Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BENZBOSS
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Hugo Boss гледах тук за едни пари,Мъде ин България та тоя номер Оригинално е верен до някъде,в много случаи оригиналното е шито точно там където си трябва.

    Остави коментар:


  • Любенов
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Веруjeм у льуууууууууууубав.
    Вервай в квото си искаш, на рафта имам 7-8 чифта, душмански експлоатирани последното десетилетие, на етикетите надписи бол, имам и мейд ин чайна, ама имам и един два чифта по етикет сделани в италианско на които доверявам живота си а не се мотам из Борисовата градина, читавата фирма дори и да произвежда в Занзибар го прави с правилната кожа, гума и лепило, съвсем отделно калъпа за обувките на тия фирми е плод на има няма век проби и грешки, нещо с което нито една БГ фирма не може да се похвали. Пък и бая време по високото зимата не съм забелязал някой да се мота с продукцията на здравоход габрово, не че нямаше и такива ентусиасти навремето де.
    Конкретно за колегата в момента има намалени Бестард в два наши магазина, безкомпромисни обувки, в горгоната има Кайланд с цяла кожа и цял гумен борд също намалени, бих се огледал и за Планика или Алпина.

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
    Пълни глупости, за около 300 кинта има бол италиански, испански и немски чепици шити баш там си...
    Веруjeм у льуууууууууууубав.

    Остави коментар:


  • Любенов
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Може би защото "Вилмарк" са български, а "истинските марки" на нашия пазар са правени в Китай?
    Пълни глупости, за около 300 кинта има бол италиански, испански и немски чепици шити баш там си, съвсем отделен факт е че и въпросните фирми имат изнесени производства и тука и в румънско и в останалата част на нашия край на европата, но пак говорим за обувка дето е мислена и правена с материали и под контрола на фирми с мноого сериозна традиция в тоя бранш, дето никоя местна фирма няма. Само кожата като видиш на въпросните обувки и сравниш с кожата на Скарпа правена в Румъния и ти става ясно кое какво е и колко чини. Съвсем отделно е че пазаруването от немски, италиански или английски магазин е не по трудно от да си купиш вафла от кварталния, та въобще не е задължително да купуваш китайски от тука.

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
    Доближаваш се много близо като цена до истинските марки, що се хвърляш на странни фирми?
    Може би защото "Вилмарк" са български, а "истинските марки" на нашия пазар са правени в Китай?

    Остави коментар:


  • Любенов
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Някой отзиви от тази марка,този модел ми грабна окото https://vilmark.eu/index.php?id_prod...-shoes_size-40

    Доближаваш се много близо като цена до истинските марки, що се хвърляш на странни фирми?

    Остави коментар:


  • metalgiar
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Някой отзиви от тази марка,този модел ми грабна окото https://vilmark.eu/index.php?id_prod...-shoes_size-40

    Остави коментар:


  • Любенов
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Просто не мога да мина психологическата граница от 200лв за обувки за зимата.Между временно попаднах в нета на обувки мендел на цена 190 с менбрана шити обаче в Монтана,коментарите са доста противоречиви ,има ли някой мнение за българския мендел.
    Второ качество или брак с козметични дефекти, изнесени по втория начин от завода, мойте бяха с леки набръчквания по кожата, гумения борд им се отлепи на втората седмица, подметката им е мноого твърда, други драми поне при мене нямаше. Аз бих се огледал за читава оферта онлайн, доста често изпадат нови обувки на супер цени.

    Остави коментар:


  • metalgiar
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
    Добави още 80-100 лева отгоре на сегашния бюджет и си в играта с качествени непромокаеми, гортексови, високи обувки.
    Просто не мога да мина психологическата граница от 200лв за обувки за зимата.Между временно попаднах в нета на обувки мендел на цена 190 с менбрана шити обаче в Монтана,коментарите са доста противоречиви ,има ли някой мнение за българския мендел.

    Остави коментар:


  • andreiS40
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Малко да повдигна темата,искам препоръки за зимни обувки с менбрана по възможност с бюджет до 200лв.Ще се ползват за градско ходене в София и леки разходки в планината.
    Добави още 80-100 лева отгоре на сегашния бюджет и си в играта с качествени непромокаеми, гортексови, високи обувки.

    Остави коментар:


  • andreiS40
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
    Наскоро си взех от Декатлона туристически обувки за преходи , непромокаеми , цена 54 лв. Който ги потърси , ще ги намери.
    Взех ги с идеята да ги ползвам само за разходки в гората , които са редки поради липса на време . За това и не ми се даваха много пари.
    Обаче ме изненадаха приятно , не пропускат вода , удобни и топли . Започнах да ги нося ежедневно.
    А при ходене, има ли го ефектът на леко ,,пружиниране"?
    Иначе, хубавите високи обувки(съвсем резонно, впрочем), започват от цена с долна граница 270-280 лева и нагоре. Имам реална база за сравнение, та знам!

    Остави коментар:


  • metalgiar
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    От тези хопермаркети избягвам да взимам,преди време бях взел еднио каримор уж водонепромокаеми.Такива бяха 2 месеца после бяха като гъба,при локва направо засмукваха водата вътре.

    Остави коментар:


  • cnc82
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Малко да повдигна темата,искам препоръки за зимни обувки с менбрана по възможност с бюджет до 200лв.Ще се ползват за градско ходене в София и леки разходки в планината.
    Наскоро си взех от Декатлона туристически обувки за преходи , непромокаеми , цена 54 лв. Който ги потърси , ще ги намери.
    Взех ги с идеята да ги ползвам само за разходки в гората , които са редки поради липса на време . За това и не ми се даваха много пари.
    Обаче ме изненадаха приятно , не пропускат вода , удобни и топли . Започнах да ги нося ежедневно.

    Остави коментар:


  • metalgiar
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Малко да повдигна темата,искам препоръки за зимни обувки с менбрана по възможност с бюджет до 200лв.Ще се ползват за градско ходене в София и леки разходки в планината.

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Виж например Алпина Венто Мид и Трапер, пък ако искаш, организираме се и показвам на живо и двата модела на по 4 години носене, първите по планини и походи, вторите основно на лов. И двата около цената цитирана от теб.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X