Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Ся ако земе да прочете и Рено Еспас ...?
    Надай се!

    Не се чете туй дето не е написану. Пък и написаното не винаги се чете, ообено ако е на друг език.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Написано е. Ама със задморски руни и се чете само на лунна светлина в първа четвърт

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Тоя па ...
        Чете си се! Зависи с какво.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Тоя па ...
          Чете си се! Зависи с какво.
          Съветските другаре, които коленопреклонно бидоха възхвалени по-горе, отдавна са откраднале "Renault CAN Clip" и са го пригодиле да бачка на "АндроЙд". Има го из интернето беСплатно (это по русски) и Ясен не може да не е забелезАл това.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Все едно, ще пробваме при случай.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              ... "Renault CAN Clip"
              Говорим за по-ранни разработки в Рено. Нещо там Астерикс, Обеликс и войните на Цезар с галите.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Ако е Еспас1 , верно зависи с какво
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Съветските другаре, които коленопреклонно бидоха възхвалени по-горе, отдавна са откраднале "Renault CAN Clip" и са го пригодиле да бачка на "АндроЙд". Има го из интернето беСплатно (это по русски) и Ясен не може да не е забелезАл това.
                  Ша та поканим да му подвържеш ЕОБД2 , после четенето ще започне
                  И беха похвалени , наистина за хакерска поддръжка , та да се не дават 2500евра за възможностите на "читалото"
                  Ма ти ги знаеш тез работи , сал дет се бъзикаш с непросветените
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Говорим за по-ранни разработки в Рено. Нещо там Астерикс, Обеликс и войните на Цезар с галите.
                    Renault can clip car list:
                    Alpine
                    Avantime
                    Cherokee
                    Clio II
                    Clio III
                    Clio Phase 1 & 2
                    Clio Phase 3
                    Clio RS V6
                    Espace(1-3)
                    Espace IV
                    Extra
                    Kangoo
                    Kangoo II
                    Koleos
                    Laguna
                    Laguna Estate
                    Laguna II
                    Laguna III
                    Logan/Sandero
                    Logan India
                    Mascott/Master Propulsion
                    Master from 1981
                    Megane Megane Classic/Estate
                    Megane Coupe/Cabriolet
                    Megane II
                    Megane III
                    Megane Scenic
                    Modus
                    New Twingo
                    R19
                    R21
                    R21 Savanna
                    R25
                    R4 from 1983
                    R5 New
                    Safrane
                    Scenic II
                    Scenic III
                    Spider
                    Symbol-Thalia
                    Trafic from 03.89.
                    Trafic II
                    Twingo
                    Vel Satis
                    Wrangler - Това пък какво е? ДжиЙп с двигател 2,5 дизелОр от Рено ?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Абе тука на Дедо май нЕкои му завидехте!? Ма що тъй бре? Ей не така! Опитайте и някои от вас да помогнете, не му гледайте в канчето!
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Абе , Габич , а остави и не спами и тази тема.Ако продължиш , ще те "......." в диагностика!Най-учтиво и коленопреклонно те моля!
                        А?
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                          Абе , Габич , а остави и не спами и тази тема.Ако продължиш , ще те "......." в диагностика!Най-учтиво и коленопреклонно те моля!
                          А?
                          Ти спамиш, не аз. Аз си пиша съвсем уместни работи, щото моята тротинетка "Рено Меган" 1,5 dci вече е гостувала на дядо Владо и пак ще идва при него. Така, че може да пробва новата чудо-читалка и на нея.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Демагог си ей
                            Вранглер (YJ) и Чироки с мотор 206? куб см с турбо.80 кс.
                            Ша ги четеш с ЕОБД2 , колкото изгорел вестник "Стършел"!
                            Мани на набора темата , пак те моля!
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              И по какъв протокол?
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                jeko47, неведнъж е ставало дума за много знаещите поради големия си опит майстори като тебе. Ето ти пример за ползата от тях:
                                Купувам аз една тротинетка 1,5 dci за Боголюб Младши, щото ми скъса нервите от опяване колко много харчели двата Jeep-а (след като продадох Ryakata-Rated Пасатора, само те останаха в сейМенството). Тя, естествено, както подобава на всеки дизелов автомобил след един месец благополучно джиткане, почва да гасне - първо на празен ход по светофарите, после и в движение, при подадена газ, накрая и при потегляне, изобщо става отврат да я караш. Пращам сина ми в най-най-най-реномирания според спИцИализирания за това форум сервиз за "Рено". "Закачат" спициалисторите колата и се проЙзнасят хафторитетно: "Има три инжектора за смяна, дъра-бъра, срещу 2500 лв. ще стане пак кола и ще изкара едно 400 000 км оттук-нататък!" . Сменили му три филтъра - горивен, маслен (със все маслото, де) и въздушен, активирали му уж дневни светлини (оказа се, че пали габарити), взели му 300 лв. и му казали да заповяда пак като събере 2500 лв. Намирам гаражен майстор с някакъв "четец" за дизели на "Бош", онзи вика "Няма им нищо на инжекторите?". Поръчах си аз блу-тут четец от "Алибаба" и свалих руското издание на "Кан Клип". Докато дойде четецът, в сервиза на Еди (дето само "Мерцедеси" нали и "Крайслерови" коли поправят), оправиха "Реното" да не гасне - за 270 лв., проблемът бил електрически. Дойде джвъчката от "Алибабату", синът ми си инсталира руското чудо на телефона и си активира сам дневни светлини (а не габарити, както бяха направили специалисторите).
                                Та хич не ме интересува "какъв протокол" използва. Просто в Булгаристан е пълно със самонадеяни некадърници, които се пишат майстори, че и пари очакват някой да им даде
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X