Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    Марто, само да ти подскажа. Виждам че тези твои обувки имат някаква мембрана. Та с всяка една мембрана не са препоръчителни памучни чорапи, по-добре да купиш един чифт тн термочорапи, от полиамид, и тогава наистина до край ще се наслаждаваш на иначе хубави обувки.
    За много годнини!
    Имам истински термочорапи и то няколко чифта, но този ден просто така се случи! Знам, че памука и грубата вълна разгонват фамилията на мембраните, а тези обувки имат такава, която определено работи! За много години.

    Остави коментар:


  • Sibirski
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Марто, само да ти подскажа. Виждам че тези твои обувки имат някаква мембрана. Та с всяка една мембрана не са препоръчителни памучни чорапи, по-добре да купиш един чифт тн термочорапи, от полиамид, и тогава наистина до край ще се наслаждаваш на иначе хубави обувки.
    За много годнини!

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Ами да се похваля и аз тогава! Взех си преди 2 месеца ето тези: http://www.mondeox.it/site/product.php?l=1&sid=9&id=256 Обувал съм ги само веднъж до сега - не толкова, че го налагаха условията, а колкото да ги усетя с краката си. Впечатленията ми до момента са доста бегли. Наистина леки за размера си, много добре стои стъпалото върху анатомичната стелка вътре, перфектно държат глезена! Топли са, но не спарват - вентилацията им е отлична! Тепърва предстои да видим как се държат в по-сериозна кал, сняг и вода! Като понатрупам впечатления ще пиша отново.
    Вече имам конкретни впечатления и те са отлични. При температура на въздуха - 19С, дълбок сняг и лед, и дванадесет часово стоене на открито - перфектно топлят и то при положение, че бях обут с едни тънки памучни чорапи само! Не пропускат вода (замръзнаха целите отвън) при продължително мокрене (не съм ги киснал в реката все пак, а само я преджапвах набързо неколкократно). С две думи - повече от доволен съм! Перфектно качество за цената си...

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Ами да се похваля и аз тогава! Взех си преди 2 месеца ето тези: http://www.mondeox.it/site/product.php?l=1&sid=9&id=256 Обувал съм ги само веднъж до сега - не толкова, че го налагаха условията, а колкото да ги усетя с краката си. Впечатленията ми до момента са доста бегли. Наистина леки за размера си, много добре стои стъпалото върху анатомичната стелка вътре, перфектно държат глезена! Топли са, но не спарват - вентилацията им е отлична! Тепърва предстои да видим как се държат в по-сериозна кал, сняг и вода! Като понатрупам впечатления ще пиша отново.

    Остави коментар:


  • PARAPONERA
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Вчера,ходих в оръжейният магазин от който си купих импрегнатора и разговарях със собственика,той има същите като твоите и е много запален ловец.....та се разприказвахме, а той беше изключително много доволен.
    До сега моите съм ги обувал веднъж за няколко часа в гората с тънки вълнени чорапи и усещането наистина е много приятно...заслужават си всяка стотинка,която похарчи жената.Пази ги, поддържай си ги правилно за да ти служат безпроблемно по дълго време и поствай от време на време впечатления тук....

    Остави коментар:


  • Mani
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Двоумих се дали да не взема като твоите /имаше ги в магазина/ и в крайна сметка взех от тези http://www.pushka.eu/product_info.htm?idarticles=2917
    Много са удобни и топлят много, е не че вчера беше много студено, но все пак не е лято Страхотни стелки, може би затова са и толкова удобни. Ще видим и как се държат в сняг и кал, но това зависи от времето. Въпреки, че са високи са доста леки за големината си. Имат някакво бомбе отпред, но дали е метално не знам. Надявам се да не съм сбъркал с избора си.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0231.jpg
Прегледи:1
Размер:104.2 КБ
ID:5326546

    Остави коментар:


  • paunoff
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Честито и от мен!
    За поддръжката единственото което се налага да им правиш е да ги измиваш на чешмата с хладка вода и да ги оставяш на проветриво място да си изсъхнат сами. Никога на слънце или до силен топлоизточник. Спрейчето е добро и работи и не е нужно да се прекалява с него. Ползвам такова вече 5 година на моята Чирука. Набука си остава свеж като нов. Със здраве да си ги носиш!

    Остави коментар:


  • asenv
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Да са ти честити, много щуки (?) да изловиш с тях или каквото ти сам решиш. Със здраве да ги износиш, нови да си купиш.

    Остави коментар:


  • PARAPONERA
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Ето и малко снимков материал.....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01309.jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:5302476Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01310.jpg
Прегледи:1
Размер:99.7 КБ
ID:5302477Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01311.jpg
Прегледи:1
Размер:103.3 КБ
ID:5302478Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01312.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5302479Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01313.jpg
Прегледи:1
Размер:124.8 КБ
ID:5302480Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01314.jpg
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5302481Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01315.jpg
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5302482

    Остави коментар:


  • Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    От няколко дни по случай рождения ми ден, благодарение на съобразителната ми жена, станах горд собственик на нови обувки "JACK PYKE".
    Комплектувани са с кратка и ясна инструкция на английски, резервни вързалки и текстилна торба за съхранение.
    От един оръжеен магазин днес си купих и препарат за обработка на кожата на "MEINDL".
    На него пък е описано, че преди употреба в сняг се напръскват обувките, попиват за 5 минути, след което се напръскават отново, престояват 12 часа и така до следващия сезон.Колко е вярно, това последното ще споделя след известна употреба.
    Очаквам мнения, впечатления и съвети....

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X