Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    От няколко дни по случай рождения ми ден, благодарение на съобразителната ми жена, станах горд собственик на нови обувки "JACK PYKE".
    Комплектувани са с кратка и ясна инструкция на английски, резервни вързалки и текстилна торба за съхранение.
    От един оръжеен магазин днес си купих и препарат за обработка на кожата на "MEINDL".
    На него пък е описано, че преди употреба в сняг се напръскват обувките, попиват за 5 минути, след което се напръскават отново, престояват 12 часа и така до следващия сезон.Колко е вярно, това последното ще споделя след известна употреба.
    Очаквам мнения, впечатления и съвети....
    LZ3YG

  • #2
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Ето и малко снимков материал.....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01309.jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:5302476Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01310.jpg
Прегледи:1
Размер:99.7 КБ
ID:5302477Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01311.jpg
Прегледи:1
Размер:103.3 КБ
ID:5302478Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01312.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5302479Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01313.jpg
Прегледи:1
Размер:124.8 КБ
ID:5302480Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01314.jpg
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5302481Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01315.jpg
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5302482
    LZ3YG

    Коментар


    • #3
      От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

      Да са ти честити, много щуки (?) да изловиш с тях или каквото ти сам решиш. Със здраве да ги износиш, нови да си купиш.
      LZ1AIV

      Коментар


      • #4
        От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

        Честито и от мен!
        За поддръжката единственото което се налага да им правиш е да ги измиваш на чешмата с хладка вода и да ги оставяш на проветриво място да си изсъхнат сами. Никога на слънце или до силен топлоизточник. Спрейчето е добро и работи и не е нужно да се прекалява с него. Ползвам такова вече 5 година на моята Чирука. Набука си остава свеж като нов. Със здраве да си ги носиш!
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • #5
          От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

          Двоумих се дали да не взема като твоите /имаше ги в магазина/ и в крайна сметка взех от тези http://www.pushka.eu/product_info.htm?idarticles=2917
          Много са удобни и топлят много, е не че вчера беше много студено, но все пак не е лято Страхотни стелки, може би затова са и толкова удобни. Ще видим и как се държат в сняг и кал, но това зависи от времето. Въпреки, че са високи са доста леки за големината си. Имат някакво бомбе отпред, но дали е метално не знам. Надявам се да не съм сбъркал с избора си.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0231.jpg
Прегледи:1
Размер:104.2 КБ
ID:5326546

          Коментар


          • #6
            От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

            Вчера,ходих в оръжейният магазин от който си купих импрегнатора и разговарях със собственика,той има същите като твоите и е много запален ловец.....та се разприказвахме, а той беше изключително много доволен.
            До сега моите съм ги обувал веднъж за няколко часа в гората с тънки вълнени чорапи и усещането наистина е много приятно...заслужават си всяка стотинка,която похарчи жената.Пази ги, поддържай си ги правилно за да ти служат безпроблемно по дълго време и поствай от време на време впечатления тук....
            LZ3YG

            Коментар


            • #7
              От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

              Ами да се похваля и аз тогава! Взех си преди 2 месеца ето тези: http://www.mondeox.it/site/product.php?l=1&sid=9&id=256 Обувал съм ги само веднъж до сега - не толкова, че го налагаха условията, а колкото да ги усетя с краката си. Впечатленията ми до момента са доста бегли. Наистина леки за размера си, много добре стои стъпалото върху анатомичната стелка вътре, перфектно държат глезена! Топли са, но не спарват - вентилацията им е отлична! Тепърва предстои да видим как се държат в по-сериозна кал, сняг и вода! Като понатрупам впечатления ще пиша отново.

              Коментар


              • #8
                От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Ами да се похваля и аз тогава! Взех си преди 2 месеца ето тези: http://www.mondeox.it/site/product.php?l=1&sid=9&id=256 Обувал съм ги само веднъж до сега - не толкова, че го налагаха условията, а колкото да ги усетя с краката си. Впечатленията ми до момента са доста бегли. Наистина леки за размера си, много добре стои стъпалото върху анатомичната стелка вътре, перфектно държат глезена! Топли са, но не спарват - вентилацията им е отлична! Тепърва предстои да видим как се държат в по-сериозна кал, сняг и вода! Като понатрупам впечатления ще пиша отново.
                Вече имам конкретни впечатления и те са отлични. При температура на въздуха - 19С, дълбок сняг и лед, и дванадесет часово стоене на открито - перфектно топлят и то при положение, че бях обут с едни тънки памучни чорапи само! Не пропускат вода (замръзнаха целите отвън) при продължително мокрене (не съм ги киснал в реката все пак, а само я преджапвах набързо неколкократно). С две думи - повече от доволен съм! Перфектно качество за цената си...

                Коментар


                • #9
                  От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                  Марто, само да ти подскажа. Виждам че тези твои обувки имат някаква мембрана. Та с всяка една мембрана не са препоръчителни памучни чорапи, по-добре да купиш един чифт тн термочорапи, от полиамид, и тогава наистина до край ще се наслаждаваш на иначе хубави обувки.
                  За много годнини!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Марто, само да ти подскажа. Виждам че тези твои обувки имат някаква мембрана. Та с всяка една мембрана не са препоръчителни памучни чорапи, по-добре да купиш един чифт тн термочорапи, от полиамид, и тогава наистина до край ще се наслаждаваш на иначе хубави обувки.
                    За много годнини!
                    Имам истински термочорапи и то няколко чифта, но този ден просто така се случи! Знам, че памука и грубата вълна разгонват фамилията на мембраните, а тези обувки имат такава, която определено работи! За много години.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                      От една седмица си нося обувките всеки ден.Пробвах ги в снега, а в Шумен снега си беше достатъчно.....с термо чорапи от фина вълна и полиестер..не са дебели, а усещането в краката е много приятно. Не съжалявам за нито една стотинка, дадена за обувките....не съм усетил какво е студ или някакво друго неудобство, няма изпотяване,няма влага или нещо друго, от което да се срамувам да се събуя, където и да е...
                      Истински обувки.......дано да ми служат дълго и да не се късат лесно....
                      LZ3YG

                      Коментар


                      • #12
                        От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                        Колега,обувките изглеждат сериозни. Носи ги със здраве. Марто,същото се отнася и за теб. Аз пък си подарих за Коледа ето това.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03177.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5333196Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03178.jpg
Прегледи:1
Размер:130.8 КБ
ID:5333197Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03180.jpg
Прегледи:1
Размер:76.0 КБ
ID:5333198Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03181.jpg
Прегледи:1
Размер:118.7 КБ
ID:5333199

                        Коментар


                        • #13
                          От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                          Вярвам че са хубави ама споделете и колко струват, или не е за хора със слаби нерви
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • #14
                            От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                            Ето ги моите грубянки ... работни. Този сезон още не съм ги ползвал (за щастие , щото е хубаво времето и си нося другите) , но миналия доста ги поносих
                            Като цяло ... това са първите обувки с които не ми се изпотяват краката, не ме боли кръста при по-дълго стояне и най-важното че са супер леки




                            Марката е Jack Wolfskin ...модела не го знам точно (бях писал тук във форума, но не намирам темата).
                            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                            Коментар


                            • #15
                              От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                              Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
                              ...........Аз пък си подарих за Коледа ето това.[ATTACH=CONFIG]400888[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]400889[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]400890[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]400891[/ATTACH]
                              Я сподели източника. Според мен - добра китайска марка за дрехи. За обувки-незнаех, че правят. Е как е? От къде и за колко?
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X