Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Glock-a добро оръжие ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от dani Преглед на мнение
    И аз бях пристрастен за "пластмасовите" пистолети, но си направих труда доста да почета и поразпитам и пострелям.

    Какви са +/- от моя гледна точка:
    + Лек, изключително надежден, има много допълнителни (макар и безмислени) екстри
    - Поради това, че е лек на мен лично ми е некомфортен а стрелба, някак си нямам усещането, че държа истинско оръжие
    Още един минус!

    В топло време да не се поставя върху таблото на автомобила, щото после ще си го намерите на поничка

    Оръжието трябва да бъде стоманено. Като душата

    Коментар


    • #77
      )) За таблото на колата не знаех.) Бях виждал само от огън за печене на картофи

      Виж какво значи "военновременно производство". Може да започнеш от къде да е, даже и от разписанието на трамваите. Понятието засяга не само патроните.

      Коментар


      • #78
        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        )) За таблото на колата не знаех.) Бях виждал само от огън за печене на картофи
        ...
        Но пък за "оцеляване" е екстра. Можеш да си го подпалиш и да пекнеш пръжолинките. ))))))))

        Коментар


        • #79
          )) Не стига че няма пищов, ми и картофите смърдят на найлон ... По-добре да се оставиш да те утрепат(((

          Коментар


          • #80
            Re: Glock-a добро оръжие ли е?

            http://www.vbox7.com/play:2b632954

            Коментар


            • #81
              Re: Glock-a добро оръжие ли е?

              Страшна работа, прилича на пръскалка за прозорци
              Поне дават ли какво "уцелва"
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #82
                Re: Glock-a добро оръжие ли е?

                тая тема се ме навежда на мисълтЪ, дали нямаше да е добре да си бяхме направили 1 български пистолет Трън...

                Коментар


                • #83
                  Re: Glock-a добро оръжие ли е?

                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Страшна работа, прилича на пръскалка за прозорци
                  Поне дават ли какво "уцелва"
                  здравейте! много ми стана интересно за глога.
                  само мога да ви кажа че ползвам такъв глог 19
                  от девет години и до момента не ми е потекъл в ръката
                  напротив всевъзможни муниций съм ползвал и няма отказ
                  и не знам защо като е кофти и американци чехи направиха
                  почти също копие като него...
                  тук май става като лисицата и гроздето!
                  но въпреки всичко уважавам мнението и на другите!
                  [SIGPIC][/SIGPIC]
                  SJ 413

                  Коментар


                  • #84
                    Re: Glock-a добро оръжие ли е?

                    ами аз съм с добри впечетления вдигма стрелям и уцелвам ... пък не тежи много, не го грея )) а глог 18c е различно .... харесва ми че е практичен чисти се лесно, лек е, иняма многог предпазители ... мен не ме е наранявал но маса хора свиканли с макров ги ухапва по ръката отгоре

                    Коментар


                    • #85
                      До: Glock-a добро оръжие ли е?

                      браточка , просто реклама ! Най доброто оръжие е това с което можеш да боравиш най качественно , според предназначението и начина на употреба . Ела и се надупи на 25 метра аз имам макаров и да ти покажа какво може един морално остарял пистолет в рацете на човек с точно око и изградени навици !

                      Коментар


                      • #86
                        До: Glock-a добро оръжие ли е?

                        Първоначално публикуван от nindja Преглед на мнение
                        ти покажа какво може един морално остарял пистолет !
                        Класическите неща не остаряват морално....браточка
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Glock-a добро оръжие ли е?

                          Днес забравих Глока върху бюрото в офиса......
                          Върнах се след около час и какво да видя:
                          От силното осветление в стаята,рамата на пистолета се беше стопила и изтекла по земята.........
                          Ами сега,какво да правя??
                          Май най-добре да намеря някой пенсиониран професионалист от бранша да ми приспособи по високотехнологичен гаражен начин нещо от ТТ,та и пищова по-готин да стане - удобна дръжка,ще увелича вместимостта на -9 ( 17-9 =,спусък само 3 кг.,при това сингъл екшън!!
                          Ама то май и една цев 7.62Х25 ТТ да му сложа,та да мога да го използвам и за зенитна картечница

                          Wake up! Its 21 century
                          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Glock-a добро оръжие ли е?

                            Чш-шът, тези неща са отдавна известни в просветените ни кръгове! Ма си траем, та "врагът" да продължава да се самозаблуждава, че се въоръжава Контрадезинформация!!!... Класика по Косьо М.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Glock-a добро оръжие ли е?

                              Ако става въпрос за дупене и без Макаров може да ти покажат нещо ( например с пръчка)
                              Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                              Това е положението.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Glock-a добро оръжие ли е?

                                Чувал съм че Глок, който е носен под полиестерна дреха, че се наелектризира и възпроизвежда неволно изстрел...

                                Майтап..добро си патлачето, ама е от новата генерация, нещо като дигитален фотоапарат...

                                Тая пущина въобще трябва ли да се почиства, или не е необходимо? Има ли желязо в нея? Да не е направена от рециклирани чашки от кафе?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X