Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Синеморец е приказно място, а едно от най-любимите ми кътчета там е Бутамята, реката и скалите над нея. Този път си намерих и готина компания

    Коментар


    • Водопада Казаните до Чавдар, едно чудесно, закътано бижу, до което отивам за втори път, но за пръв път се решавам да пусна дрона под учудените погледи на няколко туриста и възклицания "я, оживя!"


      Коментар


      • Коментар


        • Крепостта Хисарлъка в Кюстендил, много приятно място за разходка


          Коментар


          • Водопада св. Ана, на пролет водата е доста и се появява втори водопад - прекрасно място което малко хора са виждали


            Коментар


            • Миналият месец беше страхотен (този е още повече ) та излезе поредната версия - априлската, на моята България - компилация на най-добрите кадри заснети напоследък. За съжаление, не можах да я споделя по-рано, но все още има време до майската версия Приятно гледане!



              Коментар


              • Моите компилации отнемат страшно много време и труд и се гледат по-малко от единичните клипове, Но понякога просто ме напъва да събера някой кадри. и преди две седмици напъна беше силен и странен - прииска ми се да събера кадрите от пещери, скални манастири, лабиринти, тесни каньони и въобще места на който дрона Няма работа, но аз по една или друга причина съм го заврял в процеса на работа вкарах и едно две места снимани с телефона, но общо взето си е е дронска компилацият, направата на която ми е коствала две ожулени перки и за щастие никакви други щети по бръмбара - на мен си ми харесва, да видим дали някой друг ще съумее да го изгледа цялото и дали на някой ще се хареса идеята и реализацията и - споделям го със сериозно закъснение поради свръхпродукцията на клипове напоследък, но по-добре късно отколкото... вие си знаете

                Коментар


                • Преди мнооооого години Пирдопчани ни бяха поканили да покараме из Средна Гора, тогава за пръв път видях хвостохранилището една пустиня сред зеленината и от тогава често го посещавам. Вече е доста по рекултивирани и с растителност, но пак си е гледка, а и хотела "Борова гора" предлага много приятна кухня и чудесна тераса децата го харесват.

                  Коментар


                  • Разходка из гората с приятели и участие във видео конференция с чужбина


                    Коментар


                    • Църквата на село Воден, рядко спирам в населени места да снимам, но тази църква ме грабна от пръв поглед


                      Коментар


                      • Миналата седмица направих отдавна мечтаната си май-ска разходка до морето - пристигнах по залез в Царево и реших да снимам фара, църквата и статуята в последните слънчеви лъчи, Но се оказа, че на църквата е забранено с кучета и аз като "по светец от папата" трябваше да избера далеч не толкова добро място за старт ... но пак се получи


                        Коментар


                        • Водопада Докузака в Странджа, предишният път като ходих валеше и беше пълно с хора, та дрона остана в раницата, но сега само котките и кучетата наблюдаваха мъките му да мине през джунглата


                          Последно редактирано от alex_markov; 20-05-22, 07:20.

                          Коментар


                          • Синеморец ми е любимо място което посещавам напоследък доста често, на юг има приказни скали и закътани плажчета които са като излезли от приказките. Снимал съм го през повечето сезони, сега вече и пролетта, май само разгара на лятото пропускам, но и не ме влече ​


                            Коментар


                            • Хайде днес и един приказен и малко известен водопад - Св. Ана този път с телефона



                              Коментар


                              • Арката на Тюленово - приказно местенце, което все хващам на залез, а трябва да го снимам на изгрев, но все не успявам да си подредя пътуването така, че да се случи. Нищо има време, а за сега и на залез не е зле


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X