Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

    Здравейте, Колеги! Задават се големи християнски празници. Много почивни дни. Знам, почти всеки пътува насам - натам. Настроението е приповдигнато... Знам, че повечето хора тук са много готини и много опитни зад волана. С повечето не се познаваме лично, но Вашата компания е много ценна и приятна за мен! Не бих искал да се окаже, че някой е влязъл в "празничната" статистика. Не бих искал да чета тъжни новини! Не ща да гледам снимки на смачкани ламарини ако не са от приятни разходки из гората. Знам, че караме много здрави, сигурни и накичени с ролбари и какво ли не коли, ама много ще ми е криво и ако на някой уважаван от мен колега и приятел му прикачат зловещото прозвище "убиец" само защото решил да стигне по-бързо...

    Обикновено по Великден и Гергьовден винаги стават големи сакатлъци по пътищата!

    МОЛЯ ВИ, КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО, за да се срещаме отново!

    Весели празници!
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 25-04-08, 07:24.
    LZ1GYY
    0898 436 956

  • #2
    До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

    Подкрепям напълно призива. А и нека това да не се отнася само за празниците. Аз съм за толерантност и спазване на правилата (писани и неписани) 365 дни в годината. Само така ще можем да се наречем "цивилизовани хора". А и скоростта не е единствения проблем за тежките ПТП. Нека всички внимаваме кога, как и колко време прекарваме "на маса" и консумираме алкохол (с агънца, козленца, салатки и др. се пресушават бутилки с ракия и вино и се "полива" обилно с бира). Нямам нищо против всеки да прави с организма си каквото пожелае, но да не пречи на околните, особено като се "опитва" да шофира. Именно "опитва", защото трафика по пътищата и тяхното състояние изискват постоянно внимание и бързи реакции, които не се подпомагат особено от алкохола.
    Нека да не съм чак толкова назидателен. Пожелавам на всички приятно изкарване на празниците, успешна почивка и всички живи и здрави (хора и автомобили) да продължим напред по пътя си.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

      Имам желязна методика за намаляване на пътните беди от всякакъв характер. Препоръчвам я на всички:

      Карайте бавно!

      Коментар


      • #4
        До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Имам желязна методика за намаляване на пътните беди от всякакъв характер. Препоръчвам я на всички:

        Карайте бавно!
        Бих допълнил: "A aко сте пили, не се качвайте изобщо на автомобила!"

        Коментар


        • #5
          До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

          Страхотно послание. Дано стигне до повече хора от и извън форума
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

            Напълно подкрепям призива! Не ми се иска не само хора от форума, но и за всички тазгодишната "черна" статистика да липсва. Знам, че едва ли е възможно, но нека да опитаме поне ние да направим необходимото.
            Полвин час по-рано или по-късно не решава нищо.

            Весели празници на всички

            Коментар


            • #7
              До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

              Бързай бавно и стигни жив... празника няма да избяга, а ракията все ще се намери Пожелавам на всички весели празници, и никакви "празнични" статистики - ни за нас, ни за другите!

              Айде със здраве колеги!

              Коментар


              • #8
                До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                Бързай бавно и стигни жив................, и никакви "празнични" статистики - ни за нас, ни за другите!
                Както се казва "Дай Боже"

                Весели празници и от мен!!!
                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                Коментар


                • #9
                  До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                  Приветствам призива на Гере и мненията на колегите. И се присъединявам 100%:

                  Без алкохол. Бавно. Живи.

                  Весели празници на всички!
                  Искам България чиста!

                  Коментар


                  • #10
                    До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                    Стига с тоя алкохол, той не е проблем. Ако имаш глава на раменете, щом си пийнал ще караш два пъти по-внимателно и бавно. Всичко идва от нашия Български манталитет, че щом обстановката е празнична и газта трябва да е до ламарината.

                    Коментар


                    • #11
                      До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                      Аз също се присъединявам към призива на колегата!

                      Весели празници на всички!

                      Коментар


                      • #12
                        До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                        И аз подкрепям призива на Колегите!!Умната с чашката и с педала на газта ,че направо с тези катастрофи и аз взех да се плаша и на последък в нашия град!!!Нека Господ ни пази и бди над целия Български народ.Пожелавам на всички участници във форума и на техните семейства весело посрещане на великденските празници.

                        Коментар


                        • #13
                          До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                          ..инициативата е много добра..и аз съм ЗА
                          ..само че...истината е че.. ..ще загинат хора и то не един..и всички тук го знаем
                          ..както знаем че и ..рано или късно и на всеки един от нас ще му дойде "редът" ..

                          ..затова и ..не е лошо и да се замислим..какво всъщтност ще празнуваме тия дни .. какво е отношението ни към него -дали това е просто поредната причина да се ..понапием и развеселим..или има и нещо друго

                          Коментар


                          • #14
                            До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                            Напълно подкрепям.Най-доре е да стигнем където сме тръгнали макар и по-бавно.
                            Живот на колела.

                            Коментар


                            • #15
                              До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                              Колеги, карайте внимателно, а за неразумние шофьори, ето ви един клип и дано ви повлияе малко. http://s78.photobucket.com/albums/j1...=speedmess.flv

                              Весели празници на вярващите.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X