Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Виновен ли е Максим Ставийски за ПТП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

    Виновен е , защото е известен , ако се случи с обикновен човек просто нямаше да объне никои внимание
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • #32
      До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

      Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
      Според мен ще потулят случай, но той изглежда свестен човек и гузната му съвест ще му тежи - така и неговия живот корено ще се промени.
      Да, колкото му тежи на Маричков гузната съвест...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #33
        До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

        Всяко нещо може да се погледне всякак. Дано да допълни кампанията не карам пил. Или там к'фато беше, искам да стигна жив... То може и да я попорменят малко, ако искаш да стигнеш жив купи си нова кола със 1000 системи за сигурност и карай пил . Може да се извлече полза и от вредата, уви може да се постигне вреда и от полезното. Ако е карал с 1 промил и нагоре, виновен е. А тея дето са го спрели и са го оставили да си просължи да кара са по-виновни ман ако питаш. К'фо като ще им тътнат началници и прочее? Тебе или работата ти е да пазиш пътищата от такива като него или не!? Ама поне да му беха зели 100 марки да се почерпят, та после да се позамисли дали да не кара по-умерено. Щот актовете не действат, ясно. Ми като е шампион и ала бала, да го одрусат даже и повече, нали и бездруго само това правят... Като стане ясно за всички, че от известните рушвета не е 10 пари ми 1000 и гледай ти. Щот такива само парата ако им земаш здраво може да ги заболи. Помолили го били да кара по-така. Хаха. А мен дали ще ми помолят ако карам с 20км по-бързо? Но според мен тоя подарък за такъв човек е неадекватен, да му бяха подарили максимално тунингован тежък оф истЕнски жип. За едва ли не по-малко пари даже. Пък кат иска адреналин да ходи да се троши по кЪра. Поне само себеси да може да пречука. И който муд му се качи. Пък с 1 35" кални гуми и променено предавателно число да го видя как ще дига над 60-70 на хасфалта. Нали е спортист. Една оф машина си е спортна и адреналин има . Е не е лъскава, не дига 300, няма лустро. Дам, гейска държава. Политиците дупедавци. Кво повече. И да иде в затвора и да не иде, пак ще му го турат отзад.
        Жалкото е, че такива катастрофи има постоянно и никой нищо не прави. А има начини, не 1 и два, само трябва да се прилагат.

        Коментар


        • #34
          До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
          Да, колкото му тежи на Маричков гузната съвест...

          този пресен пример ме кара да мисля, че ще потулят случая и загиналия ще е виновен вероятно - без да съм сигурна

          а и Максим ми изглежда свестен , а не Маричков

          а и може дори да не е бил замаян от изпитото , а да е решил, че е много сигурно да прави простотии по пътя , все пак е управлявал здрава и стабилна машина

          Коментар


          • #35
            До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

            Ето инфо от мерцедес форума. Цитат:

            А ето какво казаха тая сутрин и по БТВ. На 500м преди катастрофата ченгетата го спрели и му направили забележка че кара с висока скорост ????? Защо тогава не са го пробвали за алкохол и съставили акт за превишена скорост ?? После след катастрофата първите изказвания бяха че водачите не са употребили алкохол , един от полицаите казал ,че получили от високо място да не казват за истинската проба алкохол а тя е била много над 1.2 при което следва автоматично влизане в затвора. Сега го измъдриха 1.1 за да избегне затвора .Мъка , мъка по пътищата и най много се кефя когато чуя че някоя мутра се е утрупала пияна на пътя . Жалкото , че понякога си отиват и невинни хора , но такива като тоя нямат място на тоя объркан свят.

            Коментар


            • #36
              До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

              http://sportni.bg/?tid=40&oid=1081390

              Коментар


              • #37
                До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                Да прав си националността няма значение!
                ЧИСТОСЪРДЕЧНО се извинявам ако съм засегнал някого на тема националност.
                Най-малко пък Руснаците, все пак баба ми е родена в Русия.
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • #38
                  До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                  Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
                  а и може дори да не е бил замаян от изпитото , а да е решил, че е много сигурно да прави простотии по пътя , все пак е управлявал здрава и стабилна машина
                  Ако изпия литър водка и не се чуствам замаян имам ли право да карам?

                  Той хубаво, че кара голяма и здрава машина. И наистина излезе сигурна и го спаси. Ами околните? Или тях кучета ги яли...

                  Някои хора имате доста странни представи за свестен... До тук имам чуството, че под думата "свестен" се разбира - егоист, лицемер и убиец.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                    Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                    Ако изпия литър водка и не се чуствам замаян имам ли право да карам?

                    Той хубаво, че кара голяма и здрава машина. И наистина излезе сигурна и го спаси. Ами околните? Или тях кучета ги яли...

                    Някои хора имате доста странни представи за свестен... До тук имам чуството, че под думата "свестен" се разбира - егоист, лицемер и убиец.

                    малко по-горе съм си казала мнението , а в думата убиец влагам по-друг смисъл. За мен това е човек, който по някаква причина умишлено убива. За личностни качества не мога да коментирам - мнението и доброто ми впечатление е изградено от медийните му изяви и тези на леда.

                    Смятам, че трябва да си понесе наказанието за всяка доказана вина

                    Коментар


                    • #40
                      До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                      Още веднъж ще подчертая НЕ ЗАЩИТАВАМ Ставиский . Въпроса че не разбирам защо лично ТИ реагираш на всичко това с такава злоба ? ДА голямо нещастие , ДА публична личност , ДА трябва да понесе отговорността си . ТИ защо се напъваш толкова ? Искаш да му погледнеш в очите ? Върви - никой не те спира . Ама не дей да даваш квалификации като " наглец" на човек който има смелост да понесе срама и да погледне засегнати от него хора право в очи , что-то не са много които способни на това...
                      Ти как разбра че се напъвам ???И че реагирам със злоба ???
                      Хич не ща да му гледам в очите , и него да го гледам също.Нагло е да пропагандираш едно , да вършиш точно обратното.Нагло е също сега да виси в болницата и да реди сълзи и сополи.И как точно това ще помогне на пострадалите ??Никак.
                      Виж , на себе си мисля че иска да помогне , колко съжалявам видите ли , ще направя всичко възможно.Съжалява и се разкайва човечеца , смекчаващо вината обстоятелство.Късно е чадо.
                      Точно в миша дупка трябва да се скрие и да се покаже чак в съда.В момента на никой не е изтрябвал.
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • #41
                        До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                        Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
                        Според мен ще потулят случай, но той изглежда свестен човек и гузната му съвест ще му тежи - така и неговия живот корено ще се промени.

                        Ако потулят случая се показва на цяла България как законите в БГ за за обикновенния човек.

                        Имало дупки,нямало маркировка или пък бил тесен пътя.То на такива места се кара бавно и с повишено внимание.

                        Не може,човек който е убил някой да остане ненаказан,независимо колко е допринесъл за страната си.Точно това,че е символ на страната си трябва да го прави най-малкото по отговорен и разумен човек които не трябва да се възползва извесността си и да си мисли най малкото,че е безсмъртен и всичко му е позволено.
                        Луд умора нема,само се поти!!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                          Ама защо изобщо обсъждаме темата

                          Ние не сме хора!Ще се изтрепем до един.Ако не сме си сами виновни някой друг ще ни убие.
                          Луд умора нема,само се поти!!!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                            Луд умора нема,само се поти!!!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                              Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                              Имало дупки,нямало маркировка или пък бил тесен пътя.
                              Ако го оправдаят с това предлагам протест за наказване със затвор за убийство на този, който е допуснал тази пътна обстановка без съответните знаци за ограничение до безопастна скорост... Ако се окаже,че тях ги имало протест, да го осъдят за катастрофата поради вина, че е карал с превишена скорост...
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • #45
                                Виновен е Максим Ставитски за ПТП-то

                                Според мен това е още един пример, как известността може да изиграе много лоша шега на този, който не може да я понесе.

                                А иначе, ако се прочете едно старо интервю с момченцето, ще се види, че е било въпрос на време да се случи нещо лошо.

                                "Максим Стависки: Всичко, свързано с риск, ме привлича*
                                Как разпускаш през лятото?
                                Екстремно. Не обичам да лежа на дивана, искам да правя нещо лудо...Иначе съм се качвал на катамаран, на джет, шофирам много бързо. Полицаите знаят това, защото честичко ме спират. Най-много съм вдигал 250км/ч
                                Как е да караш голяма кола като Хамъра, с който те засичаме по улиците?
                                Хамърът е удивителна кола. Голяма, но се кара много леко. Не обичам американски неща, но за това сигурно някой им е помагал. Може да има замесен руски инженер, защото автомобилът е невероятен."

                                Тъжно ... и глупаво
                                Жалко за пострадалите.
                                ... to be continued

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X