От: При Дядо Владо
А окачването на самата броня ще удържи ли по сериозно дърпане ?
А окачването на самата броня ще удържи ли по сериозно дърпане ?
.........16 ампера имаш консумация на лйтбара, централната част свети на лъч добре,
..........Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар