Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BENZBOSS
    коментира - отговор
    Явно Калифорнийски злобен кактус не си настъпвал

  • Самодържец
    отговори
    Аз съм решил да си избера нещо от декатлонските евтинии, пък колкото изкара. Имам едни ниски от там, изкараха 3-4 години съботно-неделно

    Остави коментар:


  • Владо М
    коментира - отговор
    Глогът има шипове по 2-3мм фи и са твърда дървесина. Тези кактуси едва ли са мяра...

  • BENZBOSS
    коментира - отговор
    Много по глоговете не ходя,но виж на Калифорнийски кактус от меките държат

  • Владо М
    коментира - отговор
    Носят ли на пробождане от тръни? Глог най-вече?

  • BENZBOSS
    отговори
    Вземи си Ла Спортива Бушидо

    Остави коментар:


  • Владо М
    отговори
    Здравейте, лека полека пролетта идва и трябва да я посрещнем подобаващо. За целта си търся обувки с нисък профил или със среден, дишащи задължително да са с гъвкава, но непробиваема подметка. Да стават за шофиране и преходи в тежки терени. За сега съм си наумил тези - Speedcross J 406545 09 M0 Poseidon/Sky Diver/Sulphur Spring.
    Двоумя се, защото Саломон май не са това, което бяха. Засега съм тествал следните марки Капа, Лото, Хайленд Крийк, Габровски кубинки армейски и полицейски, Каримор, Алипина, Кийн. За съжаление всичките са компромис и ми се ще да взема нещо по-добро в бюджет до 200лв.

    Остави коментар:


  • nbaplayer
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Предстои ми закупуване на нови обувки за лов и поради факта, че нося 49 номер избора ми на обувки не е много голям. Спрял съм се на Кубинки ADIDAS GSG-9.2 или HAIX .Кой модел е по-добър? Чета много добри отзиви за фирма Haix, но не намирам мнения за кубинките на Адидас. Сегашните ми са на Алпина Хавак и след 1 сезон ползване, мембраните им пропускат всяка капчица роса и не искам пак да правя същата грешка.

    Остави коментар:


  • gy6ter
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Zamberlan - на една година и мазилото за тях .Доволен съм , краката са сухи и топли ,малко ми натежават и са хлъзгат по скалите , но Вибрам подметката явно така се държи ( имам и маратонки с такава подметка ) . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Zamberlan.JPG
Прегледи:1
Размер:193.4 КБ
ID:5807845

    Остави коментар:


  • charger
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    След сменени 3 Haix, всички имат един и същи проблем -от горната си част , се цепят при сгъвката между пръстите и и крака.Ходене около 1.5г. В момента съм с HAIX Black Eagle Safety 40 Mid black, но ги нося рядко, през зимата съм с Crispi и Aigle. Иначе са удобни и комфортни, подметката държи много.

    Остави коментар:


  • Svetlozar Stankov
    отговори
    Re: От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    От Валмарка бягайте с 200км в час.Пълен боклук.Подметката е пълен ташак.Краката измръзват именно от нея.Проверено.

    Остави коментар:


  • Ivan_J
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Haix P6 са на 290лв в България.
    Единственият недостатък, който съм забелязал е, че боята им е слаба, трябва да се поддържа от време на време.
    Иначе дори съм карал сноуборд с тях, толкова добра поддръжка имат.

    Остави коментар:


  • Bogoljub Gagic
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
    Собственикът ми е нещо, като комшия. Гледал съм ги обувките(в смисъл пипал), изглеждат си съвсем качествени на живо. Всъщност нося чифт ниски "градски" обувки Вилмарк вече над година, доволен.
    Не ги знам, просто разбрах, че са български и реших, че може би въпросът е зададен И от съображения "изберете българското". В България се правят и "Бата", и "Бали", и "Док Мартенс",т.е. имаме си и материали и мощности и традиции за това.
    Аз, както е известно, хич не съм яростен пропагандатор на този лозунг. Във форума има достатъчно примери за излъгани "избрали българското" - темата за ножовете "Менли" например.
    С обувки не е редно да се прави компромис по патрЕотични подбуди. Китайците правят и много качествени неща, зависи от цената.

    Остави коментар:


  • icos
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Може би защото "Вилмарк" са български, а "истинските марки" на нашия пазар са правени в Китай?
    Собственикът ми е нещо, като комшия. Гледал съм ги обувките(в смисъл пипал), изглеждат си съвсем качествени на живо. Всъщност нося чифт ниски "градски" обувки Вилмарк вече над година, доволен.

    Остави коментар:


  • BENZBOSS
    отговори
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Някой отзиви от тази марка,този модел ми грабна окото https://vilmark.eu/index.php?id_prod...-shoes_size-40

    От обувки не разбирам

    Предлагам ти да прегледаш нещо фирмено и да не се занимаваш с марчици и евтинийки ми си намери нещо на оферта което си заслужава.

    В момента в Ибей гледам Ла Спортива Глейшър на половин цена,много приличат на това в линка ти,има и Фрост модела който е малко по-различен и ставал до базовия лагер на Еверест или поне така казват,на мен това ми е малко далеч,но по снега тук вършат работа.

    Кои са Ла Спортива?Тегли един Гугъл Еверест буут на инглиш,тия са Ла Спортива.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X