Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една различна гледна точка

    Коментар


    • Доста често дрона върши работа и извън снимането, преди години с него открих един водопад, а тази пролет навигацията ме изпрати по грешният път към Кара Пещера и разузнавателният полет не просто ми показа къде е, но и от къде да хвана верният път и кои отклонения да следвам пък и насъбрах красиви гледки от поречието на река Манастирска


      Коментар


      • Проекта Моята България го започнах като даиджест на най-добрите моменти от клиповете ми и от време на време добавях нови красоти. Майското издание, за пръв път е съставено само от майски красоти, че и е по-дълго от обикновенният форма, явно май е бил особено плодотворен и красив. Знам, че този тип компилации не са за всеки, но понякога ме напъва от вътре и си утрепвам цял ден работа, та дано зарадвам макар и малката група Ценители забавлявайте се, аз се докато го правих!



        Коментар


        • Най-високият водопад у нас - Врачанска Скакля, вчера видях негова снимка с много вода от дъждовете, за съжаление преди две-три седмици, като ходих не видях вода, но скалата е величествена!


          Коментар


          • Бившата хижа Игликина Поляна, докато си тествах играчката.


            Коментар


            • Alexr
              Alexr коментира
              Редактиране на коментар
              За мен е странен големия брой изоставени хижи, че и хотели по Витоша. Все пак симисля, че това е поради лошо управление, а не защото няма кой да ходи там.

          • Фонтани


            Коментар


            • Обичам планината след летният дъжд, е този си беше безкраен, но все пак успях да се включа за 5 минути между капките преди да засили отново


              Коментар


              • Тези дни видях снимка на Врачанска Скакля с много вода от дъждовете и веднага запалих, че го бях виждал само сух - имаше много вода (макар и не като на снимката ), но вече в района -пообиколих и поснимах - Кобилини Стени ми събраха очите отново, този път в комбинация с облаците (а аз си обичам облаци )


                Коментар


                • Два пъти ходих и снимах сухият водопад, и като видях снимка с много вода по време на дъждовете веднага запалих да снима това чудо, е изчаках да спре дъжда и видимо водата намаля, но все пак Врачанска Скакавица ми беше Ниагара, Но по-висока Фантастичен водопад, приказна скала​, уникална дъга... И всичко това на няколко стотин метра от града



                  Коментар


                  • Вратцата и горна станция на лифта, Врачанският Балкан си ми е слабост, дано някой ден оправят пътя Ботевград-Мездра та да идвам по-често


                    Коментар


                    • Докузака - прекрасен Странджански водопад който не мога да пропусна като съм в района, жалко, че ми е доста далече и рядко стигам до там
                      П.С. бях споделял предишно филмче миналият месец, но нещо бях объркал цветовете, та се поправих, до колкото си мога


                      Коментар


                      • Каньона до Камено Поле, приказно място което често посещавам и все не мога да му се нарадвам Целият каньон е около 10 км и се простира от Камено Поле до​Реселец, като по цялата дължина може да се зазяпва човек по различни красоти



                        Коментар


                        • Един нощен тест

                          Коментар


                          • Днешният залез през очите на мини-то - само два самолета минаха за 15-тината минути снимане, а обикновенно са върволица - късмет


                            Коментар


                            • Водопада Боров Камък - миналата година ходих до него от долу, толкова пот не бях се потил но екопътеката е прекрасна, сега открих, че от горната страна мога да паркирам колата на 500 метра от водопада по равно и след п​риказно красива разходка през вълшебната гора да го снимам


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X