Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Виновен ли е Максим Ставийски за ПТП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

    Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
    Сакън, недей. Още малко ще сееш ерес и ще искаш камери по пътищата и засилен полицейски контрол та да живеем като бройлери
    Преди катастрофата въпросният е бил спиран от полицаи и му била направена забележка. Толкова за засиления полицейски контрол ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Преди катастрофата въпросният е бил спиран от полицаи и му била направена забележка. Толкова за засиления полицейски контрол ...
      Че спрелите го полицаи имат вина така е. Аз обаче не бих съдил толкова строго точно тях. Не е в тях големия проблем. Поне пак са имали смелоста да го спрат и да му направят забележка... Корупцията на високите нива е по-страшна... Как да напишеш акт и да го свалиш от колата такъв, като на другия ден 10 политици и 20 генерали ще ти разгонят фамилията . А тези по кабинетите камерата в патрулката и GPS-а не ги ловят...

      Ако началника си затваря очите никакъв контрол над тия по пътищата няма да помогне. А такъв лесно може да бъде осъществен и без всякакви хай-тех джаджи. Въпросът е да има кой да го прилага... Рибата се вмирисва от към главата. И не са тия в патрулките, от които е възможно да почне оправянето на нещата.
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #18
        До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

        Щом е пил значи е виновен така е и по закон Ако не е предизвикал ПТП то то ня е реагирал правилно за да го избегне ЗАЩОТО Е ПИЛ

        Коментар


        • #19
          До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

          Между другото ми е любопитно какво наказание смятате, че е адекватно в случая? Абстрахираме се от известноста. Говорим, за който и да е шофьор в подобна ситуация.

          Според мен е леко пресилино да се говори за доживотни присъди и т.н. Един затвор от около 3 години ми се вижда достатъчно сурово и адекватно наказание. Стига да се прилага винаги и без изключения. Все пак идеята на наказанията е основно да поправят, а не да затриват. Мисля, че едва ли някой изкарал 3 години в затвора ще се качи отново в колата пиян при опасност да се върне отново там и то за доста повече при рецидив. Също така, ако това наказание се прилага във всички случаи е достатъчно силен стимул да не се прави нарушението. Доживотен затвор или 3 години звучи еднакво страшно, особено за един млад човек.
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #20
            До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
            Вярвам всички разбирате че ние не сме съд за да определим дали е виновен или не. Просто разсъждаваме над така поднесената ни информация. Гласувайте в анкетата.
            +1
            VARADERO SD2

            Коментар


            • #21
              До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

              Щом е пил, значи е виновен!
              VARADERO SD2

              Коментар


              • #22
                До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                Че и нагъл на всичкото отгоре.Висял бил постоянно в болницата при момичето.Ми да вземе и малко на гробищата да повиси , при момчето.
                Егати , аз ако съм му баща на това момиче , или някакъв близък роднина и го видя тоя копелдак в болницата , направо не ми се мисли какво ще стане.
                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                Суперскан България www.decbg.com
                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                Коментар


                • #23
                  До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                  Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                  Че и нагъл на всичкото отгоре.Висял бил постоянно в болницата при момичето.Ми да вземе и малко на гробищата да повиси , при момчето.
                  Егати , аз ако съм му баща на това момиче , или някакъв близък роднина и го видя тоя копелдак в болницата , направо не ми се мисли какво ще стане.
                  Мислиш че е по-добре да се покрие в некаква миша дупка ? Поне излиза като мъж , без да се крие . Мисля че Максим чул вече доста и от роднини и от приятели на пострадали . И за това се изисква бая смелост . Не го оправдавам за стореното , но не мисля че е необходимо да се напада излишно и то от хора които нямат пряко отношение към ситуация .
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #24
                    До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                    Мислиш че е по-добре да се покрие в некаква миша дупка ? Поне излиза като мъж , без да се крие . Мисля че Максим чул вече доста и от роднини и от приятели на пострадали . И за това се изисква бая смелост . Не го оправдавам за стореното , но не мисля че е необходимо да се напада излишно и то от хора които нямат пряко отношение към ситуация .
                    Какви ги приказваш???Как ги гледа тоя близките на хората в очите ?И сега загриженост ли демонстрира ?? Това да го беше помислил преди да ходи да се напие и верно да се прави на мъж.Казвам да се прави , не че е такъв.
                    И какво , трябва да е утрепал някой мой близък че да се възмущавам ли ?Интересна логика , демек ти нали не си ощетен , кво ти дреме.
                    За тоя трябва още по-строго наказание , най -малкото защото е публична личност и дава много негативен пример.
                    Мисля че някой като се напие като свиня , качи се в кола и естествено направи катастрофа и претрепе някой , това трябва да се разглежда като предумишлено убийство , той като се е напивал и е правил сметка после да шофира ,много добре е знаел за възможните последствия.
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • #25
                      До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                      Още веднъж ще подчертая НЕ ЗАЩИТАВАМ Ставиский . Въпроса че не разбирам защо лично ТИ реагираш на всичко това с такава злоба ? ДА голямо нещастие , ДА публична личност , ДА трябва да понесе отговорността си . ТИ защо се напъваш толкова ? Искаш да му погледнеш в очите ? Върви - никой не те спира . Ама не дей да даваш квалификации като " наглец" на човек който има смелост да понесе срама и да погледне засегнати от него хора право в очи , что-то не са много които способни на това...
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #26
                        До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                        Според мен вероятно има вина за инцидента - до момента не е излязло опровержение от негово име а новината е,че е предизвикал катастрофа.

                        Алкохола не прощава, много го харесвам и него и Албена - млади, талантливи, амбициозни и постигнали значителни успехи - но алкохола не прощава . Дори да не е бил бян е шофирал пил - а това също се наказва.

                        Според мен ще потулят случай, но той изглежда свестен човек и гузната му съвест ще му тежи - така и неговия живот корено ще се промени.

                        Не очаквам безпристрастно правосъдие, а мисля, че трябва да си понесе и наказанието по силата на закона за доказана вина дори само наказанието за шофиране след употреба на алкохол.
                        Последно редактирано от Софианитка; 07-08-07, 14:56.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                          Пиян руснак с голям мощен джип... това е в резюме.
                          Това че е известен и че е олимпийски шампион, не му дава права да е над закона.
                          Поне доказа, че ХАМЪРА е с изключителни мерки за сигурност.
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар


                          • #28
                            До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                            Пиян руснак с голям мощен джип... това е в резюме
                            В случая не виждам какво общо има националността?
                            Все едно, че не е масова практика да се кара след употреба на алкохол и все едно, че българите-собственици на лъскави мощни джипове не карат все едно пътищата са техни ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                              В случая не виждам какво общо има националността?
                              Все едно, че не е масова практика да се кара след употреба на алкохол и все едно, че българите-собственици на лъскави мощни джипове не карат все едно пътищата са техни ...
                              Да прав си националността няма значение!
                              При българите е битов алкохолизъм, а за руснаците си е национална черта. Не че има разлика. Може и пиян англичанин да те блъсне... тя катастрофата си е катастрофа.
                              Но факта, че МАКСИМ е олимпийски шампион дава доста ХЛЯБ на медиите.
                              Иначе такива катастрофи ги слушаме по новините ВСЯКА вечер, като статистика.
                              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                              http://www.cardomain.com/ride/2562837

                              Коментар


                              • #30
                                До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                                Пиян руснак с голям мощен джип... това е в резюме.
                                Това че е известен и че е олимпийски шампион, не му дава права да е над закона.
                                Поне доказа, че ХАМЪРА е с изключителни мерки за сигурност.
                                Преди месяц и нещо един пиян а май и надрусан българин с возило от същата марка, открадното от негов работодател , помете една жена дето я тръгнала за работа я се прибирала.......Недейте да намесвате народности , че става страшно. България е мултинационална държава дето има всекакви от всекакви бои .....А и пиян шофьор националност няма . Още повече че в тоя форум познавам няколко човека я с руски произход , я с роднински връзки там , които карат големи и мощни джипове ......Ама не правят какастрофи всеки ден . А и Максим има българско гражданство демек де-юро е българин .
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X