Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

    Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
    Хонг Конг.

    Карат след теб в трафика и те тестват без дори да знаеш. После дупе да ти е яко.
    То човек да не хапне 2 порции бобец... Ник разправя, че и тестове за бременност се научили да правят дистанционно. Притеснен съм

    Коментар


    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

      https://m.dnevnik.bg/zelen/2018/01/0...ia_shte_budat/
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

        Газанализаторите в КАТ не работят от години. Инсталирани са формално, стоят там, но не работят. Едно време са работили и през тях са минавали карбураторните кочини.
        Сините светофари по кръстовищата кой помни? Аз като взимах изпитите, още стояха в закона, че имаше и два в София.
        Второ нещо, което забравяте и не случайно ви качих извадки от наредбата- у нас се мерят САМО ДВА показателя:
        -Въглероден окис за бензиновите (не се мери нито CH, нито CO2)
        -Димност за дизелите.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

          Мафиотска история,облечена в държавност.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

            Димност на дизелите и то как я мерят с плавно подаване на газ до 2000 оборота.Смях.
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

              Ето, че и у нас се почна. Просто с хибрид няма да го имаме/имате този проблем където и да било по света...
              (поне още 5-6 години)
              Последно редактирано от ivied; 04-01-18, 18:08.

              Коментар


              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                Просто с хибрид няма да го имаме/имате този проблем където и да било по света...
                (поне още 5-6 години)
                Ааа недей -колата не може да бъде по умна от шофера.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                  Така от снимката и от един коментар по-долу : https://www.dnes.bg/sofia/2018/01/04...-kolite.364102

                  Излиза че ще мерят с такъв уред https://www.google.bg/search?q=E+Ins...Ik2hYTQWMJXHM:

                  Само цъкнах да му видя цената: https://www.tequipment.net/E-Instrum...iron-Analyzer/
                  Пак са се (ни ) прекарали с цената и някой е лапнал някой и друг лев
                  А пък това колко и к'во ще мери - знам ли ?

                  (сори за линковете)
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                    Когато минавах ГТП със старият ми дизел-Пежо 1,9 ТД с АГУ,ми казаха че вредните вещества в изгорелите газове са много по-ниски от изискванията.Ама не съм разпитвал повече...Но след като с по-малко енергия изминавам същото растояние,очевидно наистина подобрява изгарянето на дизела.

                    Коментар


                    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                      Извод: АГУ и ГИ решават проблема с емисиите CO на старите бензинки. и от там насетне могат да ми мерят дедовия...
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Пишкомер.jpg
Прегледи:1
Размер:17.9 КБ
ID:5777288
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                        Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                        Така от снимката и от един коментар по-долу : https://www.dnes.bg/sofia/2018/01/04...-kolite.364102

                        Излиза че ще мерят с такъв уред https://www.google.bg/search?q=E+Ins...Ik2hYTQWMJXHM:

                        Само цъкнах да му видя цената: https://www.tequipment.net/E-Instrum...iron-Analyzer/
                        Пак са се (ни ) прекарали с цената и някой е лапнал някой и друг лев
                        А пък това колко и к'во ще мери - знам ли ?

                        (сори за линковете)
                        Някъде има/ш грешка
                        https://www.sofia.bg/web/guest/2017-financial-year
                        ниска цена, малко бройки, няма ги в републиканския бюджет, не е на нивото на такава община, просто всяко членство е обвързващо с нещо.
                        Последно редактирано от veskov; 04-01-18, 17:23.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          ... у нас се мерят САМО ДВА показателя:
                          -Въглероден окис за бензиновите (не се мери нито CH, нито CO2)
                          -Димност за дизелите.
                          С уговорката, че не съм чел цялата тема, какви трябва да са максималните стойности с които старите дръгели без никво ЕВРО ще са в норма ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                            Въобще не им е решен проблема на газовите, защото никъде в наредбата не пиша на какво гориво трябва да се прави теста за газове. Ти може да искаш да те тестват на газ, ама ченгето на улицата може да реши, че иска да провери как работи колата на основното си гориво.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                              Ако нямам резервоар?
                              пп изстрадано е с боядисаните горива
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                                Ако нямаш резервоар отиваш на промяна в конструкцията
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X