Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Малко спам и встрани, ама да ви споделя. Купих си новия Нешънъл Джиогарафик и познайте за кой пише там? За нашия приятел дедо Благо, ама с официалното му име Петър Генов, инженер физик. За това как пази и съхранява българските традиции и история в едно родолюбиво сдружение. Скрита лимонка е той, да е жив и здрав.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Моят нож

      Благодаря на всички, Цепи, днес го купих е с по 3 удара ги сцепва надве, много добре дялка, абе перфектне горски нож!

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Точно от този тип кания, вероятноста ножа да падне е почти нулева .
        Взимам си думите обратно, не бях видял втората снимка!/днес нета беше проблемен/ Пластмасовия предпазител също помага.
        Поздрави!
        "Make love, not war!"

        Коментар


        • От: Моят нож

          Хубав нож!!!Честито!

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Малко спам и встрани, ама да ви споделя. Купих си новия Нешънъл Джиогарафик и познайте за кой пише там? За нашия приятел дедо Благо, ама с официалното му име Петър Генов, инженер физик. За това как пази и съхранява българските традиции и история в едно родолюбиво сдружение. Скрита лимонка е той, да е жив и здрав.
            Eto и линк: http://www.nationalgeographic.bg/?ci...19&issue_id=46

            Коментар


            • От: Моят нож

              Ей го моя нож от "дъртия"Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06102007(001).jpg
Прегледи:1
Размер:98.6 КБ
ID:5228913Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06102007(002).jpg
Прегледи:1
Размер:99.3 КБ
ID:5228914Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06102007(011).jpg
Прегледи:1
Размер:98.5 КБ
ID:5228915

              Коментар


              • От: Моят нож

                Браво, хубав е, със здраве да си го ползваш!

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:n121.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5229084Натиснете снимката за да я уголемите

Име:n12.jpg
Прегледи:1
Размер:81.8 КБ
ID:5229085Понеже миналата седмица приключих по- рано от предвиденото с изолацията на спалнята(зима иде!!!), се заех с нещо доста по- приятно - направих си още един нож...Стомана...не я знам к'ва- парче от земеделски инвентар някакъв - предполагам орен, понеже бе намерено по време на обход в една нива. Прибрах го тогава с идеята че може да му дойде времето. Не съм кой знае какъв ковач, но го загрях, поизчуках за да го изправя и скося режещия ръб, пооформих криво- ляво острието и танга и след поредното нагряване закалих в "изгоряло" масло- общо взето до тук ми стигат знанията по металургия. После - на водното точило и листова шкурка. Като стигнах до дръжката се сетих че не съм пробил дупки за нитовете, докато бе меко желязото, та се наложи да играе бургията.
                  Чирени- еленов рог - малко къси идват, но на мен ми е удобна дръжката. Грубата форма и вид на ножа не са преднамерено търсени - но и не смятам да го правя произведение на изкуството А и така има по- "автентичен" вид - ще си го ползвам и по възстановки.
                  Вчера му уших и дрешка...
                  Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                  ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Ето и моята колекция
                    Най-после ги събрах на едно място, за да ги снимам












































































                    LZ1PER

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Браво.
                      Чудесна колекция.
                      Без да разбирам, най ми допадна този нож: nojove1/22.JPG

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Хм. То, щом и такива се броят ...
                        Значи така. Склонен съм да показвам и моята колекция, но не безплатно. Цена за разглеждането на живо - едно джобно ножче. Членове на семейството и групи - гратис. Условието е ножчето да не е фирмена изгъзица, нито типово за цял свят китайско менте. Интересуват ме само евтините масови, местни, от цял свят. Каквото тамошните хора купуват от железарията.
                        Ако посетителите на изложбата харесат нещо - може да снимат. Макар че нямам кой знае колко, десетина кила, не повече. Ама ако носят интересни билети, може да се събере прилична колекция за музей на сайта.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Хм. То, щом и такива се броят ....
                          Всичко каквото имаш се брои, така че показвай десетината кила
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Да бе ... В сейф са, на третия ден нотариуса ше натисне Червеното Копче.
                            Само на живо, с предварителна заявка. За няколко часа мога да ги докарам, охраната не е капризна ... Само колкото келнерките да се събудят.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Ето новите ми придобивки.

                              Първото е Лаури Лапландер, с дръжка от Хейкел Николов!
                              Второто е ловен нож от ресор на Сканиа с дръжка от еленов рог и кания от естествена кожа. Направил го е Були!

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Поне да ги беше показал целите. Като не искаш да си направиш малко труд и да ги снимаш в цял размер, какъв е смисълът от горния пост?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X