Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Два пъти съм теглил един приятел с Рено Меган Сценик до фирмения сервиз на Рено заради умрял имобилайзер . Активират срещу 200 лева и след една година пак умира . Втория път човека направо им каза искам да го премахнете щото пътува редовно на дълги разстояния и ако ме остави някъде около Бургас трябва да плащам и пътна помощ до София . Отговора беше ние не предлагаме тази услуга премахване на имобилайзер . Колата на въжето и при едни пичове до Сточна гара срещу 100 лева за един час премахнаха имобилайзера и човека до днешен няма грижи .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      То нали знаете надписа в севиза: Пежо, Рено и С..вирки не правим Не бе ли точно реното автомобилът, дето имаше приказки, че има брояч на имобилайзера? Провери ли 10х пъти ключа и го блокира. И се отблокира ако ползваш друг регостриран ключ поне веднъж. Така нулирало брояча.

      И затова препоръчваха да се разменят периодично ключовете.

      Иначе за устройството по принцип си правят преходници, мултиплексори и т.н. Май някои мерцедеси комуникираха пин по пин - т.е. включиш мултиплексора, превключваш даден пин на ЕКУ към пина с даденият протокол на устройството... И ако искаш да видиш АБС - превключваш мултиплексора към друг пин на автомобила.
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Реното при мен няма ключ, а карта По-старо е от "Хемито", а има 300 пъти повече екстри, вдига само с 30 км/ч по-малко като харчи... 5 на сто нафта
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Абе Гагич, това имам предвид - говоря за 'електронния ключ'... Кой ти говори за механиката? Дори и картите обикновено имат капсула за 'електронния ключ' на имобилайзера...
          А да ми хвалиш Рено - моооже И баща ми има Рено 19 - общо взето колата му излезе без пари, а с 20лв си върти 300-350км... Е и? Да си бе взел Хеми с екстри, а не някоя опоскана комплектация
          Ама тогава Дедо щеше да ти блъска Реното у ряката (или пък пак сам да си го 'спуснеш' по течението? )
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Реното при мен няма ключ, а карта По-старо е от "Хемито", а има 300 пъти повече екстри, вдига само с 30 км/ч по-малко като харчи... 5 на сто нафта
            Младши май ще дойде по-разумен.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Спамите , ви казвам!
              Темата е "При дядо владо"
              Ся да ви разкажа , днес се сетих за "Баш майстора".В една от сериите на няколко пъти казва "Бе ще ти сложа шапката аз".Та що ли , като чета друже Благолюб , си мисля :Деди нема как да му сложи шапка , ма в ряката може да го пусне винаги!
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Може да спамим (докато Дедо бачка )...
                Ама ей го къде се покатерихме с вълкодава след срещата с Дедо и заплахите за скок 'у ряката'
                Само дето слънцето блестеше толкова неприятно, та не можах да кацна съвсем на върха
                Явно посещението при Дедо води и до психически отклонения и пристъпи на лудост (рИкия, както казва Дедо )
                Прикачени файлове
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Може да спамим (докато Дедо бачка )... рИкия, както казва Дедо
                  Не е баш спам, тя темата е в раздел разходки, колкото до дядо - организирАли се го да бачка и днес трие ключове и дистанционни на джипки (добре че има труп за тестове)......а за рИкията, ми те жЕбите у рЯката така викат "рИки-ки-ки, рИкикики, рИкикия"...........
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Аха , шот не моат да кажат "конфитюр"?
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Айде, Жоре, слагай пружини с лифт и газ по деретата. Стига с тоя лъскач...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        Не е баш спам, тя темата е в раздел разходки, колкото до дядо - организирАли се го да бачка и днес трие ключове и дистанционни на джипки (добре че има труп за тестове)......а за рИкията, ми те жЕбите у рЯката така викат "рИки-ки-ки, рИкикики, рИкикия"...........
                        Тогаз мъжът отсякъл: "Ще му викам жабакрякал!!!"
                        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Айде, Жоре, слагай пружини с лифт и газ по деретата. Стига с тоя лъскач...
                          Гена, брЪкаш и по трите параметъра :
                          - лифт не му требе, щото пневматиката се справя прекрасно - чудих се дали въобще да го вдигам, ама накрая реших, че Офроуд-1 ниво (т.е. първа стъпка над нормалното ниво) ще му е идеално... Така и беше - с запас Проблемът (и притесненията) в случая бяха летните високоскоростни гуми на 20" джанти, които трябваше да се борят с острите камъни... Твърдо тези гуми не са за такава експлоатация, но от друга страна - вероятно другата година ще им е последната (ако въобще я изкарат)...
                          - вече не е лъскач, щото пътя го знаеш - храсталака и гората по непочистения път си казаха своето
                          - както се вижда - и сега ходи по деретата. Горе срещнах едни момчета с прежалена нива - с тъга на очите ме попитаха дали не ми е жал за джипката... Ами жал ми е дотолкова, че карам максимално внимателно с надеждата и старанието пораженията да са минимални. Но съвсем не съм я взел за пред дискотеката, а с идеята да я ползвам точно за такъв тип удоволствие. При което джипката се справи повече от достойно...

                          Дедо, тъй-като имаш 'труп' (или цяла морга ) под ръка ще се радвам да споделяш периодично опита си 'какво може машинката' (а как го може - там вече ще уточняваме при пряк разговор ).... Щото знаеш имам същата машинка, ама я ползвам само инцидентно за помощ на приятели. И съответно опитът ми е минимален, докато както се вижда - ти трупаш опит със секунди...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Няма цяла морга Дедо, освен в някои почивни дни.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Браво, Жоро. Много хубави снимки и започнагх да завиждам вече
                              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                              Тел: +359 887 847261

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Няма цяла морга Дедо, освен в някои почивни дни.
                                Е аз това имах предвид - предимно в почивните дни минавам през Дедо и с такова впечатление съм останал...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X