Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Малка анкета за удовлетвореност на клиента:
    1. Колко пъти в годината носихте (изпрахте) тази риза?
    2. Кое беше първото нещо, което се скъса по нея- копче, ръкав, лепенките на джоба...?
    3. Ремонтирахте ли щетата, или просто хвърлихте ризата?
    4. Оценка за модела, функционалност, елементи на ризата от 1 до 5.
    5. Оценка за материали и изработка, здравина, износоустойчивост от 1 до 5.
    6. Бихте ли си купили подобна риза (с някои промени, коментирани тук) от същия производител?
    1. 20-тина пъти в годината.
    2. Нищо още не се е скъсало, но копчета почнаха да се откопчават самички, явно са се разширили илиците.
    3. Нося си ризата, не съм пипал нищо
    4. 4
    5. 4
    6. Да, с удоволствие.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • 1. Над 50 под 100
      2. Копчета
      3. Ремонт
      4. 3
      5. 4
      6. Да
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        1. Колко пъти в годината носихте (изпрахте) тази риза?
        2. Кое беше първото нещо, което се скъса по нея- копче, ръкав, лепенките на джоба...?
        3. Ремонтирахте ли щетата, или просто хвърлихте ризата?
        4. Оценка за модела, функционалност, елементи на ризата от 1 до 5.
        5. Оценка за материали и изработка, здравина, износоустойчивост от 1 до 5.
        6. Бихте ли си купили подобна риза (с някои промени, коментирани тук) от същия производител?
        Прани са (две са) 20-25 пъти, носени са по около три на това, дни. Двете общо.
        Няма нищо скъсано, зелената поизбеля.
        Не
        3 - Тясни маншети, хлабави илици, непрактично силно велкро, сложно закопчаване на навитите ръкави, безсмислени разделения на джобовете, нефункционално джобче на ръкава.
        4 - Никакви съществени забележки.
        Да.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • Тропчо
          Тропчо коментира
          Редактиране на коментар
          Малко си объркал 4 и 5, ама та разбрах.

        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Хм, не мисля да съм объркал, по точка 4 давам оценка 3 със съответните основания (като съм ги подредил по съществеността им), по точка 5, оценка 4, без нещо съществено, но пък не е сериозно да се каже, че е идеална.

      • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Малка анкета за удовлетвореност на клиента:
        1. Колко пъти в годината носихте (изпрахте) тази риза?
        2. Кое беше първото нещо, което се скъса по нея- копче, ръкав, лепенките на джоба...?
        3. Ремонтирахте ли щетата, или просто хвърлихте ризата?
        4. Оценка за модела, функционалност, елементи на ризата от 1 до 5.
        5. Оценка за материали и изработка, здравина, износоустойчивост от 1 до 5.
        6. Бихте ли си купили подобна риза (с някои промени, коментирани тук) от същия производител?
        Здравей,

        Малко обратна връзка и от мен.
        1. Имам две ризи и съм ги носил сумарно 10 пъти.
        2. Нищо не се е скъсало.
        3.
        4. Като кройка ризата е страхотна. Едниствено двойните джобове излишно уголемяват нещата. Маншетите ми се сутрват една идея по - тясни.
        5. Трудно ми е да дам оценка за материал и износо устойчивост, защото ризата още не е навъртяла достатъчно стаж.
        6. Заради кройката, която идеално лепна на моите 130 кг. бих си купил подобна риза отново.

        Коментар


        • 1. Поносвах особено по-тънката. Нямам идея колко но дебелата над 30 тънката над 100.
          2. Няма нищо скъсано. Само дето на червената (тънката) и се откопчават копчетата, ама то това ясно.
          3. Пазя си ги и ги нося.
          4. Страничния джоб на ръкава за сега ми е излишен. Ризата е широк модел, а като че ли надолу е вталена (това по мое чувство), ама като цяло доволен. Тънката по трябва да се глади, дебелата може и да не се вталясваш толко. 3 на тънката, 4 на дебелата.
          5. Корава работа. само илиците на тънкия модел ..... . 3 на тънка, 5 на дебелата
          6. Да, ама не съм чел коментарите за промените. Дали може да е по-втален модел? Ама па на горния колега 130 кг. мой му не стане, аз като съм 70 и съм елегантен ми седи една идея по широка горе. Абе и така си е добре. Малко да се измести велкрото на джоба нагоре, че като вкараш по-лолям телефон и не седи добре . Абе пускайте новите.
          "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

          Коментар


          • 6. Да
            0+

            Коментар


            • 1. 50-тина пъти в годината.
              2. Нищо още не се е скъсало, но копчета почнаха да се откопчават самички, явно са се разширили илиците.
              3. Нося си ризата
              4. 5
              5. 4
              6. Да, с удоволствие.
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Малка анкета за удовлетвореност на клиента:
                1. Колко пъти в годината носихте (изпрахте) тази риза?
                2. Кое беше първото нещо, което се скъса по нея- копче, ръкав, лепенките на джоба...?
                3. Ремонтирахте ли щетата, или просто хвърлихте ризата?
                4. Оценка за модела, функционалност, елементи на ризата от 1 до 5.
                5. Оценка за материали и изработка, здравина, износоустойчивост от 1 до 5.
                6. Бихте ли си купили подобна риза (с някои промени, коментирани тук) от същия производител?
                Имам две еднакви - тънки.
                1. всяка по над 50 пъти.
                2. Не се е повреждало нищо.
                3. Виж 2.
                4. 5 - има непривични неща с джобовете, но си заслужават. Това не е супа, че да я направиш леко безсолна, пък да си слага кой колкото сол иска - по-добре е да има повече неща, пък който иска да ги ползва - не виждам как може да пречат.
                5. 3 - за материала - може да бъде друг плат, като на праните дънковите ризи - този ми е малко рехав, чаршафен; 5 за изработката и останалите.
                6. Естествено!
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • Преди време рових за нещо, и научих, че руската Горка я шиели от плат за палатки.
                  Имам един топ, искаш ли да ти дам малко да пробваш дали верно е правилен материал? Бях правил нещо, та бях пробвал колко се свива от прането, май беше по 5% в двете посоки. Има го записано в топа.

                  Коментар


                  • 1. 50+
                    2. Няма повреди
                    3. Бих я ремонтирал, ако имаше какво
                    4. 4 (има някои излишъци)
                    5. 4 (брик, избеля леко, още пуска при пране)
                    6. Да
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • Здравейте приятели! Не знам коя от двете теми да използвам за продажбата на една чисто нова риза от произведените-за това я пускам тук! (ако модератор реши може да я премести където реши за удобно!)
                      Ризата е пробвана само. Един път е прана (понеже като купя нещо го пера веднага), понеже ми е доста голяма мислех да си я оставя за зимата с нещо по дебело от долу, но свалих около 10-тина килограма и сега ми е като ...........!
                      Размера е "L"-отговарящ на "XL". Модела е Каки, снимки: https://offroad-bulgaria.com/filedat...1&d=1509387278.
                      Намира се в Стара Загора, мога да изпратя по Спиди или Еконт с наложен платеж и опция преглед, като отказа е за ваша сметка.
                      Мога да изпратя и детайлни снимки.
                      тел 0899854187-Марин, цена 60лв (точно толкова я взех)
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • Пу за мен!
                        Адрес на Еконт утре, че жената я няма.

                        Адрес за доставка:
                        гр. София офис Римска стена ул. „арх. Йордан Миланов“
                        Получател: Виолета Христова тел.0878370192
                        Последно редактирано от davc; 17-12-20, 20:21.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • Имам една риза още от първата партида:
                          1 - носих я 2 - 3 пъти
                          2 - още след първото или вотрото паране се разши едно от копчетата на яката
                          3 - нито съм я хвърлил нито ремонтирал. Седи в режим на изчакване в гардероба
                          4, 5, 6 - поради малкия париод на експолоатация няма да дам впечатления.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Пу за мен!
                            Адрес на Еконт утре, че жената я няма.

                            Адрес за доставка:
                            гр. София офис Римска стена ул. „арх. Йордан Миланов“
                            Получател: Виолета Христова тел.0878370192
                            С настройките на форума не съм видял, че си ми писал. Добре, че не съм я обявил другаде. Утре ти я пращам-но все пак ще се обадя на посоченият телефон!
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • Нещо са ми терсене ЛС-тата, та затова тук. Всичко е точно, пращай.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • davc
                                davc коментира
                                Редактиране на коментар
                                Получена още на 24. Благодаря за отстъпката!

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X