Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард - Софт! А къде е границата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Хард - Софт! А къде е границата

    Моето скромно мнение е,че не теренът е важен и дали ти е пдготвена машината или не,а нуждата от адреналин и от това до къде може да стигне безразсъдието на даден водач,затова според мен ХАРД или СОФТ е начин на поведение зад волана.
    ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

    Коментар


    • #62
      До: Хард - Софт! А къде е границата

      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
      Колегата Джбазов го каза в една друга тема позволявам си да го цитирам:
      "На истинска хард разходка няма обиколни пътища. Там без лебедка, яки гуми и прежалена джипка нямаш работа."
      Мисля в това се крие част от отговора,но всеки си има различни виждания за трудно и лесно така че за всеки Хард и Софт са две различни понятия трудно е да се намери границата между двете.
      И според мен това е истината по въпроса.Искам да наблегна на "няма обходни пътища".Според мен Хард започва с липсата на избор!"Прежалената джипка" също е липса на избор - то иначе нестава!
      [IMG]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/IMG]TLC LJ70 - първата любов

      Коментар


      • #63
        До: Хард - Софт! А къде е границата

        Делението по субективни фактори, като подготовка, умения, страх и т.н., не може да е фактор при определяне на категории. Зависи и от конкретната подготовка. За Самурая едни неща са шега, а други предизвикателство, докато при Патрула може да е точно обратното. Например, ако си вдигнеш яко машината и сложиш едни каймани, всички коловози и камънаци ти се виждат шега, докато другите лягат по корем, вадят джекове и лебедки. Обаче като дойдат страничните наклони, по които другите прелитат без да се замислят, с този висок център на тежеста и тези гуми, за теб става хард и почваш да разпъваш лебедки.

        Ако се прави някакво разделение, би трябвало да е по конкретни оценки на препятствията... ама няма да е никак проста работа
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #64
          До: Хард - Софт! А къде е границата

          еми не знам дали тук е мястото, защото карам атв, но понеже преглеждам и другите под-форуми и видях тази тема реших да пиша.
          та по темата- аз карам и хард и софт зависи от настроението, компанията и времето
          [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

          Марин Маринов - 0885114702

          Коментар


          • #65
            До: Хард - Софт! А къде е границата

            Моето виждане за софт е места,които минаваш без да се затруднява машината,без натоварване на водача и пътниците.Хард-това са места с затруднения,използване на лебетки,бутане-дърпане,там кадето е по рисковано,но пък с повече адреналин.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X