Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камък за печене на месо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Камък за печене на месо

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    А кучешко имаше ли в менюто ?
    Еее, айде сега. Такова практически никъде няма, само под рафта. Във Виетнам ми предложиха кобра да хапна, току що хваната и пред мен заклана и опечена. Това го няма никъде в менютата, ама иначе го има. Предполагам и с кучешкото е така, няма проблем ако търсиш да не го намериш. Ама не са ми предлагали и не съм търсил. А крокодила си е като при нас прасетата - гледат си го във ферми и си го хапват.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • От: Камък за печене на месо

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Еее, айде сега. Такова практически никъде няма, само под рафта. Във Виетнам ми предложиха кобра да хапна, току що хваната и пред мен заклана и опечена. Това го няма никъде в менютата, ама иначе го има. Предполагам и с кучешкото е така, няма проблем ако търсиш да не го намериш. Ама не са ми предлагали и не съм търсил. А крокодила си е като при нас прасетата - гледат си го във ферми и си го хапват.
      Питах да разбера дали не може един бърз бизнес план да спретна - Износ на кучешко за Виетнам ...............................
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • От: Камък за печене на месо

        Да се върнеш тук и да рискуваш да попаднеш под ударите на зелените? Щото там свободните са недостатъчни, или бъркам, но ако си решил- успех
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Камък за печене на месо

          За солните плочи: Това не е ли за еднократна употреба? Или най-много едно лято да изкара, защото солта се разтваря от соковете на месото, а и поема миризми ... ако се почиства по-грубо бързо ще изтънее ... пък цената е като на два пъти по-голяма чугунена плоча.
          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

          Коментар


          • От: Камък за печене на месо

            Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
            ... пък цената е като на два пъти по-голяма чугунена плоча.
            Tя 'щот е от хималайска сол, ако си я избичиш от "фуражна", ще е по-евтина от дървена дъска за рязане.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Камък за печене на месо

              Колко ще е трайна плочата при правилна експлотация според мен само практиката може да покаже,но общо взето ми се струва капризна работа.

              Коментар


              • От: Камък за печене на месо

                Гледам много модерно Гоямото зелено яйце - "Big green egg" станало и по нашите ширини. Десетки приспособления за печене, задушаване, опушване, ама 600 евро цена си е стряскаща А фирмата , която го продава у нас, продава и месо, ама говеждото да речем -от 60 до 120 лева килото, марсианска работа някаква...
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: Камък за печене на месо

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  Гледам много модерно Гоямото зелено яйце - "Big green egg" станало и по нашите ширини. Десетки приспособления за печене, задушаване, опушване, ама 600 евро цена си е стряскаща А фирмата , която го продава у нас, продава и месо, ама говеждото да речем -от 60 до 120 лева килото, марсианска работа някаква...
                  Абе, за всеки влак си има пациенти.

                  На мой приятел, на комшиите, всеки ден им карат у тях "еко, био" и "пресни" продукти, и на цена бая по-различна от магазинската,
                  та що да не продават, хората, говеждо по 100лв. ?!
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Камък за печене на месо

                    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    ...
                    ...А фирмата , която го продава у нас, продава и месо, ама говеждото да речем -от 60 до 120 лева килото, марсианска работа някаква...
                    То, щото е за специални говеда.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Камък за печене на месо

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      То, щото е за специални говеда.
                      Да, да, точно така обяснява собственика- в България качествени говеда вече нЕма, а тия са специални и те така...Приготвя се за 5 минути, особено в барбекюто за 600 евро...нали..
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Камък за печене на месо

                        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                        Да, да, точно така обяснява собственика- в България качествени говеда вече нЕма, а тия са специални и те така...Приготвя се за 5 минути, особено в барбекюто за 600 евро...нали..
                        Имах предвид говедата, които ще го ползуват...
                        Ама... човек почне ли да си обяснява вицовете, начи не ги разказва добре. Вземам си бележка.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Камък за печене на месо

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          Гледам много модерно Гоямото зелено яйце - "Big green egg" станало и по нашите ширини. Десетки приспособления за печене, задушаване, опушване, ама 600 евро цена си е стряскаща А фирмата , която го продава у нас, продава и месо, ама говеждото да речем -от 60 до 120 лева килото, марсианска работа някаква...
                          Язе пък си вземам телешко от телета дето пасат на 2300мнв в Рила. Там освен клек и билки, друго не вирее.

                          Коментар


                          • От: Камък за печене на месо

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Имах предвид говедата, които ще го ползуват...
                            Ама... човек почне ли да си обяснява вицовете, начи не ги разказва добре. Вземам си бележка.
                            Разбрах те, разбрах те, ама с 5 секунди закъснение, че съм изкуфел и аз, но си прав- от специални говеда- за специални такива А продавача дори организира брифинги и курсове на различните готвачи /по новому шефове де/, защото " Те трябва да са запознати с говедото/телето, от раждането, с какво се е хранило, как е живяло и т.н и т.н ..." А и агнешкото е 50 лева/ кИло, щото са "свободни агнета"...
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Камък за печене на месо

                              Печенето на кебапчета на плоча крие известни рискове.
                              Като този, да се спука плочата по време на печене.
                              На офроуд излет в Тетевенския Балкан преди години
                              https://www.facebook.com/vitakom.tv/...type=3&theater
                              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                              Пламен Златарев 0888 66 03 18

                              Коментар


                              • От: Камък за печене на месо

                                Евтини са ви барбекютата там те за това е стряскаща цената,средна хубост Вебер С330 да речем е около хилядарка у долари тук пьк гледам се продават яко и никой не мрьнка.

                                Дали е по-добро от тия за 100 или 200 кинта,или тия за по 400?Ми по-добро е от кьде да го погледнеш.

                                А иначе щастливо теленце за 100 леФа килцето и аз не бих дал па ако ще само четирилистни маргаритки да е пасло.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X