Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Изключи си на телефона 4г
    Като изключа 4G изобщо не ми тръгват данните в къщи а обхвата става на макс...Смахната работа...Освен като съм си в къщи да го държа закачен на ланката и да карам без мобилни данни [emoji16] Това от седмица преди това не съм имал никакви грижи...

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Мисълта ми беше че вероятността да работи на 2г или 3г е много по-голяма, а на 3г ще имаш толкова данни колкото и на 4г.

      Данни и на 2г вървят ама все едно не вървят. Стават за поща.

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Изненадващо от този месец две от картите в групата ни (мтел) се оказаха с добавен втори активен номер . Интересното е, че не виждам във фактурата това да се отразява по някакъв начин на абонаментите, като конкретните две карти са на различни планове, а другите карти със същите планове са си с един номер, като преди. Пробвах да се обадя на един от "новите" номера (по случайност е на мойта карта) и за моя изненада телефонът ми звънна . Някой знае ли каква е тая галимация?
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Когато отдавна бях на Мтел си спомням че на картите ми имаха втори номер за така наречените "данни" каквото и да значи това при тия. Когато съм си звънял на него идваше повикване до телефона.
          Не помня да съм го плащал специално, но сметките бяха толкова надути че нищо чудно да са ме драли и за него. А и кой знае за каква далавера иде реч!!!
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Съд отвори вратата за разваляне на договори с Vivacom без неустойка:




            http://offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Sad-otvori-vratata-za-razvaliane-na-dogovori-s-Vivacom-bez-neustojka_630028.html

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Съд отвори вратата за разваляне на договори с Vivacom без неустойка
              Журналистите са ясни, че търсят сензация, но или не си чел статията, или не си я разбрал, или и ти като журналистите... Случаят касае само и единствено договори подписани след сключена договорка по телефона и последващо разминаване между написаното в договора и договореното по телефона. Естествено ще трябва да докажеш какво си се договорил по телефона, ако телекома случайно е загубил записа...
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                Журналистите са ясни, че търсят сензация, но или не си чел статията, или не си я разбрал, или и ти като журналистите... Случаят касае само и единствено договори подписани след сключена договорка по телефона и последващо разминаване между написаното в договора и договореното по телефона. Естествено ще трябва да докажеш какво си се договорил по телефона, ако телекома случайно е загубил записа...
                По-скоро съм приел новината за чиста монета и не съм я разбрал

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Май тук е най-подходящо за въпроса ми.

                  Оператор ми е Мтел, ако има значение. Днес получавам SMS, че дължа определена сума към БЛИЗУ и да я платя към ДСК - има дадена банкова сметка. За изпращач пише 1990. При опита ми за обратна връзка, пише "невалиден номер". Чух, Мтел е купил Близу и затова правя някаква връзка.
                  Та, някой получавал ли е подобно съобщение и знае ли се нещо за sender 1990?
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    От 1990 ми идват различни собщения. За потвърждение на регистрации, оферти за който съм пуснал запитване за цена (последно от една туристическа фирма) и други съобщения. На виваком съм. Та явно това е някакъв универсален номер за съобщения.

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Има ли начин за връзка с екипа на 1990?
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Не съм пробвал и не знам. Щом си на МенТел звънни на *88 и ги питай тях,ама ме съмнява да ти помогнат.

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                          Изненадващо от този месец две от картите в групата ни (мтел) се оказаха с добавен втори активен номер . Интересното е, че не виждам във фактурата това да се отразява по някакъв начин на абонаментите, като конкретните две карти са на различни планове, а другите карти със същите планове са си с един номер, като преди. Пробвах да се обадя на един от "новите" номера (по случайност е на мойта карта) и за моя изненада телефонът ми звънна . Някой знае ли каква е тая галимация?
                          На една карта два номера?
                          Питах преди две седмици,казаха не ,няма такъв начин ,два номера на една карта с войс услуги.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Аз например съм с 3 номера на една карта ...
                            Може!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Има ли начин за връзка с екипа на 1990?
                              Обаждаш се на мтел

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Ето какво получих:

                                "В отговор на Вашето запитване моля да посетите магазин на Blizoo или да се свържете с горещата линия на 0700 43 700, за да Ви насочат колегите във връзка с какво са дължимите суми."

                                Това изобщо не отговаря на въпроса ми.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X