Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Влади, някога на Мара с Корозата имаше същия казус. Решението - кобалтово свредло и жеуезна втулка, която да го центрира в скъсаната бурма, поне докато подведе убедително.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Влади, някога на Мара с Корозата имаше същия казус. Решението - кобалтово свредло и жеуезна втулка, която да го центрира в скъсаната бурма, поне докато подведе убедително.
      Ники, освен, че това е най-добрия съвет ме накара да се смея с кеф . Мара (Марлянда), Короза (Фероза) и Влади (щот съм свикнал с Деди) .. е изкефи ме. Благодаря!

      П.П. Деди, прости ми за спама.
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Two parts

        - правиш си водачи за дупченето от дебело парче шина и ги захващаш на някоя от здравите резби и центрираш по тях
        - за съжаление радиатор с пластмасови казанчета не се рециклира - дай размери да видя дали ще те огрее някой изостанал от при мен.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Аз да се похваля - реглажа мина добре. Всичко е наред.

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Баф`ааму, събудих се сутринта и реших "Нетърпимо е, край. Ще се кандидатирам за президент"
          ..........и преди да го реализирам и компроматите започнаха.
          [ATTACH=CONFIG]864098[/ATTACH]
          Иди обясни на някой, как аз безработния социално слаб мениджър скрит дълбоко в сенчестия сектор си поръчвам по "Еконт" 12годишно уиски,............. или поне от страни така изглежда
          Деди ква е тая добавка - за двигателя ли?

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Моля моля, пак заповядай.
          Ще заповядам,къде ще ходя. Но първо да измисля,какво ще правиме.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Валери Недялков; 25-04-16, 21:04.
          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Не се занимавай с разпробижане и др глупости.Ако изкукам и не ти звънна утре до обед ме подсети.Ваденето на скъсани болтове от алуминий и чугун(до някъде) е ташак работа,от стомана не съвсем...
            0
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
              до обед ...
              Ми аз почвам в 11.00ч.
              Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
              Деди ква е тая добавка - за двигателя ли?
              .........баш, подобрява работата на стари дизелови помпи
              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
              .. е изкефи ме. Благодаря!......... Деди, прости ми за спама.
              Ни ие спам, труп се не майтапи (а не е като да не съм срещАл) докато се майтапим сме живи
              Последно редактирано от дядо владо; 25-04-16, 21:49.
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Ако успееш да извадиш "жабата" (скъсаните болтове - не пречат), няма ли възможност да завариш внимателно някоя гайка към скъсания болт?
                Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от valkiller Преглед на мнение
                  Ако успееш да извадиш "жабата" (скъсаните болтове - не пречат), няма ли възможност да завариш внимателно някоя гайка към скъсания болт?
                  Ами ъъъъъъъъъъ ето:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05942.JPG
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5712291

                  Комбинирайки методите на "Бакалов" и "Shtaiga" накрая постигам резултат, обаче остават тези "пенисчета"


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05944.JPG
Прегледи:1
Размер:114.2 КБ
ID:5712293

                  тук и в едър план. Изглеждат като заварени, но са тленни останки на болтове


                  Следва въпрос как най-безболезнено да ги махна като остане годен отвор?
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Ами ъъъъъъъъъъ ето:

                    [ATTACH=CONFIG]864472[/ATTACH]

                    Комбинирайки методите на "Бакалов" и "Shtaiga" накрая постигам резултат, обаче остават тези "пенисчета"


                    [ATTACH=CONFIG]864474[/ATTACH]

                    тук и в едър план. Изглеждат като заварени, но са тленни останки на болтове


                    Следва въпрос как най-безболезнено да ги махна като остане годен отвор?
                    Лоша работа

                    Сега поне можеш да им "челосаш" главите за по лесен център и пробиване.
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                      .....сега поне можеш да им "челосаш" главите за по лесен център и пробиване.
                      Бе не съм му фен. Главата е под ъгъл, отвора вертикален, ръцете ми потреперват.....ще чакам някой да си признае дали няма индукционен нагревател, или може би с фин оксижен, знам ли? За сега ще кисне във ВеДе40......
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Сега ти трябва добър заварчик с "ВИГ" заваръчен апарат и можеш да направиш опит за развиване. Ако пак се скъсат - остава разпробиването.

                        ПП. Температурните разширения при заваряването могат да помогнат за развиването.
                        Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Деде махни го това ВД.Спирачна течност и чакане.Няма нещо което може да се отвие без да се скъса да и устои.Бащата отвиват капаците на газовите танкове из България и само това ги спасява.А там малкият ключ е 30..и. а големият 50..и...
                          На повечето не са отвивани никога.
                          Понакисни ги един ден и атакувай на следващият.
                          Успех.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                            Деде махни го това ВД.Спирачна течност и чакане.Няма нещо което може да се отвие без да се скъса да и устои.Бащата отвиват капаците на газовите танкове из България и само това ги спасява.А там малкият ключ е 30..и. а големият 50..и...
                            На повечето не са отвивани никога.
                            Понакисни ги един ден и атакувай на следващият.
                            Успех.
                            Спирачна течност но каква точно, те са поне 4-5 вида ДОТ'ове и всичките има много различни свойство и ефект, би ли пояснил?
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Всички с изключение DOT 5. DOT 5.1 също става но сигурно ще е скъпа за такива упражнения Иначе има вярно много люта химия е и помага за спечени болтове. Само пазете боята от нея.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Деди, е т'ва:
                                https://eshop.wuerth.cz/Rust-remover...sku/en/US/CZK/
                                работи добре при подобни проблеми, еле па където има патинясал халумин и джеуезо.
                                Разхода е голям, но спестява ядове.

                                Знаеш на кой да звъннеш.

                                ... и да му кажеш да си оправят страницата, че не можах да намеря директен линк с описание на продукта на български.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X