Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Пропуснах да похваля чевръстите момчета от http://www.knifecenter.com След "лек" скандал по телефона, понеже ми бяха объркали поръчката с обикновена вместо бърза ето как протече цялата история
    Прикачени файлове
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • От: Моят нож

      ЗТ-то не ми закача на погледа въобще, но Спайдъкото е сладурско. Лично аз бих му мазнал един шмиргел на ръка да му "изправя" вторичния скос и после ...незабравимо като преживяване, ще му издуя един елегантен конвекс.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: Моят нож

        @droba - ако ЗТ-то верно ти омръзне - пиши ме в листата на чакащите
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
          Заслужава ли си инвестицията?
          Аз имам BAHCO за 7лв и върши перфектна работа,без да има претенции за колекционерски скъп нож...
          Да ти кажа честно, никой скъп нож не си заслужава инвестицията, нито никоя скъпа пушка или въдица... то не е и инвестиция, защото пари не връща.
          Добре, че е имало хора, които да измислят поговорки, като "Кеф цена няма" или "Децата не порастват, само играчките им стават по-скъпи", та отчасти да си обясним ситуацията.

          Коментар


          • От: Моят нож

            Напълно те разбирам
            Задавайки така въпроса исках да разбера дали си върши задълженията на нож-ако не за оцеляване,то поне на къмпингарски нож,за какъвто аз го ползвам
            Cherokee WJ 4.0L- NP242
            Honda Africa Twin XRV 750

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
              Напълно те разбирам
              Задавайки така въпроса исках да разбера дали си върши задълженията на нож-ако не за оцеляване,то поне на къмпингарски нож,за какъвто аз го ползвам
              Много от скоро е при мен. Още дори не е драл прасе. Със сигурност, за 130 кинта могат да се купят поне 4 ножа, които ще вършат идеална работа, ама няма да имат оранжево и подписа на някой си телевизионен палячо...
              Като му започнат тестовете, ще споделя.

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
                Още дори не е драл прасе.
                Дрането на прасе с тоя нож е предполагам като да си изядеш супата с вилица.
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  Дрането на прасе с тоя нож е предполагам като да си изядеш супата с вилица.
                  Абе хората едно време с камъни са драли, та с какво и да е острие, мисля ще е далеч по-добре.(всъщност с правилния* камък, може да е доста по-добре от нож) А супа с вилица ... струва ми се малко прекалено, че кажи речи невъзможно .
                  Далеч съм от мисълта, че тоя нож ще е добър за такава дейност, но за проба и от немай къде - що пък не
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    Дрането на прасе с тоя нож е предполагам като да си изядеш супата с вилица.
                    Острието не е толкова дълго, така, че може и да стане... пък и аз следвам логиката на мой приятел от ловната група, който казва: "Ти намери какво да дерем, пък аз ще ти го одера и с парче стъкло!"

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                      Абе хората едно време с камъни са драли, та с какво и да е острие, мисля ще е далеч по-добре.(всъщност с правилния* камък, може да е доста по-добре от нож) А супа с вилица ... струва ми се малко прекалено, че кажи речи невъзможно .
                      Далеч съм от мисълта, че тоя нож ще е добър за такава дейност, но за проба и от немай къде - що пък не
                      Колко да е невъзможно?! Като вземеш предвид, че китайците си изяждат спокойно супата с клечки...

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от popov308
                        Острието не е толкова дълго, така, че може и да стане... пък и аз следвам логиката на мой приятел от ловната група, който казва: "Ти намери какво да дерем, пък аз ще ти го одера и с парче стъкло!"
                        За ставане ще стане но за лов има по добри форми на острието http://www.google.bg/search?q=%D0%BD...w=1280&bih=709
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                          Да се похваля! Току що получих Ледърман Сърдж с калъф, удължител за отвертка и пълен набор от битове. Страхотна играчка. Доставен директно на адреса. Срещу 133 зелени включително транспорт и ДДС.
                          Последно 111 долара. Амазон решиха да ми върнат 22.
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Честито за Сърджа. Май трябва да се организираме с групови поръчки като в ножарските форуми. За 133 долара може да се вземе Чардж ТТi. http://www2.knifecenter.com/item/LM8...Premium-Sheath
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Благодаря! Миналата седмица поръчах пак от Амазон за подарък и един Супертуул 300 - 90 долара с доставката. Надявам се и от него да ми върнат пари. Още не е дошъл, а и връщането на парите отнема около 2 месеца. Поръчвам от Амазон, защото ми доставят директно на адреса в България. Не ми се разправя да ходя по митници...
                              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                                ...Поръчвам от Амазон, защото ми доставят директно на адреса в България. Не ми се разправя да ходя по митници...
                                Може ли малко повече инфо.
                                От кой Амазон и има ли някаква особеност с избора на доставка?
                                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X