Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

    Ами, аз съм отговорен за връзка с "Менли" и досега 20 пъти се чувахме... и след току що проведеният разговор - обещаха: последно и твърдо - УТРЕ ДО ОБЯД. В момента в който получа имейла, ще го имаме и всички във форума. Не мога да ходя да ги заплашвам, така че утре ще има отговор.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

      Надявам се да бъда разбран правилно със следващото си мнение :
      От началото на темата - 08.09.2013г. до днес, са минали 2 седмици. Все още никой от записалите се не знае какво точно ще купи и на каква цена. Обаче са се записали повече от 100 души, някои от тях са заявили и по 2-3 бройки от ножа. И малко късно според мен се появяват призиви да се дарят пари. Колко пари ще дари всеки- още не се знае, защото няма цена и на ножа. Обаче се заявяват добри намерения. И сега ще се чака втори списък, на тези които искат да си имат хубав нож, който да ги свързва с форума, но не искат да дарят пари за отбора на RFC. Което съвсем няма да е вярно като твърдение! Просто не може да се вкарват нови (иначе добри) идеи след 255 мнения и над 100 човека на опашката.

      ПС: Аз чакам крайната цена на ножа, за да знам дали мога да си го позволя. Не мога да се ангажирам с обещание, че ще даря пари или проценти от сумата ...

      Коментар


      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

        Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
        Надявам се да бъда разбран правилно със следващото си мнение :
        От началото на темата - 08.09.2013г. до днес, са минали 2 седмици. Все още никой от записалите се не знае какво точно ще купи и на каква цена. Обаче са се записали повече от 100 души, някои от тях са заявили и по 2-3 бройки от ножа. И малко късно според мен се появяват призиви да се дарят пари. Колко пари ще дари всеки- още не се знае, защото няма цена и на ножа. Обаче се заявяват добри намерения. И сега ще се чака втори списък, на тези които искат да си имат хубав нож, който да ги свързва с форума, но не искат да дарят пари за отбора на RFC. Което съвсем няма да е вярно като твърдение! Просто не може да се вкарват нови (иначе добри) идеи след 255 мнения и над 100 човека на опашката.

        ПС: Аз чакам крайната цена на ножа, за да знам дали мога да си го позволя. Не мога да се ангажирам с обещание, че ще даря пари или проценти от сумата ...
        +1

        Преди да видя модела и цената, също не желая да се ангажирам със заявка, но такива искания за дарения по никое време (въпреки че искащите вече декларираха че никого не задължават) ми стоят леко като извиване на ръце и не ми харесват! Щото видите ли сега - дай да видиме кои от тия дето им се дават примерно 50 лв. за нож, ще се стиснат за 2 лв. за дарение!
        С горното изразявам личното си мнение и не ангажирам никого, нито целя да засегна някой или да предизвикам спорове!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

          Е колегите казаха който може да си го позволи ..или който иска...Така, че като има цена достатачно е да изпратиш точната цена или цената с дарението ...и толкова. То този който ги получава ще може да направи разликата. Не е нужно друг списък. И аз чакам да видя модела
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

            Идеята е форумен артикул, с подробно коментирани характеристики, струващ, ако не се лъжа, 59 лв. Снимката я зърнах за момент, явно преди да бъде изтрита като непозволена, но не тя ме накара да си поръчам ножчето. В едни други теми се опитвам да покажа на съфорумците, че си струва да си поръчаш форумен артикул, макар и да не си много сигурен какво ще получиш. Всъщност, получаваш някакъв вид идентификация към група хора. Едва ли 1 см или разликата в извивката на острието ще ти направят по- голям кефа, да си обелиш ябълката с форумен нож.
            Да използувам поста си, за да кажа, че съм си представял евентуалната гравюра на никовете по- скоро така:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0489.jpg
Прегледи:1
Размер:47.3 КБ
ID:5520436
            Да се вижда под определен ъгъл като воден знак, дискретна, но трайна. Вариантът на Сибирски е 10 пъти по- евтин, всеки си решава. Аз ще се опитам да направя проба и с лазера, на който си режа текстилните етикети... ще видим какво ще стане.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

              Можеби не съм точния човек да коментира горните 3-4 поста, тъй като не се занимавам с организацията на поръчката. Тук е мястото да благодаря на тези които отделят от времето си за се занимават с това дело.

              На тези които гледат на добавъка върху цената като извиване на ръце ... бих Ви посъветвал да гледате на това, по-скоро като на възможност (само при желание , разбира се)- наместо да пращам 10 лв. например , ще ги добавя към сумата за поръчката на нож (който така или иначе би струвал повече ако го купя самосиндикално). Събрани заедно да речем ще направи приносът доста по-осезаем. От 100 поръчали и половината да се отзоват - пак резултатът ще е х50.

              Коментар


              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                Момчета, тежко е в момента, никой не иска да извива ръце, който може и иска ОК, който не може в момента, пак добре, важно е да сме задружни, да сме единни и да постигнем започнатото, а то е да се сдобием с една хубава ножка с инициали и евентуално бутиков дизайн
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                  Има си теми за дарения, тази е за поръчка на нож. Не е този начина и ефекта ще е по-скоро отрицателен...според мен.
                  Между другото всеки ден отивайки на работа минавам покрай Манли. Мога да помогна ако има нужда с организацията по поръчката.

                  Коментар


                  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                    Лично за мен не е проблем да отделя 2 ли, 5 ли лева за кауза. Нали съм пенсионер, да му се не види! Въпрос е по-скоро, че отговора от Манли се забавя, което лично на мен не ми прави добро впечатлението. Дайте да си решим така - определяме един краен срок за отговор, и ако до тогава не си получим отговора - да си гледаме всеки си работа и да забравяме случая?

                    Коментар


                    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                      Вижте, идеята за дарението възникна вследствие на идеята да им подарим по един нож. Вместо да даваме пари за нож, те имат нужда от друго. Затова и написах тук, но явно съм криво разбран. Затваряме темата, който иска, да дари, който не, здраве да е. Нека си плащаме точно ножа, пък за дарения в другата тема, там и без това се избиват да даряват.
                      Моля повече да не повдигаме темата за даренията
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                        Официален списък за сгъваем нож "Менли"!








                        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                        Лично за мен не е проблем да отделя 2 ли, 5 ли лева за кауза. Нали съм пенсионер, да му се не види! Въпрос е по-скоро, че отговора от Манли се забавя, което лично на мен не ми прави добро впечатлението. Дайте да си решим така - определяме един краен срок за отговор, и ако до тогава не си получим отговора - да си гледаме всеки си работа и да забравяме случая?
                        И мен,като безработен,не ме бърка цената.Тоест дали ще е с ДДС или без ми е точно...все тая.За срока съм абсолютно съгласен! Да речем - днес,12:00..?
                        Последно редактирано от Peppy; 25-09-13, 11:54.
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                          Е, айде да кажем до петък до 17:00? Сега нека Манли да си му мисли, 100+ ножа по 50 лева грубо прави чисти 5000+ лева пари. Тази сума надали им се въргаля някъде в краката и да им пречи...

                          Коментар


                          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                            Мисля,че някъде бяха обещали за днес,та затова...
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                              Ще чакаме, нали не бързаме за никъде? Щом сме доживяли до тези години без нож Манли, можем и още малко да изкараме.

                              Коментар


                              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                                Ще чакаме, нали не бързаме за никъде? Щом сме доживяли до тези години без нож Манли, можем и още малко да изкараме.
                                Естествено.
                                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X