Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

    Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
    ......... Изработват се 150 парчета и се раздават по реда на списъка, като тези с повече от един нож, като им дойде реда получават последователни номера.
    Демек 120 човека се нареждат на опашка?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

      Някак си я правим сметката без кръчмаря. Дали Менли ще са навити всеки да им плаща отделно? Аз не бих се навил...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
        Абе Манли нямат ли си банкови сметки?
        имат
        и на всеки ще трябва да пускат фактура

        Най-разумно е да им се плати наведнъж
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          ..
          Най-разумно е да им се плати наведнъж
          Е да де! Ма как? По-рано имаше предложение да помолиме "медията" за съдействие.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

            Ми към медията е най-добре, а за нея ще са рекламни материали и все ок. остава
            "Офф Медия" АД да се навие
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

              Ми някой да говори с Владо,А?
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                Все пък дайте да питаме Манли как на тях е по-добре?

                Коментар


                • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                  Преди няколко месеца купувах нож от Менли, предложих им капаро, отказаха въпреки че ножът щеше да се гравира с лично име.
                  Да им изпратим окончателния списък. Менли пращат по куриер с наложен платеж.
                  Аз лично мисля да си ги взема лично.

                  Коментар


                  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                    И аз чакам да видя как ще става плащането за да потвърдя поръчката, ако е по куриер с наложен платеж съм навит с банки обаче не ми се занимава.

                    Коментар


                    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                      И в другата тема това е основния въпрос гледам, как ще се плаща? Давайте да се уточни начина и да няма неизвестни повече и чак тогава правете окончателен списък с желаещи.

                      Коментар


                      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                        Дискутираме как ще плащаме, а как ще си получим ножлетата?
                        Ако са навити, да пращат по Еконт, с наложен платеж!
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                          Пичове, не ми се вярва от Менли да искат да направят 150 специално поръчани ножа без да има яснота дали всичките ще се вземат после. Най-добре е да се съберат парите накуп и да им се дадат, а според събраните пари вече и бройката.Изпращането по Еконт сигурно ще стане като си плащаме само доставката.Хубаво е хората които контактуват с фирмата да ги питат как на тях им е най-удобно и да се съобразим с това.
                          Subaru Legacy 2.5
                          Suzuki GS500 E

                          Коментар


                          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                            За колегите,които не са от София мога да поема ангажимента да им ги пусна по Еконт.

                            Според мен парите трябва да ги съберем преди направата на поръчката за да няма изненади после.

                            Коментар


                            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                              Я да се докажем че сме наистина една общност! Просто е, назначаваме одноговорници от провинцията, те ще си вземат за свой регион ножове за тях и на място ще ги раздават. Също те нека да си събират парите и така нататък.
                              Да кажем нека това да бъде един тест за управляемостта и помощта във форума.

                              Коментар


                              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                                Я да се докажем че сме наистина една общност! Просто е, назначаваме одноговорници от провинцията, те ще си вземат за свой регион ножове за тях и на място ще ги раздават. Също те нека да си събират парите и така нататък.
                                Да кажем нека това да бъде един тест за управляемостта и помощта във форума.
                                И аз това си помислих ,но едва ли всички се познаваме по районите си.Отдавна трябваше да се направят под форуми за учстници по региони. Повечето се знаят /особено с джипките или моторите/ но точно колко сме от даден район едва ли се знаем.
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X