Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Нещо нов ми се вижда маршрута.Трябва да го пробвам.Добро каляне се е получило особено АТВ-тата
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
      Нещо нов ми се вижда маршрута.Трябва да го пробвам.Добро каляне се е получило особено АТВ-тата
      Задължително трябва да се пробва, особенно от чешмата нагоре. Аз също не бях минавал от там, но със сигурност ще повторя.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Колеги в Събота ще излизаме да покараме.За сега сме 3 Ниви и евентуално едно Паджеро.Ще се тръгва от бензиностанция АПЖ-/неработещата на изхода за с.Чарган/.Моля всеки който има възможност и желание да пише тук за да уточним часа на срещата.
        Последно редактирано от Янко Желязков; 11-03-11, 00:26.

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
          Колеги в Събота ще излизаме да покараме.За сега сме 3 Ниви и евентуално едно Паджеро.Ще се тръгва от бензиностанция АПЖ-/неработещата на изхода за с.Чарган/.Моля всеки който има възможност и желание да пише тук за да уточним часа на срещата.
          До колкото разбрах май за неделя се заформя нещо.
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
            До колкото разбрах май за неделя се заформя нещо.
            Аз и тази Неделя няма да успея да се включа.Ако има някой свободен утре с удоволствие можем да покараме заедно.В 10.30ч. ще съм на АПЖ-то.

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Тази събота ще работя. За неделята си е друга работа. Свободен съм! За сега мераците са много, но да видим в неделя. Които желае знае къде да ни намери /в неделя около 10ч/
              ПП. Кво стана с новия внос от Англия? Че много ми загрява лебедката като влача тежка джипка.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Ами те дали пишат тук момчетата!
                Утре мисля да поработя по моята,ако успея ,може да я тестваме!
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                  Ами те дали пишат тук момчетата!
                  Утре мисля да поработя по моята,ако успея ,може да я тестваме!
                  Регистрация си направиха,но писания още няма. Ами ти още ли не си готов с Витарката? Ако пък не е готова, имам безплатен билет за Бакаджика с тръскачката-заповядай!
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Крайно време е да я пускам в движение ,че ми омръзна без джипка!
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Има ли мераклий за утре. Времето ще е чудесно за разходка с барбекю.
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Току що се прибрахме от Бакаджика.Макар,че бяхме само две машини се получи чудесна разходка.Минаха и първите по-сериозни тестове на Нивата на Милен.Машината,обаче се оказа твърде ниска и с неподходящи за терена гуми и заради това преобладаваха дърпанията.Аз също останах в един коловоз,но след това имаше втори опит-за щастие успешен.Пожелавам приятна разходка на всички колеги утре.Ако някъде по пътя видите следи от стъргали мостове и носачи не се чудете от кой са-наши са.По-късно вечерта или утре ще кача и снимките.

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                          Има ли мераклий за утре. Времето ще е чудесно за разходка с барбекю.
                          +1
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Ето и снимките от днес...
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                              +1
                              Ами....ДА, добре си дошъл! То май от старата група само ти остана.
                              Димчо, не се услушвай! Идвай място има.
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Аз ще пропусна ,няма да стане толкова лесно ,колкото си мислех...
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X