Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
    Явно прозвучах авантаджийски...
    Нещото си го направих САМ на струга на приятел, на който ВИНАГИ си плащам когато той ми стругова нещо
    - щото приятелството си е приятелство, но сиренето струва пари. Все пак семейство храни...

    Пък за цените в Америка - еквивалентни на заплащането, предполагам.
    Не ги знам цените как са,не включва струга за по-малко от 200 долара и то ако има време и си с връзки,не му се занимава с една отделна част.Ма да го у стругара аз,запознахме се в сервиза на Мерцедес,че си беше докарал АМГто там за ремонт на задното окачване.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Аз като разправям че са се ояли тия оттатък, та предпочитам да плащам за купичката ориз на китаеца вместо за АМГ-то и ипотеките на американеца..... А качеството, качеството е достатъчно да е достатъчно за да върши работа, не съм перфекционист!
      А вече имам алуминиев рефлектор, идеално полиран, но не ставащ за моя фенер (по-къс с 8-10мм.), за сметка на това пък безплатен (китаеца ми върна парите като писнах) !
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Абсолютно си прав с изключение,че Олайт е китаец и той ма качествен пьк човека с АМГто си го е заслужил с честен труд зад струга.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          А труда на китайците па и на нашите у България дето се трудят на стругове, нечестен ли е? Просто някои народи твърде си пренадценяват труда май! Само оценката им обаче никак не съвпада с моята оценка за тях!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            А труда на китайците па и на нашите у България дето се трудят на стругове, нечестен ли е? Просто някои народи твърде си пренадценяват труда май! Само оценката им обаче никак не съвпада с моята оценка за тях!
            Ми плати му 200 долара тогава на твоя стругар,Американеца който е Сьрбин в случая какво ти е виновен?

            Давай по темата за фенерите,че си тьрся челник 1000 лумена та ако знаеш свиркай.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              А труда на китайците па и на нашите у България дето се трудят на стругове, нечестен ли е? Просто някои народи твърде си пренадценяват труда май! Само оценката им обаче никак не съвпада с моята оценка за тях!
              Всичко е според пазара. Иска 200 долара, защото има кой да му ги даде. А тоя, дето му ги дава, не взима 200 долара заплата, ами 2000 или повече. А взима 2000 или повече, защото стругаря идва например в неговия магазин примерно да пазарува, а не купува от китайците по интернет. И в крайна сметка цените им по-високи, ама само на някои неща, ама и заплатите, с които плащат всички неща, пак по-високи. И те гледат тъпо, като тръгнеш сам да си оправяш колата, вместо да я караш на сервиз. За тях е неестествено да правиш нещо друго освен това, с което си изкарваш хляба, просто защото на средностатистическия средна хубост западняк не му се налага. Ние понеже от всичко разбираме и цепим стотинката, случайно да не се минем, затова сме и на такова дередже.

              Имаше една приказка, не помня на кого: "Човек има време да е наистина добър само в едно-две неща в живота си."

              ПП: И за да не стане грешка - нямам скрупули да пазарувам от цял свят. Лошото е че често нямам алтернатива - редица неща тук или изобщо няма кой да ги свърши, или ти дава такава цена че ти е по-изгодно да си го купиш от "оядените и надценяващи се" американци или германци например.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                Давай по темата за фенерите,че си тьрся челник 1000 лумена та ако знаеш свиркай.
                Скоро ще има 800-900лм челник на Skilhunt - захранване 2хCR123 или 1х18650
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:033046979.jpg
Прегледи:1
Размер:71.8 КБ
ID:5582703
                http://edcforum.olight.bg/index.php/topic,29.0.html

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Ще почакам тогава,гледам ЗЕБРА правят такива,но ще устискам до пускането и на това или...........и двата пьк после ще му мисля.

                  Мерси
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Чудесно ревю на новият OLIGHT ST25 Baton 550lm.

                    http://olightbg.blogspot.com/2014/04...2xaaxm-l2.html

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13983042801_e08b01d6f4_z.jpg
Прегледи:1
Размер:159.2 КБ
ID:5582804

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                      Чудесно ревю на новият OLIGHT ST25 Baton 550lm.

                      http://olightbg.blogspot.com/2014/04...2xaaxm-l2.html

                      [ATTACH=CONFIG]705343[/ATTACH]
                      Чудесното ревю, трябва да включва и "чудесната" цена.Или, кат се спомене и цена -тогава става реклама ?
                      Та е по добре, да се постне ревюто, пък ако ни интересува цена - рекламния линк най-долу ?

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
                        Чудесното ревю, трябва да включва и "чудесната" цена.Или, кат се спомене и цена -тогава става реклама ?
                        Та е по добре, да се постне ревюто, пък ако ни интересува цена - рекламния линк най-долу ?
                        Човека си плаща, пък щом си плаща значи може да сере и да маже във всяка тема! Интереса клати феса! Явно такива са правилата на форума и ние дето сме допуснати тука по милост и на аванта (не си плащаме демек) трябва мъдро да си траем!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Еми драснете и вие някое ревю на изключителните китайчета, дето ползвате.

                          И, да, безплатен обяд няма. Даже сиренето в капана за мишки някой го е платил.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            А вие докато се карате кой и защо е по-добьр за 5 лева то аз си взех още един М22 за много повече.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Никой няма да каже нищо лошо за китайче, и М22 са техни. Видимо, та и със светломер разликата не е много забелижима. Проблемът идва с времето, оттам и познанието- ключ, прегряване, безпредметно хабене на батерии и др. .
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Еми драснете и вие някое ревю на изключителните китайчета, дето ползвате.

                                И, да, безплатен обяд няма. Даже сиренето в капана за мишки някой го е платил.
                                Що ,гарантираш че няма да се изтрие като непозволена реклама ли?
                                Аз приключих с тая тема, дори няма да влизам и да чета- обещавам! Пишете си одите на възхвала на воля (не че досега нещо ви е спирало)!
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X