Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

    Колега goiko за стжаление автоматичният нож отснимката е правен за " милитария". Той е модел правен само и единствено за тях. А другият нож е по- слаб в техническо отношение.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #92
      От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

      Аз както казах от моето съм си супер доволен, за вече почти три години експлоатация нямам проблеми, понадраска се малко, нормално, въпреки че е в калъфче. Пък и е българско, едно такова ми става хубаво на душата като знам, че е родно производство. Стискам палци за поръчката и чакам с нетърпение. Ако избраният модел ми хареса, както и предполагам, ще поръчам още един брой за подарък на един приятел. Аз също съм за това, да ни пише името.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IVO_1864.jpg
Прегледи:1
Размер:90.6 КБ
ID:5517961Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IVO_1869.jpg
Прегледи:1
Размер:155.6 КБ
ID:5517963Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IVO_1872.jpg
Прегледи:1
Размер:52.9 КБ
ID:5517965Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IVO_1875.jpg
Прегледи:1
Размер:58.3 КБ
ID:5517966
      Последно редактирано от ivodianov1992; 12-09-13, 14:32.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #93
        От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
        Колега goiko за стжаление автоматичният нож отснимката е правен за " милитария". Той е модел правен само и единствено за тях. А другият нож е по- слаб в техническо отношение.
        Аз знам кой нож за кой форум е правен защото съм участвал във форумните поръчки,само не разбрах защо втория е " по- слаб в техническо отношение"?!? Дали защото е RWL 34 на 62 HRC или защото е индивидуално надписан ?!?

        Коментар


        • #94
          От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

          А бе и на мен ми се ще да си поръчам, но ме гложди въпросът какво и на каква цена, че не е ясно нито едно от двете.
          Та молба- картинка поне и цена +- 10%. Другото е несериозно, поне за мен.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #95
            От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

            Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
            Аз знам кой нож за кой форум е правен защото съм участвал във форумните поръчки,само не разбрах защо втория е " по- слаб в техническо отношение"?!? Дали защото е RWL 34 на 62 HRC или защото е индивидуално надписан ?!?
            Колега ако самият не разбираш, не сматам да обяснявам надълго. И не искам да се заяждам. Обмисля се не модела на ножа, понеже вече почти всички искат показаният нож в първият пост, а подобренията които ние искаме.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #96
              От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
              Колега ако самият не разбираш, не сматам да обяснявам надълго. И не искам да се заяждам. Обмисля се не модела на ножа, понеже вече почти всички искат показаният нож в първият пост, а подобренията които ние искаме.
              Бе и аз не искам да се заяждам ама ножа дето сте го харесали първо няма заключване,а згъваем нож без заключване е... за мазане на лютеница.Второ стоманата 1.2379 НЕ Е D2,даже не е и неин аналог просто е подобна на нея...Всичко това го пиша не че ножа е "лош" и "не става",а просто е хубаво бъдещите употребители да са информирани!

              Коментар


              • #97
                От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

                Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                Бе и аз не искам да се заяждам ама ножа дето сте го харесали първо няма заключване,а згъваем нож без заключване е... за мазане на лютеница.
                Чисто от спортен интерес - згъваемият нож със заключване за какво друго се ползва ? Бичене на трупи, кОпане на шанец за танк в пълен профил ?
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #98
                  От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

                  D2 е стоманата за ножа - писах го преди няколко поста!!!!, за тези с цената ще кажа потрайте още малко. Ако сега се изръси цена и после тя е с някаква разлика от крайната, тогава сериозно ли ще бъде?
                  Относно заключването на ножа, също отговорът е ясен: и той е, без заключване ще бъде. Да може да се направи някаква разработка и за нас, НО цената за разработката ще трябва да платим ние-успешна или не толкова. Също така цената ще порасне и лесно може да надхвърли 100 лв. За разработването или открадването на идея ще отнеме време което никой не казва колко ще е . Е да, но желязото се кове докато е горещо! Ако ще трябва да се чака 3 м. и после половината кажат АМА НА МЕН ТОВА ЗАКЛЮЧВАНЕ НЕЩО НЕ МИ ДОПАДА? Още 3м.ли да чакаме и т.н.и т.н.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • #99
                    От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

                    До сега преброих 65 и то ако заявилите повече от един - вземат само един. Набираме скорост за пробна серия
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

                      Някой има ли вече идея колко горе-долу ще струва нож и кога примерно ще се очаква?

                      Коментар


                      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

                        Официален списък за сгъваем нож "Менли"!



                        Защо ще го трият, нека всички знаят какво се купува. Така ако някой размисли винаги може да се откаже.
                        Последно редактирано от Peppy; 25-09-13, 11:53.
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

                          Защото аз бях пуснал линк към ревюто и го изтриха.

                          Коментар


                          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

                            Първоначално публикуван от knifeman Преглед на мнение
                            Защото аз бях пуснал линк към ревюто и го изтриха.

                            Ми следващия път просто копирай текста и картинките.....
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

                              Първо трябва да се уредят авторските права, така че...

                              Коментар


                              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли" .

                                Първоначално публикуван от knifeman Преглед на мнение
                                Първо трябва да се уредят авторските права, така че...
                                Айди ся...... Авторските права. За перепост от един форум в друг.
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X