Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Някой Супермен ще се познае ли?
    Кръгли халогени отгоре на предния капак светят като дневни светлини. Кара зад мен в продължение на 300 метра и ми еба мамата на очите.


    42

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Нищо ново под слънцето, но е те такива тарикати не моем да ги дишам:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181118_115230.jpg
Прегледи:1
Размер:414.6 КБ
ID:5802459

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181118_115230-2.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5802460
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Що бе Коле , то нали джип и може да се катери по високиии бордюри
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Що бе Коле , то нали джип и може да се катери по високиии бордюри
          Според мен мльадата мутреска зад волана не е могла да нацели и се е качила на бУрдюро. Ако беше батката, щеше да си спре в стил "на мегдана пред хоремаго" на самата лента за движение или пък юнашки щеше да се възкачи повечко на островчето, нали "джип" кара, дет моЙ да сА кЪтери?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Претръпнах от простотии и отдавна не ми се занимава да ги качвам тук, ама днешния "колега" много нагъл бре

            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Споко - след контакт при подобна случка (ама при мен както си се движих направо в лентата, усетих натиск около задната гума и гледам - една жигулка се опитва да ми направи полицейско завъртане) попитах шофьора какво смята да прави... На което той със напълно спокоен тон ми отговори, че той ще си завива вдясно
              Направо се почувствах виновен, че съм имал наглостта да изляза от вкъщи, докато човекът е на пътя
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                O, aз съм спокоен, виж че си мълча и даже не се наложи да махам звука от записа просто ми е писнало от малоумници и само гледам да се пазя и да няма съприкосновение, че не ми се занимава и с ламарини.
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Иванов, имаше ли коли зад теб?
                  Защото (от моя гледна точка), от това зависи, кой от двама ви би трябвало да прояви търпение и толерантност.

                  Ако е нямало, тази маневра е ненужна и този индивид си е отвсякъде за е... таакова за бой.

                  Ако е имало, ти можеше (аз бих) да си махнеш крака от газта, вместо да скачаш на свирката.

                  Постави се на негово място - щеше ли да чакаш М-надесет минути някой да спре и да те помоли да минеш? Аз не бих. Но бих тръгнал по-безопасно, а не с рогата напред, т.е. мигачи и изчакване на твоята толерантност.
                  Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Абе на теб книжката от зрънчо ли се падна ?!?

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                      Абе на теб книжката от зрънчо ли се падна ?!?
                      При натоварено движение как се преминава по друг начин (през това кръстовище)?
                      Biagini Passo Powered By VW Syncro

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                        Иванов, имаше ли коли зад теб?
                        Защото (от моя гледна точка), от това зависи, кой от двама ви би трябвало да прояви търпение и толерантност.

                        Ако е нямало, тази маневра е ненужна и този индивид си е отвсякъде за е... таакова за бой.

                        Ако е имало, ти можеше (аз бих) да си махнеш крака от газта, вместо да скачаш на свирката.

                        Постави се на негово място - щеше ли да чакаш М-надесет минути някой да спре и да те помоли да минеш? Аз не бих. Но бих тръгнал по-безопасно, а не с рогата напред, т.е. мигачи и изчакване на твоята толерантност.

                        kakва газ, не виждаш ли че почти спрях за да се мушне........ дали е имало коли зад мен, не знам, в неделя сутрин едва ли............... в насрещното като беше една кола, защо не я изчака ами и нея засече?

                        аз явно съм балък и като съм без предимство не се ръгам, ами чакам някой да ме пусне.......... леле, колко съм загубен, май ще трябва да тръгна с пикапа на работа и газ
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          kakва газ, не виждаш ли че почти спрях за да се мушне........ дали е имало коли зад мен, не знам, в неделя сутрин едва ли............... в насрещното като беше една кола, защо не я изчака ами и нея засече?

                          аз явно съм балък и като съм без предимство не се ръгам, ами чакам някой да ме пусне.......... леле, колко съм загубен, май ще трябва да тръгна с пикапа на работа и газ
                          Не някой е балък, въпроса е че се излиза на натоварен път с ляв завой без светофар. Шанса да излезеш без някой да промени скоростта си заради теб клони към нула. Този който визираш като лош шАфьор, аз от клипа го виждам като доста адекватен. Знаеше положението на всички около него и по най бързия начин се включи и излезе от движението. Теб те нерви че заради него натисна спирачка, която пак щеше да натиснеш дори и да се движехте заедно от 20 Мин., ако пак завие на дясно.
                          Проблема е в лошата инфраструктура с още по-неадекватна организация.
                          Преди няколко дни в Сливен на кръстовище пускат нов лъч, аз идвам по стария на който изрично погледнах че ми стои знака за предимство, а на кръстовището ще се блъснем с човека който няма никакъв знак и ми е дясно стоящ. Той прав, аз прав, ама ако се ударим някой ще отнесе “несъобразена скорост”! Щото така най-лесно се решават дълбоките проблеми...
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                            Той прав, аз прав, ама ако се ударим някой ще отнесе “несъобразена скорост”! Щото така най-лесно се решават дълбоките проблеми...
                            А като нищо и двамата.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              А като нищо и двамата.
                              И то съвсем законосъобразЕно ако прочетеш какво е длъжен всеки водач ...
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                                И то съвсем законосъобразЕно ако прочетеш какво е длъжен всеки водач ...
                                В България винаги си виновен, така е направено. Що не забравят да сложат тук един знак, еххх...
                                Последно редактирано от NIKSD; 17-12-18, 17:40.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X