Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    да, но до 31 юли е гювеча, после ще се плаща, а аз не намирам как да го спра
    Не се притеснявай, Те ще ти го спрат , а ти можеш да си избереш от настройките каква мрежа да ползваш (LTE/3G.. , 3G... или 2G). Най вероятно след Юли ще пуснат предложения, дайте още 5 лв. за 4Г или си стойте на 3Г и ще се появят нови пакети, защото с по-високата скорост (не, че в момента е по-висока, поне при мен ) си вървят и по-големи обеми

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Анкетата е заключена за вече гласувалите, а аз от тогава смених оператора, тоест относно мен тя не е коректна, предполагам и за много други. Няма да е лошо да се помисли по въпроса. Е ако аз нещо не мога да се оправя и възможността за поправка съществува, sorry.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        Не се притеснявай, Те ще ти го спрат , а ти можеш да си избереш от настройките каква мрежа да ползваш (LTE/3G.. , 3G... или 2G). Най вероятно след Юли ще пуснат предложения, дайте още 5 лв. за 4Г или си стойте на 3Г и ще се появят нови пакети, защото с по-високата скорост (не, че в момента е по-висока, поне при мен ) си вървят и по-големи обеми
        При Телефон, тези на заварените тарифи свободно и без доплащане ползваме 4G. Защо и при другите да не е така? Все пак ще има 'бой' за клиенти....
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Нищо не рабирате. Виваком току що направиха най-умния си ход с пускането на 4G:

          Покритието стартира поетапно, като от днес в обхвата на 4G са София, Перник и Враца.
          http://nixanbal.com/vivacom-startira...4g-mrezhata-si

          Къ е, а? София ясно, а другите ако не им се пусне 4G, бият много лошо. Не са ли умни, а?
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Хахаха... Ами така си е... Чисто субективно обаче при Виваком съм бил най-доволен от нета...
            4G 5G - като е затегната канелката - пак се точи като през модемче...
            Днес между другото вече нямаше 4G във Варна на Мтел Рекламата си е реклама, еуфорията приключи, значи може вече да се спира
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Нищо субективно няма в това че на Прас-Телеком интернетът е най-добър. Той си е най-добър (не че другите са висока летва де).

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Чисто субективно обаче при Виваком съм бил най-доволен от нета...
                От тях ползвам нет вече ще приключи втория ми договор, т.е. 4-та година и съм доволен - скорост около 1Mbps и изкючително редки прекъсвания на максималния трафик на 1/2 цена за периода на договора. За мобилен нет на мен си ми е супер. Ама тъпо ме прецакаха с телевизията та ще си ходят (с телевизията гарантирано). Като се замисля... то май не останаха - само Теленор не съм ги пробвал, ама като чета така, няма и да се пробвам. Ментел пуснаха хубава оферта за 30GB нет на максимална скорост за 17.50лв, ама умниците докато важеше офертата не можаха да ми кажат дали ще се плаща допълнително 4G и ще имат ли аджеба 4G модеми, та така си останаха - много приказки, а офертата изтече.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  1Mbps
                  1MB/s, не 1 Mbit.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    Напредък има ето и 4Г-то на Мтел в квартала - последният резултат е навън на разходка - добра скорост (макар и маоооооого далеч от рекламираните 130 )
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Напредък нЕма 4G на МТЕЛ изчезна в районите на Варна, които посещавам (център, ЖП Гара, Спортна Зала - т.е. половината Варна)...
                      Върнаха се на H+, като често слизат и на Н... Дали въобще има 4G из Варна - съмнявам се...
                      В момента държат 7/3 Mbps Download/Upload... Общо взето - смешници дори и за Н стандарт...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Колкото повече чета, толкова повече се обърквам. Затова, да попитам - какво правите със 130 мегабита мобилен интернет?
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Например - пускам нета, проверявам пощата, смъквам няколко МБ поща... За няколко секунди или минута ако е бърз интернета...
                          Или 5-10 минути при бавен нет, при което до вечерта батерията на телефона може и да не издръжи (телефона почва да пари при всички случаи ) Това - при 'телефонна' експлоатация..

                          Вкъщи са накачулени на 100Мбпс (за щастие оптика) жената, децата и аз... Общо около 10-12 устройства (ако нямаме гости), всяко от които гълта мрежа.. И съответно когато децата решат да смъкват нещо, ако не ги огранича, това се усеща яко от всички...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Това е ясно, но дали ще свалиш няколко мегабайта за 0.1 сек. или за 5 сек. е без значение в 99.99% от случаите?
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Разлика 5 сек не е чак толкова фрапираща, но при сегашните скорости понякога мейла (да не говорим ако си решил да ъпдейтнеш нещо) се точи с минути... Което вече гълта мнооого батерия..
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Тия от мтел ще ме карат пак да чета договора довечера. По принцип съм на тарифа "Мтел безкрай 20" с неограничени разговори към "всички национални мрежи". Днес реших да прегледам все пак какво плащам и хоп:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard02a.jpg
Прегледи:1
Размер:7.8 КБ
ID:5714771


                                9.36лв без ДДС.
                                Честито!
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X