Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На село ли да оцеляваме или в града - ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pe.jpg
Прегледи:1
Размер:102.8 КБ
ID:5739736

    И те така
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #62
      От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

      Така като гледам постовете ви, все една аз да се регистрирам в медицински форум, и да започна да обяснявам как се правят операции на сърце.

      Ма както си знаете.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #63
        От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

        То за това няма форуми за операции на сърце.
        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар


        • #64
          От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

          Коле, я ме светни как се подготвяш за нещо дето не знаеш какво е. Щото може да е атомна война, ама може и некъф гаден мутирал вирус дето оставя живи само педалите

          Щото ако е например изпит по физика - сичко е ясно - купуваш си Ландау и Лифшиц (видни руски фамилии) изяждаш няколкото тома с кориците и може и да вържеш тройка.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #65
            От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

            Веднага те светвам-изобщо не се подготвям.
            Защото
            Първо не вярвам, че нещата от които толкова се опасяват препърите ще се случат(то е възможно, но е много малко вероятно),
            Второ-защото хем ме мързи, хем не мога да си позволя да харча пари за такива "глупости", и
            Трето-ако дойде такъв ред-ами ще мрем, дали млад, дали стар-все ще се мре, но предпочитам докато съм жив да не си тормозя съзнанието с картини за апокалипсис, а да си живея живота така както ми харесва.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #66
              От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

              На 100тина километра на страни е все град. И преди около 2 години спря тока. За половин денонощие. Комшийката реве, че не и взели кредитната карта в магазина, и няма с какво да нахрани бебето си... В разни отдалечени райони някои хора се радваха, че не били в града и имали запаси. Ние пък им се хилихме, защото сме в числено превъзходство 5000:1 /и пушкалата включвам в тази цифра/. "Не ми дреме за града" важи, докато гражданите не огладнеят, и не тръгнат да си търсят луканка... После работата е на нож, няма значение пощенския код. Имам железа да се пазя /меко казано/, имам и консерви за няколко седмици. И, ако тресне зверски, с бой си пробиваме път до марината, и дим да ни няма. Всичко останало е 1 на 1000000 да оцелееш.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #67
                От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                На 100тина километра на страни е все град. И преди около 2 години спря тока. За половин денонощие. Комшийката реве, че не и взели кредитната карта в магазина, и няма с какво да нахрани бебето си... В разни отдалечени райони някои хора се радваха, че не били в града и имали запаси. Ние пък им се хилихме, защото сме в числено превъзходство 5000:1 /и пушкалата включвам в тази цифра/. "Не ми дреме за града" важи, докато гражданите не огладнеят, и не тръгнат да си търсят луканка... После работата е на нож, няма значение пощенския код. Имам железа да се пазя /меко казано/, имам и консерви за няколко седмици. И, ако тресне зверски, с бой си пробиваме път до марината, и дим да ни няма. Всичко останало е 1 на 1000000 да оцелееш.
                За това ставаше въпрос!
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #68
                  От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

                  Те затова не гледам и слушам новини, то всеки следващ ден го пишат като последен! Бог да ни пази, че иначе .... колко време ще оцелее съвременният човек я се замислете?
                  Каква вода от бунара, като всичко ще е замърсено и т.н и т.н. Както казва Кольо живейте си живота СЕГА, ДНЕС, В ТАЗИ МИНУТА, ЦЕЛУНЕТЕ ЖЕНАТА "НАБИЙТЕ ДЕЦАТА", ИЗПЪДЕТЕ КОТКАТА И ТЕ ТАКА !!!
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • #69
                    От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

                    Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                    ЦЕЛУНЕТЕ ЖЕНАТА
                    Аааа, такива неща не съм казвал.
                    Ако кажа какво да направите жените-може да ям банана
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #70
                      От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

                      Импровизирай де
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • #71
                        От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

                        Кольо, мисля че технологиите са напреднали достатъчно за да те банна само за намерение да напишеш нещо такова.

                        Коментар


                        • #72
                          От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

                          Престъпмисъл.
                          Маамудеба
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #73
                            От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            ... ама може и некъф гаден мутирал вирус дето оставя живи само педалите
                            ...
                            "Ще оцелеят само тези които се адаптират.", та ако ти се живее ...
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #74
                              От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Кольо, мисля че технологиите са напреднали достатъчно за да те банна само за намерение да напишеш нещо такова.
                              "Minority report" - sтанA тя и на живо

                              Дръж се Колчо, с теб сме!
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • #75
                                От: На село ли да оцеляваме или в града - ?

                                Като дойде големия тряс, най силни, организирани и свирепи мародери ще са полицаите и военните. Не задължително в този ред, че сините са повече, но кафявите имат много джепане. Самосиндикални нинджи като мен и доста други подобни познати, просто нямат шанс. За това като Кольо. Като стане ще го мисля.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X