Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Всеки до болка вярвам познава маршрутите по местоживеене и му е писнало да кара по тях. Затова на доста хора, ще им е интересно да покарат на "чуждо". Да незабравяме, че и компанията е от най-голямо значение. Аз за който се сетих оведомих!
    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Десо, хубаво е да има повече коли но прехода е доста дълъг и на места тежък, трябва да се помисли и за това.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
        Десо, хубаво е да има повече коли но прехода е доста дълъг и на места тежък, трябва да се помисли и за това.
        Точно така.
        Освен това е от голямо значение какво ще е времето и какво е било през последните дни,тъй като мисля,че няма нужда да обяснявам,че в Балкана само след 2 часа як дъжд преминаването на стръмните места става често пъти просто невъзможно.
        Не случайно посочих,че има няколко места на които в кал,сняг е трудно,особено за машини без лебедка-/2 от тези места са със доста стръмно изкачване/.

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
          Десо, хубаво е да има повече коли но прехода е доста дълъг и на места тежък, трябва да се помисли и за това.
          Прав си.. Не се знае къде, какво ще стане, коя машина ще издъхне, я мост, я мотор и др. и др. и др... А времето малко, не се знае къде ще осъмнем.. Аз за всеки случай ще натоваря едно яко гедоре в багажника..

          Ами.. Какво правим в крайна сметка? Това ли е последно дата или чакаме за други предложения?

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
            Нека Любашки от Ст.Загора се включи и разкаже как разпъваше лебедката на жълтия Патрол в тях.
            .
            ''Жълтия'' Патрол може да дойде отново по тези места.....Ще видим...
            NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
            ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
              Прав си.. Не се знае къде, какво ще стане, коя машина ще издъхне, я мост, я мотор и др. и др. и др... А времето малко, не се знае къде ще осъмнем..

              За това става въпрос.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                ''Жълтия'' Патрол може да дойде отново по тези места.....Ще видим...
                Ще се радвам да се запознаем колега.
                За съжаление коловозите от снимките,които пуснах след последното ми преминаване по маршрута са се позаринали доста,но все пак ще има интересни места.

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                  Ще се радвам да се запознаем колега.
                  За съжаление коловозите от снимките,които пуснах след последното ми преминаване по маршрута са се позаринали доста,но все пак ще има интересни места.
                  Янко, за Георги и машината му няма да има никъде проблем.
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                    Янко, за Георги и машината му няма да има никъде проблем.
                    Сега да Ники-/терена няма нищо общо с тогавашния,когато УРАЛ-а вадеше трупи/.
                    Преди 2 години от когато са и снимките ми определено е имала проблеми.
                    Съжалявам,че сега не мога да открия разказа и снимките на колегата Любашки.
                    Също така точно тогава му се наложи поради проливен дъжд да се върне наобратно,тъй като не успя да изкачи стръмния подем преди Агликина Поляна.
                    Разбира се трябва да се отбележи,че Патрола е бил и силно натоварен.
                    Но да не отклоняваме темата с архивни подробности от маршрута,макар че темата на Любашки беше изключително интересна.
                    Признал съм го този човек за фотограф и майстор-разказвач на интересните преходи,които осъществява всяка година.

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                      Сега да Ники-/терена няма нищо общо с тогавашния,когато УРАЛ-а вадеше трупи/.
                      Преди 2 години от когато са и снимките ми определено е имала проблеми.
                      Съжалявам,че сега не мога да открия разказа и снимките на колегата Любашки.
                      Също така точно тогава му се наложи поради проливен дъжд да се върне наобратно,тъй като не успя да изкачи стръмния подем преди Агликина Поляна.
                      Разбира се трябва да се отбележи,че Патрола е бил и силно натоварен.
                      Но да не отклоняваме темата с архивни подробности от маршрута,макар че темата на Любашки беше изключително интересна.
                      Признал съм го този човек за фотограф и майстор-разказвач на интересните преходи,които осъществява всяка година.
                      Извинявам се късното включване.Тогава големи коловози бяха в отсечката между Хаинбоаз и хижа Буковец.Изкачихме се от Хаимбоаз и попаднахме на ...бариера.Успяхме да я преодолеем и после през гората до хижата.Точно там бяха коловозите.
                      А ето и темата...
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...D2%CE%21%21%21
                      Поздрави!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Здравейте !!! Има кандидати от Стара Загора , къде ще е сборния пункт и в колко часа ? Аз имам къща в Мишеморков хан и сигурно ще дойдем от там . През Бутура минава ли маршрута , за да ви чакаме там . Поздрави !

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          И ние може да се включим ако не се строшим на Русе тази седмица , и да вземете резервни части за Витари , че много се трошат по този край на Стара Планина . Иначе идеята е чудесна и прехода е интересен и красив и само там не важи поговорката ,, Джип в гората не нощува,, . Живот и здраве ще се видим .
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Дааа,тогава твоята "Зелена магия " нощува в гората,ама това беше заради елементарен проблем...Не ,че слаб материала
                            Ако изкъртите "Червената стрела" ,елате с нея !

                            Колега Мишеморков,предлагам към 9 часа ,нека колегите подсетят на кое заведение се чакахме !
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Разцъках трака и излезе 50 км. Ако тръгнем в 9:00 все трябва да го минем за деня докато се стъмни, че ни чака обратен път...
                              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Дааа,тогава твоята "Зелена магия " нощува в гората,ама това беше заради елементарен проблем...Не ,че слаб материала
                                Ако изкъртите "Червената стрела" ,елате с нея !

                                Колега Мишеморков,предлагам към 9 часа ,нека колегите подсетят на кое заведение се чакахме !
                                Колега знам .че русенските дупки са ти едни от любимите ,а не те виждам в списъка за русенското състезание .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X