Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Еми, хубава термопаста (по компютърните магазини има - гледай каква и е топлопроводността - колкото повече, толкова повече), 2 дупки, резби, и болтчета.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от другаря БЕЗДРУМ Преглед на мнение
      федерафия или по-точно някаква организация има...правила също има,но имфо и за двете няма никъде,поне аз не съм намерил...
      абе,типично българска работа)))[/list]
      [/QUOTE]

      Тъй де, аз паста имам, само да погледна какви параметри е.
      А иначе имаш ли идея как да изчисля този "охладител" колко топлина ще може да провежда 'респективно на колко да ограничим диода.
      Ии.. като казах ограничение, нещо дойде ли ви на ум?!

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        И такаа, последно се спирам на тези дватА:
        1)
        2)
        Утре ще поръчам, обаче какво правим с дравъра. В същия сайт има и драйвери, но вече не мога да се ориентирам кой е читав... Ако ще слагам драйвер, най-добре да е с режими с памет, не повече от 3, но и без памет пак ще мине.
        - няма ли някакъв по-елементарен начин да се ограничи тока на диода, место драйвър ?

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          - няма ли някакъв по-елементарен начин да се ограничи тока на диода, место драйвър ?
          Еми има. С резистор. Нещо като половин ом предполагам ще свърши работа. Лошото му е че харчи ток и грее, без да свети. Но пък струва стотинки. Той и драйвъра харчи ток, ама поне въши и нещо повече.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Еми има. С резистор. Нещо като половин ом предполагам ще свърши работа. Лошото му е че харчи ток и грее, без да свети. Но пък струва стотинки. Той и драйвъра харчи ток, ама поне въши и нещо повече.
            Дообре!
            Поръчвам U3 - то и като дойде ще го мислим как да го ограничаваме

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Само за протокола - XML-T6 в никакъв случай не може да изкара 2000лм. В идеални условия и при отлична констукция , охлаждане и т.н. реално изкарва 900-950лм. В компактен фенер реалността е около 600лм.

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                Само за протокола - XML-T6 в никакъв случай не може да изкара 2000лм. В идеални условия и при отлична констукция , охлаждане и т.н. реално изкарва 900-950лм. В компактен фенер реалността е около 600лм.
                - те тва си го знаем

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                  Само за протокола - XML-T6 в никакъв случай не може да изкара 2000лм. В идеални условия и при отлична констукция , охлаждане и т.н. реално изкарва 900-950лм. В компактен фенер реалността е около 600лм.
                  В ибей фенерите означени над 2000 лм са с повече от 1 диод! Та аз това "2000 лм" го приемам просто като търговско означение и реално ме интересува единственно че това би трябвало да е един от най-светещите китайци с един диод продавани в ибей и освен това би трябвало да е по-светещ от стария ми означен с 1800 лм. А аз от стария съм доволен като сила на светене та от новия би трябвало да съм още по-доволен. И ако тия отговарят реално на 180 лм (както всъщност пише на кутията) и 200 лм, то 600 лм изобщо не ми е нужен - няма да свалям самолети я!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Здравейте и аз съм си харесал фенер с този диод модела е TrustFire z3,има регулиран фокус,захранва се с 1 батерия 18650.Може ли да ми кажете дали е свестен и ако не е да ме насочите към друг модел.

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Поне не казваш за какви пари говорим то аз ще ти кажа,че взех втори Олайт М22 и ти препоръчвам да погледнеш един от тия.Ммммммаматасиджаса,няма такъв кеф за тия пари.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Поне не казваш за какви пари говорим то аз ще ти кажа,че взех втори Олайт М22 и ти препоръчвам да погледнеш един от тия.Ммммммаматасиджаса,няма такъв кеф за тия пари.

                        20 лева за TrustFire z3, срещу 180 лева за Олайт М22 ...Тааа, нещо за кеф и пари..........

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          На некой хора си им е кеф да дават много пари за да си свършат работа, която може да се свърши и с по-малко пари! Ей така докато не ги жегнат с цената та чак да се припотят, не им става кефа! Нещо като разновидност на "Бий ма, бий ма, обичам те".
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                            На некой хора си им е кеф да дават много пари за да си свършат работа, която може да се свърши и с по-малко пари! Ей така докато не ги жегнат с цената та чак да се припотят, не им става кефа! Нещо като разновидност на "Бий ма, бий ма, обичам те".
                            НЕкои хора предпочитат да дадат парите и да си свършат работа от първия път и за няколко дни, вместо да чакат месеци и да я свършат от 10-я опит, псувайки през това време.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                              На некой хора си им е кеф да дават много пари за да си свършат работа, която може да се свърши и с по-малко пари! Ей така докато не ги жегнат с цената та чак да се припотят, не им става кефа! Нещо като разновидност на "Бий ма, бий ма, обичам те".

                              Пьк някои хора бяха в Мексико на скапана лодка и при един екшьн им изчезна 4севьнс фенера за 65 кинта и 350 лумена,седмица след това караха друга лодка и преди Сан Франс. вьпреки олайта М22 вьрзан за носа на лодката учиха 150 метра полипро. вьже около винта на лодка за половин милион долара,изтьрваха си самолета за 450 кинта билетчето и се наложи да си наемат Линкьлм за 185 кинта плюс бензин за яко каране още 120.На косьм да си изтьрва втора доставка на лодка,там са среден размер кашон Олайти от кой модел си избереш като пари.

                              Може ли да ми препорьчаш нещо дето няма да го обичам което да дьржи на солена вода,да бачка с една батерия,да мята на 150-200 метра поне,да не тежи кило,да дьржи на бой и да е 1000 лумена от истинските или поне близо.Ако може и за 5 лева,ако не сьм навит и на 300,че както се вижда като почне да ти влиза колко повече мьрдаш толкова повече ти се намества и червата?Та а препорьчай ми нещо?

                              Като няма таван на цената АЗ от опит препорьчвам еди какво си,ти с какво си ровиш из багажника на сухо и топло за 5 кинта ми е все тая.

                              А кажи сега.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Имам различни светилничета. Рядко съм виждал нещо, което толкова точно и нагледно да доказва преимуществата на по-високата цена. С М22 просто имаш фенер винаги и навсякъде. Разбираш го, чак когато се прекараш с другите евтинийки в най-неподходящия момент (я ключ, я вода).
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X