Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

    Присъединявам се към призива на 100%,всеки има Глава на раменете и нека се сештаме че не сме само ние на пътя.Весели празници на всички!!!
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

    Коментар


    • #47
      До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

      На нормалния човек като хапне и пийне му се приспиваКакъв е този човек като се напие и да му дойде мерак да покара ?Весели празници и приятно изкарване пожелавам на всички.И внимателно с тоя враг алкохола и да искаме не може да го унищожим за ден два
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #48
        До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

        Нека се вслушаме всички в прекрасният призив на колегата ни gere а за дискусията относно алкохола и неговото влияние откривам нарочна тема защото смятам че много митове има около него...

        Влияние на алкохола върху способността за управление на МПС
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #49
          До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

          Още един глас "за" инициативата.
          Лично аз също планирам пътуване с моето семейство и обещавам да се придържам към разумните съвети на колегите. Едва ли може кой знае какво да се добави.
          И понеже със сигурност ще има някой "бързащ да стигне навреме" - по-добре да му дадем път, вместо да му даваме повод за състезание.
          Весели празници на всички.
          БИО пчелен мед и пчелни продукти
          0888 66 59 73

          Коментар


          • #50
            До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

            Голямо ЗА, много мразя хора употребили алкохол и да шофират! Вижда ми се адски безотговорно към останалите участници в движението, а сред тях има и Деца!!!
            Поздрави и Весели празници

            Коментар


            • #51
              До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

              Присидинявам се към призива и подкрепям призивите на колегите.
              Приятно и безавариино шофиране не само по празниците,а и през цялата година!!!
              Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
              Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

              Коментар


              • #52
                До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                Както пееше Тодор Колев :
                "Ако пиеш бира - хич не ми шофирай
                а си пийнал вино - направо си на кино"

                Весели празници на всички и даите да внимаваме по пътищата не само по празниците....
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • #53
                  До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                  Уви, денят не мина без инцидент!

                  Връщайки се от Враца с новата ми играчка - Хюндай Галопер 2.5 ТДИ , по пътя след Срацимир една кола беше изхвърчала и предницата и гореше.
                  Звъннах на пожарната, но докато дойдат, цялата кола изгоря.
                  Добрата новина е, че хората са успели да се измъкнат навреме.

                  Затова - бързайте бавно!

                  Весели празници!
                  Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                  Коментар


                  • #54
                    До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                    Първоначално публикуван от gere Преглед на мнение
                    Здравейте, Колеги! Задават се големи християнски празници. Много почивни дни. Знам, почти всеки пътува насам - натам. Настроението е приповдигнато... Знам, че повечето хора тук са много готини и много опитни зад волана. С повечето не се познаваме лично, но Вашата компания е много ценна и приятна за мен! Не бих искал да се окаже, че някой е влязъл в "празничната" статистика. Не бих искал да чета тъжни новини! Не ща да гледам снимки на смачкани ламарини ако не са от приятни разходки из гората. Знам, че караме много здрави, сигурни и накичени с ролбари и какво ли не коли, ама много ще ми е криво и ако на някой уважаван от мен колега и приятел му прикачат зловещото прозвище "убиец" само защото решил да стигне по-бързо...

                    Обикновено по Великден и Гергьовден винаги стават големи сакатлъци по пътищата!

                    МОЛЯ ВИ, КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО, за да се срещаме отново!

                    Весели празници!
                    Весели празници и от мен колеги нека бъдем разумни и непомрачаваме хубавите празници и за напред....

                    Коментар


                    • #55
                      До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                      Желая на всички Весели Празници!

                      Христос Воскресе!
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #56
                        До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                        Всеки път, когато возехме нанякъде прабаба ми (жената живя до 90 години, лека и пръст), тя се прекръстваше и казваше "Бог напред и ний след него". Аз бих добавил "Господ дава, но в кошара не вкарва" т.е. освен божията помощ необходимя е и нашата.
                        Аз лично онзи ден изживях задръстванията на Витиня. Но вкрайна сметка се върнах ЖИВ.
                        От все сърце, го пожелавам на всички.

                        Коментар


                        • #57
                          До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                          С Радост и уважение се присъединявам към инициативата! Ще се постарая да дам всичко за да можем Аз , Вие и всички наши близки да празнуваме спокойно!

                          Весели Празници!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • #58
                            До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                            За огромно наше съжаление, независимо от призивите както тук, така и от органите на "Пътна полиция", щуротиите по пътищата не се разминаха и през този удължен уикенд: http://www.dnes.bg/article.php?cat=6&id=50421 Нови 4 човека са попълнили черната статистика на загиналите във "войната по пътищата" и отново е помрачено празничното настроение на техни роднини, близки и познати (дано няма такива от форума, защото би било жалко за подетата от Gere инициатива).
                            Затова ще го цитирам още веднъж: "МОЛЯ ВИ, КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО, за да се срещаме отново!" (нарочно "викам", дано всички се вслушат в призива). Моля всички ние да разпространяваме тази идея сред роднини, съседи, колеги, приятели. Даже и един човек да се вслуша в апела, все ще е от полза. Идват по-дългите почивни дни - от 1-ви до 6-ти май. Дано след тях да е по-добра статистиката.
                            Честит Великден на всички отново. И нека повече да се усмихваме в живота.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • #59
                              До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                              Нека се присъединя , НО ИСКАМ ДА ДОПЪЛНЯ , ЧЕ ТРЯБВА ДА Е ТАКА ПО ВСЯКО ВРЕМЕ , НЕ САМО ПО ПРАЗНИЦИТЕ .

                              Коментар


                              • #60
                                До: МОЛБА ДО ВСИЧКИ!

                                Аз си имам стратегия .Пия си яко и не пипам кормилото.
                                Честито на всички!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X