Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Много хубави оръжия.

    Коментар


    • От: Моят нож

      Не е точно по темата, но с Ваша помощ може и да стане. Интересуват ме лични впечатления/+ и -/ за ето това, масивен фолдър на Cold Steel, спецификациите ги знам. Благодаря предварително!


      "Make love, not war!"

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
        Не е точно по темата, но с Ваша помощ може и да стане. Интересуват ме лични впечатления/+ и -/ за ето това, масивен фолдър на Cold Steel
        Лични впечатления нямам но ще си позволя да вметна нещо. Рикърв остриетата се заточват адски трудно със специални пръчки. Ако не я умееш тая работа, не се занимавай.
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • От: Моят нож

          Туше! /не знам как се пише на френски!/. Не го споменах, но от това се боях - подръжката на това острие не я мога. Благодаря за навременния съвет!
          "Make love, not war!"

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
            Не е точно по темата, но с Ваша помощ може и да стане. Интересуват ме лични впечатления/+ и -/ за ето това, масивен фолдър на Cold Steel, спецификациите ги знам. Благодаря предварително!


            На мен поне дръжката ми е адски неудобна.
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              На мен поне дръжката ми е адски неудобна.
              Ако го имаш, сподели впечатления! Формата на острието и дръжката са взаимствани от спартански меч, та и името му такова:"Спартан". А какво сечене демонстрират в рекламния клип на "Cold Steel", не е истина, виждал съм го само в реклама на Непалско Кукри!
              П.П. Довода на Droba e сериозен, няма да го купувам.
              "Make love, not war!"

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                Не е точно по темата, но с Ваша помощ може и да стане. Интересуват ме лични впечатления/+ и -/ за ето това, масивен фолдър на Cold Steel, спецификациите ги знам. Благодаря предварително!
                Тоз змей съм го държал в ръка, дръжката направо лепне за ръката.
                Нямам лични впечатления други, защото беше чужд ножа, но дръжката е много удобна.

                Коментар


                • От: Моят нож

                  "Я Сгъваем каракулак" както беше казал един уважаван ножар - Петър Генов. Манете ги тея измислици - това е моето скромно мнение.
                  Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Ноти, какво не ти харесва на тез ножки.
                    Това си купих наскоро и просто не мога даму се нарадвам, почти замества нож с фиксирано острие.


                    горе долу е подобен на другият показан по-горе нож.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                      "горе долу е подобен"
                      Спартана е с по други размери. А на мен си ми харесват ножове с фиксирано острие. Лично мнение.
                      Скоро ще кача некоя снимка пак и ще ме разбереш. Но всеки си има свой вкус.
                      Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Ето малко снимки от Helsinki Knife Show 2011, копнати от един друг форум.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-01-11, 13:19.
                        Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Taя красавица дойде при мен в началото на седмицата - подарих си я за рожденния ден Голяяяяяма красавица - 47 см в цял ръст Добра стомана, дръжка - бял кокъл. Е, канията не е "по канона" на кавказките кинжали, но докато и направя такава не можех да я държа гола я! Поредния аксесоар към казашката и народна носии, и гордост за всеки мъж. Само дето не спя с нея - ама жената не дава
                          Прикачени файлове
                          Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                          ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                          Коментар


                          • От: Моят нож


                            Откъде да си взема такъв много ме кефи помогнете колеги (сори за спама).Направо е уникален

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Не бих си купил такова нещо, като ти се изпоти ръката и ще ти се полепи козина. Въобще не си заслужава!

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Подкрепям! Като ти се зацапа ръкохватката с кръв и мазнотии, как ше го изчистиш?
                                "Make love, not war!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X