Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

    И аз направих нещо по въпроса! Изнесох се с част от семейството си в Европа за празниците - Виена, Будапеща... За над 4000 км. видях: 0 катастрофи в Австрия, 0 катастрофи в Унгария и 1 в Сърбия...
    Направих си и някои изводи

    Коментар


    • #62
      До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

      Съгласен съм с Вас.Не очаквах да срещна толкова съмишленици в този форум.Да,на волана без алкохол!Весели празници!

      Коментар


      • #63
        До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

        Никога не карай по-бързо, отколкото твоят ангел-хранител може да лети!

        Скоро го чух някъде.

        Весели празници!
        ... to be continued

        Коментар


        • #64
          До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

          Здравейте приятели!

          От както се роди първата ми дъщеричка (вече на 9) забравих за юнашкото каране, че и колана редовно започнах да си слагам.

          А за алкохола... Отдавна не съм му фен. Абсурд е да се кача в кола, която е управлявана от пийнал колега. В компания често вдигам джангър, когато някой подпийнал се запътва към МПС-то. Та вече не ме и канят много, много по купони...

          Весели празници на всички!
          Поздрави от Lincoln, UK! :)

          Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 (дълга база)

          Коментар


          • #65
            До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Аз си имам стратегия .Пия си яко и не пипам кормилото.
            Честито на всички!!!!
            Подобрена стратегия: Когато пия, пия толкова, че не мога да се добера до кормилото. Така е сигурно.

            Коментар


            • #66
              До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Подобрена стратегия: Когато пия, пия толкова, че не мога да се добера до кормилото. Така е сигурно.
              Така е много по сигурно!!!!!!!

              Коментар


              • #67
                До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                Аз пък като нямах хендсфри спирах и тогава говорех по gsm-a ...
                Колко съм ги виждал криволичещи, да се чудиш заспиват ли, пияни ли са ...
                Сигурно затова има текст "несъобразена скорост" ...
                Весели празници и безаварийно шофиране !!!
                И късмет на всички колеги !!!
                [B][COLOR="Blue"]Don't run faster than your guardian angel can fly !!![/COLOR][/B]

                Коментар


                • #68
                  До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                  Напълно подкрепям призива,пил ли си не се качвай на колата,но като излезем на разходка в гората не може да не пийнем по някоя половничка, и после под някоя дебела сянка на някой орех да испънем кокалите
                  [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                  Коментар


                  • #69
                    До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                    Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнение
                    Никога не карай по-бързо, отколкото твоят ангел-хранител може да лети!

                    Скоро го чух някъде.

                    Весели празници!
                    Това е подписът на Събин. Оттам научих лафа (който е страхотен), оттам го помня и май няма да го забравя.

                    Поздрави!
                    Искам България чиста!

                    Коментар


                    • #70
                      До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                      Е-е-е, стига вече
                      Отново започваме празниците гадно http://dnes.dir.bg/2008/05/01/news2951833.html
                      Хора, не се научихте на нищо добро от непрестанното "мелене" на тази тема и в медиите и сред обществото (нямам предвид съфорумците).
                      Кога ще кажем "СТИГА!"

                      Моля всички отново: да се веселим без да правим глупости.
                      От мен - приятни почивни дни и празнуване
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #71
                        До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                        ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !!!!!!!
                        КОЛАТА НЕ ЗНАЕ КОГА Е ДЕЛНИК И ПРАЗНИ, НО НИЕ - ДА !!!!!!!!

                        Коментар


                        • #72
                          До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                          СЪГЛАСЕН СЪМ НА ПЪЛНО,
                          АЗ СЪМ НА ПРИНЦЕПА ,ЧЕ ЗАКЪСНЯЛ НЕ БЪРЗА А И ВСИЧКИ СМЕ ЗАКЪСНЕЛИ ЗАЩОТО ДЯДО НЕ Я Е СВЪРШИЛ,БАЩАМИ НЕ Е, ЧЕ АЗ ЛИ ЩЕ Я СВЪРША. ТА ЗА КЪДЕ ДА БЪРЗАМ?

                          Коментар


                          • #73
                            До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                            Първоначално публикуван от sag9765 Преглед на мнение
                            ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !!!!!!!
                            КОЛАТА НЕ ЗНАЕ КОГА Е ДЕЛНИК И ПРАЗНИ, НО НИЕ - ДА !!!!!!!!
                            Първоначално публикуван от dobri34 Преглед на мнение
                            СЪГЛАСЕН СЪМ НА ПЪЛНО,
                            АЗ СЪМ НА ПРИНЦЕПА ,ЧЕ ЗАКЪСНЯЛ НЕ БЪРЗА А И ВСИЧКИ СМЕ ЗАКЪСНЕЛИ ЗАЩОТО ДЯДО НЕ Я Е СВЪРШИЛ,БАЩАМИ НЕ Е, ЧЕ АЗ ЛИ ЩЕ Я СВЪРША. ТА ЗА КЪДЕ ДА БЪРЗАМ?
                            Весели празници и на Вас, колеги.
                            Хубаво е, че откликвате на призива и се надявам да го разпространявате сред познатите си.
                            Само ще Ви помоля, когато пишете мнения във форума, пишете по стандартния начин, не включвайте клавиша CapsLock на клавиатурата (този, първия от ляво на третия ред, над Shift-а), че така ставате много "гръмогласни".
                            Благодаря предварително, лек и безавариен път както по улиците, така и във форума.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • #74
                              До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                              Най-големия проблем е чувството за безнаказаност у Българина.Закони има и те са достатъчно сурови,но няма кой да ги прилага съответно не се изпълняват.Колеги моля обръщайте внимание и на "дребните"нарушения(колан,GSM,детето в детско столче и т.н.)защото не е геройство да кажеш на Полицая "Ами сложи го ти на задната седалка ако можеш"(за дете става въпрос) по скоро е излагация,защото ако съм на Полицая ще му отговоря"Ако си го възпитаваш както трябва няма да имаш нужда от помощ." и ред други на вид дребни неща.и само да ви напомня,че детето не наблюдава пътя и ако на вас са ви необходими няколко секунди да се стегнете когато "набиете спирачки ,то не разполага с нито една и може да го търсите извън колата след това.
                              Благодаря и се пазете !Особено Гьоргевците!! Весел Празник!!
                              Бъдете здрави

                              Коментар


                              • #75
                                До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                                хораа, това което чета тука, ме кара да се чувставам горд , че съм част от този клуб, присъединявам се към призива за акъл по пътя,веселие на масата!
                                Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X