срока те вече не важат.

                        По темата: Виваком ги чаках 8 дни да отразят банковото плащане, че иначе не ми приемат молбата за прекратяване на безсрочен договор /имал съм задължения в системата/, вчера го приеха, сега чакам да изтече предизвестието от 1м. за което ще си платя 33лв. такси, нищо че не пползвам и не искам да ползвам услугите им - нищо не мога да направя, така е по договор и общи условия.

                        Кабелна, интернет и стационарен тел. от Близу - дълго време стоях на по-висока такса /именно след изтекъл срочен договор/ и м.март миналата година взех премиум пакета им за тогава и подписах за 2 години, като за първите 6 месеца цената беше доста намалена /май 50%/..... след няколко месеца мтел ги купи и съответно предложи друг премиум пакет, с по-добри условия, ама аз нали вече съм вързан....... седя на стария. Вчера реших че дори и да се наложи, ще плащам наустойки, ама искам тази оферта......... пробвах по телефона и попаднах на учудващо любезно девойче, което първом ме убеждаваше, че няма начин, но после намери начин за 4 лева повече на месец да ми предоговори условията, като освен това в пакета влиза и GSM номер с незнам какви са неограничени разговори /не че ми трябва/ и аз нали не мога да отказвам - съгласих се и чакам договора по куриер........... хубавото е, че и да съм проспал дребните буквички, има 14 дневен срок да се откажа от договора без последствия.
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          ...не ми приемат молбата за прекратяване на безсрочен договор /имал съм задължения в системата/
                          Айде бе. Много интересен повод за отказ.

                          Смятам практиката с вдигането на цените след края на договора за крайно порочна и няма да я поощрявам при тези на които давам парите си.

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Айде бе. Много интересен повод за отказ.

                            Смятам практиката с вдигането на цените след края на договора за крайно порочна и няма да я поощрявам при тези на които давам парите си.
                            не съм задълбавал относно предизвестието, сигурно има начин да ги предизвестя, че прекратявам договора независимо от мнението на тяхната система, но щеше да ми струва непропорционално повече нерви и време.

                            За вдигането на цените в края: няма да намериш по-различна оферта , освен ако искаш по начало да не ползваш отстъпки или минеш на предплатени минути. Дори и на корпоративните е същото: такса 40 и кусур лева, отстъпка 30 и кусур и така се стига до коментираните по-горе 12 лева /месец .
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Айде бе. Много интересен повод за отказ.

                              Смятам практиката с вдигането на цените след края на договора за крайно порочна и няма да я поощрявам при тези на които давам парите си.
                              To картел Няма, просто са им еднакви цените и Условията на Всички (+-) - така, че Желая успех в търсенето на алтернатива
                              Този номер със срочните отстъпки го измислиха наскоро с което на практика Убиха безсрочните договори - Всяка година/2 Трябва да преподписваш иначе Гориш, друг е въпроса, че поне до сега Всяка година можеш да намериш По-Добри условия от предишната!

                              Един познат обаче Заподозря, че ни готвят Тесла с новите Европейски разпоредби за прекратяване на роуминг таксите, Дано да де не се окаже прав!

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Заплашиха ме и мен от Теленор с изтичането на договора и вдигането на таксите, но така ми дават стимул ако намеря по добри възможности да ги сектиря. Да видим с отпадането на роуминга дали няма да е по добре да си купуваме чуждоземни карти??? Дали може да има пренос на номера към чужди оператори или да се върнем към забравени практики с номер за приемане на обаждания и повикване от друг номер?
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X