Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    Във всяка една банка вземат пари за превод допълнително. Не че съм стиснат, ама на тези изедници и пукната стотинка не давам!
    Дай ми ги твоите, ще ти ги внеса.
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

      Добре де аз утре като заминавам извън БГ и се връщам във вторник, как да стане?
      LZ1ZAH

      Коментар


      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

        Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
        Добре де аз утре като заминавам извън БГ и се връщам във вторник, как да стане?
        Кое те притеснява?
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

          Искрено се надявам да не ме пропуснете.За по-сигурно +359 889 880 424.Просто в роуминг не ми изнася цената на нета.Може би 3 ножа+20% за инициатора на идеята(авторско право).

          Коментар


          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

            Подкрепям логото да е на чирена! Сериен номер е супер, ник, специално аз неискам. Мисля, че парите, чрез банкова сметка е най-добре, нека срока да е поне до 4-5.10. Поздрави!
            VARADERO SD2

            Коментар


            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

              Колеги,

              ако за някой е по- удобно да даде пари на ръка и центъра на София му е удобно място, аз нямам проблем да събера съответните суми и при необходимост да ги отнеса лично в офиса на "Менли", "Офнюз" или на друго, посочено от организаторите на поръчката, място. Надявам се, желанието ми за съдействие да не се възприеме като натрапване.
              Кабинетът ми се намира на ул. цар Самуил, №28, почти на пресечката на "Солунска" със "Самуил".
              Телефонът е: нула осем седем шест пет едно пет едно три четири. Ако отклоня повикването, ще позвъня до половин час.

              Вальо.
              08седемшест5едно513четири

              Коментар


              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                ПОСЛЕДНО ЗАТВАРЯМ ОБСЪЖДАНИЯТА ЗА МЯСТО НА ЛОГОТО. ЛОГОТО ЩЕ Е НА ЧИРЕНТЕ.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                  За сега все още няма да даваме срок, това е с цел популяризиране сред нас самите. Важна вметка да поясня, номерата ще са последователни дори и един участник да има поръчани два и повече броя. Номерата няма да се дублират.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                    Парите, както кажете по банкова сметка, по еконт, само уточнете и дайте срок- до кога парите трябва да са преведени-примерно- петък 04.10.2013 г.и да действаме

                    Коментар


                    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Кое те притеснява?
                      да не се върна и всичко да е приключило без мен Нека да може да се плати до 5.10.2013 поне.
                      LZ1ZAH

                      Коментар


                      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                        Официален списък за сгъваем нож "Менли"!



                        От Варна само 3-ма ли сме , или аз нещо съм се заблял ??? Аз , Мишо и Симо ..?
                        Дайте да се съберем , пък ще видим как ще пращаме парите .
                        Последно редактирано от Peppy; 25-09-13, 11:55.
                        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                        WJ 4.7

                        Коментар


                        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                          Първоначално публикуван от Peppy
                          Кажете кой списък е последния?
                          Всеки следващ да пише в следващ пост потвърждението си. Аз ще редактирам и списъкът ще е само един. След което ще трия мненията и всеки, който не си види мнението значи е включен в списъка.

                          Така става ли?
                          Екстра!
                          Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                          да не се върна и всичко да е приключило без мен Нека да може да се плати до 5.10.2013 поне.
                          Добре де, ако видим на зор, ще ти го платим.
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                            Първоначално публикуван от Peppy
                            Кажете кой списък е последния?
                            Всеки следващ да пише в следващ пост потвърждението си. Аз ще редактирам и списъкът ще е само един. След което ще трия мненията и всеки, който не си види мнението значи е включен в списъка.

                            Така става ли?
                            Точно така, ама нека все пък всеки нов записващият се да взема последен списък за редакцията.

                            Коментар


                            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Точно така, ама нека все пък всеки нов записващият се да взема последен списък за редакцията.
                              Ако някой вече е записан и трябва да си потвърди поръчката пише, че потвърждава, ако не е записан пише, че иска да се включи и го записвам последен.
                              Взимам последния списък и го започвам. Даже ако искате да го преместя в първият пост и там да редактирам, ще е по-лесен за намиране?
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                                Точно така, ама нека все пък всеки нов записващият се да взема последен списък за редакцията.
                                това технически не се получава, защото всеки пише с различна скорост

                                Та всеки да пуска съобщение, а модератор на добавя в списъка.

                                5бр. Потвърждавам. (за трети път )
                                де ше е логото вече не ми пука
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X