Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Обещаните снимки на Юките:

    Mayry - острие 11 см от RWL-34, дръжка от карелска бреза


    Tommi (малко) - острие 9,5 см от серебрянка, дръжка от карелска бреза.


    Извниявам се за качеството на снимките, но със сапунерката - толкоз....
    Честито , със здраве да си ги ползваш и дълго да ти служат.

    Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
    Уникални! Честито
    Чак уникални , поне това което съм виждал от бай Ханкала си изглеждат съвсем еднакви. Сигурен съм че изработката може би е ако не перфектна, то най-близко до това състояние .
    То всъщност си е традиция как да изглежда едно томи, но все пак има такива дето не спазват съвсем каноните. В това число той е такъв майстор дето може да си го позволи. Всъщност прави и доста индивидуални неща при поръчката, било относно дръжката, канията и размера на острието.

    Както и да е, още веднъж ЧЕСТОТО
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
      В петък кумецът ми имаше рожден ден. Имах време за реакция 2ч.
      Ето това му избрах с помощ от приятел:

      [ATTACH=CONFIG]535668[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]535669[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]535670[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]535671[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]535672[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]535673[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]535674[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]535675[/ATTACH]
      Малко време си имал. Да ти е жив и здрав кумеца!
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от Тодоров009 Преглед на мнение
        Малко време си имал. Да ти е жив и здрав кумеца!
        Мерси...абе и бюджета бе спрямо финансовото ми състояние.

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          Обещаните снимки на Юките:

          Mayry - острие 11 см от RWL-34, дръжка от карелска бреза

          [ATTACH=CONFIG]535322[/ATTACH]
          Честито, и двата са супер, но този...РВЛския - сънувах го! Но като съм в процес на "реализация" на два проекта, ще си остана със съня! Със здраве да си ги ползваш, и много да им се радваш!
          "Make love, not war!"

          Коментар


          • От: Моят нож

            Благодаря за честитките, да ви се връща !

            Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
            Честито, и двата са супер, но този...РВЛския - сънувах го! Но като съм в процес на "реализация" на два проекта, ще си остана със съня! Със здраве да си ги ползваш, и много да им се радваш!
            Странно, и аз на картинка тоз повече го харесах, но като ги хванах в ръка - определно Томито повече ме радва.

            И нема да се пуашиш - ако има мерак, на всичко си му иде реда някой ден. Аз Аурората на Барк Ривър от две години и се каня, докато звездите ми се наредят, ама ей го на - наредиха се. Е, пред жената се опитах да пробутам версията, че ми я е донесъл (безплатно) погрешка някъв пиян тип с червен костюм, бяла брада, шейна и стадо елени (докато тя е била на фризьор). Ама тя за пореден път ме нарече патологичен лъжец (собствения си съпруг - представяш ли си ?!?) и отиде да си догледа сериала..
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              ...тя за пореден път ме нарече патологичен лъжец (собствения си съпруг - представяш ли си ?!?) и отиде да си догледа сериала..
              Е това се нарича достойна ножоманска съпруга! Аз, ако минавах само с това определение, щях да "гарнирам" всяка покупка с букет рози, ма не би! Мойта гледа какво пише на острието, и тича да рови по сайтовете - да изобличи лъжеца, зер ощетявам непоправимо бюджета. Затова съм си поръчал Аврора, но без надписа "Bark River", ма да видим! Поздрави!
              "Make love, not war!"

              Коментар


              • От: Моят нож

                Ма тя и тук би могла да влезе и да прочете! И после, освен всичко друго да отиде и на фризьор, където цените са съизмерими със стойността на поръчания от тебе "Аврора, но без надписа "Bark River" А, не дай Боже, да реши да продава по обявените от тебе цени!
                Успех с поръчката!
                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                First impression is not always true. Get inspired.
                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                Reading is sooo boring, unlike writing!

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                  Мойта гледа какво пише на острието, и тича да рови по сайтовете ........
                  И моята отдавна ги изучи тия шпионски тарикатлъци. А какво мило момиче беше.... Баси, къде остана доверието и сляпата любов ?!! Човек вече собствената си жена не може да излъже с чисто сърце !
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                    ... А, не дай Боже, да реши да продава по обявените от тебе цени!Успех с поръчката!
                    Е, Сашо, не ме подсещай за вица, щото това е кошмара и на риболовеца, и на ножомана!!!

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    ...Човек вече собствената си жена не може да излъже с чисто сърце !
                    Бе за можене, може, и си ги лъжем с чисти/като полирани до блясък остриета/сърца, но без желания ефект!
                    П.п. Сори за спама, обърнахме го на говорилня.
                    "Make love, not war!"

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Да се похваля и аз с подаръка за новата година. Едно "Паяче - Милитъри" със серетация и за мен най-добрата стомана CPM S30V.



                      П.С. Надявам се жената да ми повярва за цената.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                        Да се похваля и аз с подаръка за новата година.
                        Честито ! Чудесно ножле
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Честито за ножа.... При фолдърите е така- въртиш сучеш и най- накрая си купуваш Спайдерко..... И Спайдерко де...
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Е аз вече имам 3, та може да се каже че бая съм се увъртял със паяжини. То вече стана болест.

                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              А, тук в средата виждам Маникс, любимия ми е, и аксис лока също! Поздрави и пожелания за много радости!
                              "Make love, not war!"

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Благодаря, а на теб големи риби, е ако има и при мен някоя риба и аз ще съм щастлив.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X