Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Е добре де, защо не се иска такова нещо? На полицията и е кеф да ги правят на луди?
    Или пък идиотите са голяма част от избирателите? (тук май сгреших с въпроса )...
    Нека да кажем, че основната част от населението (а и властта по индукция) няма особено желание за вкарване на ред в която и да е област от живота.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Е да де. Антропология. Лв
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        е... другата страна на въпроса, а именно че желаещите да вкарат ред са старателно държани далеч от властта. За разлика от други страни, където те естествено изплуват на ръководни позиции.

        Това, вече не е чиста антропология. Има и исторически натрупвания.

        Ама животът си върви.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Нормално. Елита на нацията беше физически унищожен преди едни 60 години. Това което в момента минава за елит са ....
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Само да спомена, че удариш ли нарочно някой с какво да е превозно средство, средството се води смъртоносно оръжие. И при тези обстоятелства, можеш да се защитаваш използвайки смъртоносна сила/оръжие. Не се пробвайте срещу полицай с каквото и да е, еле в Тексас... Да го удариш е кофти, да избягаш е МНОГО кофти, да те застигне и ти да го удариш нарочно за да му избягаш- там вече рискуваш да ти пее попа. Ама това за Америката се отнася.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Гълъбе,гьлабееееее.......те ги попиляват,че им спират музиката на купончето,а вие за какво си говорите.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Кой каза че мотористите не ги гонят.Мен два пъти за 3 месеца.Аз съм редовен(през повечето време)и не се впечатлявам,ама си ме гонят така както с автомобила не са ме гонили.

                А този от клипа в Естония не бяга,просто се забавлява,а те го вземат на сериозно,баси и полицаите,без чувство за хумор.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Гълъбе,гьлабееееее.......те ги попиляват,че им спират музиката на купончето,а вие за какво си говорите.
                  Що бе, при вас нямате ли си гета в които ченгесарите влизат само с два автобуса и пожарна? Щото в литературата пише, че си имате.

                  Има разлика, обаче - не сте имали социализъм заради който някой да е вързан да живее до или вътре в гетото без да има желание за това. Съответно полицията никога няма да получи сигнал че някой не си намаля радиото.

                  Нито пък ако получи, ще ходи да се занимава.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Кой каза че мотористите не ги гонят.Мен два пъти за 3 месеца.Аз съм редовен(през повечето време)и не се впечатлявам,ама си ме гонят така както с автомобила не са ме гонили.
                    Махни си номера и пак виж дали ще те гонят.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Кой каза че мотористите не ги гонят.Мен два пъти за 3 месеца.Аз съм редовен(през повечето време)и не се впечатлявам,ама си ме гонят така както с автомобила не са ме гонили....
                      Не разбра, че те спират, че те гонят или др? И що бягаш, като те хващат, нещо не разбрах.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Що бе, при вас нямате ли си гета в които ченгесарите влизат само с два автобуса и пожарна? Щото в литературата пише, че си имате...
                        Немат си, бря. И 1992 г. в LA нищо сА не случѝ...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Що бе, при вас нямате ли си гета в които ченгесарите влизат само с два автобуса и пожарна? Щото в литературата пише, че си имате.

                          Има разлика, обаче - не сте имали социализъм заради който някой да е вързан да живее до или вътре в гетото без да има желание за това. Съответно полицията никога няма да получи сигнал че някой не си намаля радиото.

                          Нито пък ако получи, ще ходи да се занимава.
                          сигурно има ма много не ги бият та не знам,май има значение и това
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Махни си номера и пак виж дали ще те гонят.
                            И в двата случая номера си беше на място и чист.В първия Сигма ме гонеха,във втория преди месец патрулка.



                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Не разбра, че те спират, че те гонят или др? И що бягаш, като те хващат, нещо не разбрах.
                            Не са ме хващали.Нямам съставени протоколи и т.н Скоро ме спираха и след проверка,нямам неплатени глоби.

                            Няма да изпадам в подробности.Но мотор да избяга от мотор е трудно.И това с уговорката че гонещия е с опит, в случая полицая.Докато бягащия е под въпрос.Може разбира се и опита да е в обратната посока.

                            За да стане това,трябва или полицая нещо да го спира я морал,я работата,я началството и т.н

                            Или бягащия да има тотално тт превъзходство и наличие на възможност за проявяване на превъзходството като примерно прав участък.
                            Последно редактирано от Roninn; 16-10-18, 18:37.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              И в двата случая номера си беше на място и чист.
                              Е затова де - иначе няма да си правят труда изобщо.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Няма да изпадам в подробности.Но мотор да избяга от мотор е трудно.И това с уговорката че гонещия е с опит, в случая полицая.Докато бягащия е под въпрос.Може разбира се и опита да е в обратната посока.

                                За да стане това,трябва или полицая нещо да го спира я морал,я работата,я началството и т.н

                                Или бягащия да има тотално тт превъзходство и наличие на възможност за проявяване на превъзходството като примерно прав участък.
                                В случая мисля бягащият бе с тотално превъзходство в липса на акъл и наличие наглост... Да преминеш с над 100км/ч покрай задръстен трафик с множество пресечки и пешеходни пътеки се иска да си се отписал...
                                Не би ме учудило ако бе продължил през пешеходната зона с пълна газ (просто не се виждаше натам)..
                                И напълно разбирам полицая ако е проявил малко разум и е намалил при такива условия вместо да рискува да пребие някого или себе си...
                                Ти би ли настигнал такъв, който видимо е или надрусан или главата му не го слуша?!
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X