Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • bushiDO
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Аз от тоя сезон ще се подвизавам като ловец и по случая се сдобих с чифт такива (Jack Pyke):
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Hunter_Boot_Pic_NEW.png
Прегледи:1
Размер:214.2 КБ
ID:5612541
    Още нямам впечатления, защото ги носих само в хола. Определено салевата изглеждат много по-"барнати" (а и вече ги поносих и съм очарован), ма то си личи и от цените де.... Абе тази кожа как се поддържа?

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Аз ползвам тези - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-поглед и ги редувам с тези - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-не-само и още не мога да реша от кои съм по-доволен.

    Остави коментар:


  • caesar77
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    От нова година насам таралянкам тези: [ATTACH=CONFIG]690849[/ATTACH] Много добри по показателите комфорт/изпотяване/водонепропускливост и доста "внимание към детайла". Иначе стандартните GoreTex, Vibram + още няколко маркетингови етикета. Като дизайн са доста нестандартни и на мен много ми допадат (въпрос на вкус ). Имат едно дребно но полезно свойство - стелката се разделя на 2 слоя - долния се маха, ако ги носиш с по-дебели чорапи, или крака ти е по-"месест".... Остава да видя колко ще издържат на експлоатация, но лошото е че не ги нося много интензивно...
    Ха! И аз от няма и месец купих такива. Чудех се между малко по-ниския модел и този. Мисля, че правилно избрах този. Засега само съм ги раздвижил няколко пъти по равен терен - общо не повече от 20км. Засега ми изглеждат много удобни. По принцип не обичам да се хваля с нови обувки

    Остави коментар:


  • bushiDO
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    От нова година насам таралянкам тези: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:00-0000063020_0605_big.jpg
Прегледи:1
Размер:59.3 КБ
ID:5570714 Много добри по показателите комфорт/изпотяване/водонепропускливост и доста "внимание към детайла". Иначе стандартните GoreTex, Vibram + още няколко маркетингови етикета. Като дизайн са доста нестандартни и на мен много ми допадат (въпрос на вкус ). Имат едно дребно но полезно свойство - стелката се разделя на 2 слоя - долния се маха, ако ги носиш с по-дебели чорапи, или крака ти е по-"месест".... Остава да видя колко ще издържат на експлоатация, но лошото е че не ги нося много интензивно...
    Последно редактирано от bushiDO; 12-03-14, 22:40. Причина: допълнение

    Остави коментар:


  • torozoff
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    За сега не пропускат

    Остави коментар:


  • Ivan_J
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
    Вчера за пореден път подгизах още от сутринта, минах покрай магазина на бултекс 99 по "Сливница" и взех едни http://stenso.net/spider-02-49-233.html
    Цената я пише, пък колко ще издържат...
    Похвали се като подгизнеш и с тези
    Евтини непропускащи са само гумените ботуши.

    Остави коментар:


  • torozoff
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Вчера за пореден път подгизах още от сутринта, минах покрай магазина на бултекс 99 по "Сливница" и взех едни http://stenso.net/spider-02-49-233.html
    Цената я пише, пък колко ще издържат...

    Остави коментар:


  • PARAPONERA
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Моите струваха 189 лева..........

    Остави коментар:


  • G_P_S
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    Я сподели източника. Според мен - добра китайска марка за дрехи. За обувки-незнаех, че правят. Е как е? От къде и за колко?
    ,,Северната стена,, (North face) e американска компания и водеща в производството на туристическа екипировка. Цената на този модел ( JANNU 2 GTX ) в Англия e около 160 лири . В Германия и Австрия -около 180-190 евро. А в ,,Ebay,, цената на нови овувки започва от 70-80 лири , а от там -нататък всичко зависи от наддаването в търга.

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Моите ги взех за 192 лв. есента.

    Остави коментар:


  • c_gul
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
    ...........Аз пък си подарих за Коледа ето това.[ATTACH=CONFIG]400888[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]400889[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]400890[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]400891[/ATTACH]
    Я сподели източника. Според мен - добра китайска марка за дрехи. За обувки-незнаех, че правят. Е как е? От къде и за колко?

    Остави коментар:


  • Faca
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Ето ги моите грубянки ... работни. Този сезон още не съм ги ползвал (за щастие , щото е хубаво времето и си нося другите) , но миналия доста ги поносих
    Като цяло ... това са първите обувки с които не ми се изпотяват краката, не ме боли кръста при по-дълго стояне и най-важното че са супер леки




    Марката е Jack Wolfskin ...модела не го знам точно (бях писал тук във форума, но не намирам темата).

    Остави коментар:


  • jaxan
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Вярвам че са хубави ама споделете и колко струват, или не е за хора със слаби нерви

    Остави коментар:


  • G_P_S
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Колега,обувките изглеждат сериозни. Носи ги със здраве. Марто,същото се отнася и за теб. Аз пък си подарих за Коледа ето това.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03177.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5333196Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03178.jpg
Прегледи:1
Размер:130.8 КБ
ID:5333197Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03180.jpg
Прегледи:1
Размер:76.0 КБ
ID:5333198Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03181.jpg
Прегледи:1
Размер:118.7 КБ
ID:5333199

    Остави коментар:


  • PARAPONERA
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    От една седмица си нося обувките всеки ден.Пробвах ги в снега, а в Шумен снега си беше достатъчно.....с термо чорапи от фина вълна и полиестер..не са дебели, а усещането в краката е много приятно. Не съжалявам за нито една стотинка, дадена за обувките....не съм усетил какво е студ или някакво друго неудобство, няма изпотяване,няма влага или нещо друго, от което да се срамувам да се събуя, където и да е...
    Истински обувки.......дано да ми служат дълго и да не се късат лесно....

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X