Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    Тц

    При повечето нападения които сьм гледал или си се издал,че имаш орьжие и смяташ да го ползваш и си до там или ти е заета рьката и нямаш вьзможност да заредиш с другата,револвери не важат.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Първоначално публикуван от peniko Преглед на мнение
      Или както думат наоколо: по-добре да ме съдят 12 отколкото да ме носят 6!
      Ми да,то за това се избира пищов който може да носи зареден и точно така се носи тук поне от хората които познавам.Време за реакция имаш ако ти дадат,а обикновенно не ти дават много и не е време за зареждане.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Ми да,то за това се избира пищов който може да носи зареден и точно така се носи тук поне от хората които познавам.Време за реакция имаш ако ти дадат,а обикновенно не ти дават много и не е време за зареждане.
        И при насочен срещу тебе пистолет с пръст на спусъка ти тепърва ще тръгнеш да вадиш заредения и ще успееш, така ли? Или сигурно в Калифорния ходите със зареден пистолет в ръката? Или може би го вадите всеки път когато някой подозрителен около вас вземе да си бърка из гащите и джобовете?
        Тия с надстрелването, кой по бързо го вади, ги има само в италианските и холивудски уестърни!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          Чукайте на дърво да ни ви се случва.
          Когато ме стреляха с ловна пушка 89 г. Макарова ми беш в ръката зареден, но отсреща беше засада.
          Майсторлъка е да не се набутваш в подобни ситуации да се мери кой е по бърз, но не винаги може да се избира.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            И при насочен срещу тебе пистолет с пръст на спусъка ти тепърва ще тръгнеш да вадиш заредения и ще успееш, така ли? Или сигурно в Калифорния ходите със зареден пистолет в ръката? Или може би го вадите всеки път когато някой подозрителен около вас вземе да си бърка из гащите и джобовете?
            Тия с надстрелването, кой по бързо го вади, ги има само в италианските и холивудски уестърни!
            Адаш, върло не съм съгласен с теб. Виж за предното ти мнение, че първо трябва да отбиеш първоначалното нападение и тогава да го мислиш те подкрепям. Ха сега си представи, че имаш необходимата половин секунда да видиш идващия към теб запалянко, циганин или уличен фитипалди с вдигната над главата тръба... нормално е да се опиташ да се предпазиш с едната ръка а с другата да търсиш нещото на кръста. Най-вероятно ръката с която си се предпазил ще е неизползваема поне месец поради структурни нарушения а липсата на патрон в цевъта ще се окаже грешка.
            Що се отнася до ситуация с пистолет срещу теб - ще слушкаш какво ти казват и ще кротуваш, друг избор няма. Тея Хон-Гил-Доновски изпълнения по филмите имат за цел да намалят популацията на идиотите.
            42

            Коментар


            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              Тея Хон-Гил-Доновски изпълнения по филмите имат за цел да намалят популацията на идиотите.
              Именно! Затова от идващия срещу мене с тръба, кол и друго що не е пищов, ще се предпазя и с двете ръце плюс краката и главата а за туй що е на кръста ще мисля като остане време! Нали си гледал клипа за ония дето ръцете им бяха заети със стрелящи пушкала докато негрото ги ръгаше с ножа? Един ако ползваше приклада вместо куршумите и филма щеше да свърши щастливо или поне по-щастливо!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Лесно ви е на вас двуметровите голиати с тея ми ти снегоходки за шамари и плавници за ритници... ние финните следва да оправяме както знаем - с икебана, макраме и фън шуи.
                Нека се съгласим, че не се съгласяваме с твърдението, че всяка ситуация си има заучен сценарии. Всеки си е6е магарето както си знае и си носи пистолета както намери за добре, съгласно своите си разбирания.
                42

                Коментар


                • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                  Всеки си е6е магарето както си знае и си носи пистолета както намери за добре, съгласно своите си разбирания.
                  За това спор няма.
                  За мен правилното е без патрон със свален предпазител.
                  За друг с патрон на предпазител.
                  Но най грешното е когато се смесват нещата,един път така , един път иначе. И тогава гърмят празните пищови.
                  Виждал съм го . Не е приятно.

                  Коментар


                  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Не е зле да пообърнете внимание на заглавието на темата.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                      И при насочен срещу тебе пистолет с пръст на спусъка ти тепърва ще тръгнеш да вадиш заредения и ще успееш, така ли? Или сигурно в Калифорния ходите със зареден пистолет в ръката? Или може би го вадите всеки път когато някой подозрителен около вас вземе да си бърка из гащите и джобовете?
                      Тия с надстрелването, кой по бързо го вади, ги има само в италианските и холивудски уестърни!
                      Този единия е Бразилски уестърн,другия май си е оригинален Тексаски

                      https://m.youtube.com/watch?v=3gsxFLSUZSM

                      https://m.youtube.com/watch?v=QRVPr1FeWMk

                      Колко примера искаш да знам да не се хабя?Колкото и да ровя то все са клипове с вече зареден и мноооого рядко се вижда някой да носи па да вади па да зарежда...........Както казах филмите които аз гледам явно друго ползват и си носят със зареден такъв,а при ситуация нямаш време за зареждане,а просто сваляш предпазителя или.........те пишат бегАл.
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 30-01-17, 05:54.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Този единия е Бразилски уестърн,другия май си е оригинален Тексаски

                        https://m.youtube.com/watch?v=3gsxFLSUZSM

                        https://m.youtube.com/watch?v=QRVPr1FeWMk

                        Колко примера искаш да знам да не се хабя?Колкото и да ровя то все са клипове с вече зареден и мноооого рядко се вижда някой да носи па да вади па да зарежда...........Както казах филмите които аз гледам явно друго ползват и си носят със зареден такъв,а при ситуация нямаш време за зареждане,а просто сваляш предпазителя или.........те пишат бегАл.
                        Еее срещу ютуб съм безсилен, там пускат все клипчета на нормални ежедневно случващи се неща със съвсем рутинно развиващи се събития!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          Ритник на дискусията обратно в темата - Някой знае ли как се вади пружината, която се намира в лоста за предпазителя (десния)? Така като гледам ми изглежда фиксирана на място чрез удар със секач по канала в който се намира въпросната пружинка. На пръв поглед не изглежда като да има нужда да се сменя по принцип, но е факт че при триене метал в метал гърбицата ѝ има потенциал за изтриване.
                          42

                          Коментар


                          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                            Еее срещу ютуб съм безсилен, там пускат все клипчета на нормални ежедневно случващи се неща със съвсем рутинно развиващи се събития!
                            Ми по-добре от нереални мисли базирани на никакьв опит с ваденето в ситуация какьвто имам аз.Вярвам на охранителни камери заснели дадени ситуации,аз един не виждам да има време да зареди.

                            Кажи и ти вадя полицейски камери,да видим там нормални ежедневни неща ли ги водим пак или измислици и колко пьти ти дават време да си зареждаш пищова.

                            Пак казвам - бащата неговия Макаров го носеше с един вьтре,виждал сьм го да вади по предназначение и малко се губи ефекта от щтракането при зареждане,един си помисли,че само го плаши,пък на мен ми се разтрепереха мартинките като знам,че майтап нямаше.

                            Макаров говорим,не 1911 да речем,но и всеки луд с номера си.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                              Ритник на дискусията обратно в темата - Някой знае ли как се вади пружината, която се намира в лоста за предпазителя (десния)? Така като гледам ми изглежда фиксирана на място чрез удар със секач по канала в който се намира въпросната пружинка. На пръв поглед не изглежда като да има нужда да се сменя по принцип, но е факт че при триене метал в метал гърбицата ѝ има потенциал за изтриване.
                              Славчо, къде заби пък ти? Колко пъти го ползваш този предпазител, та си се загрижил за потенциала на пружинката.
                              Пищов с външно петле да му ползваш предпазителя трябва много специален случай.
                              Не се тревожи, както е сложена, така ще се свали и ще се сложи друга. Не е "расла" там.
                              Няма нещо което да не може да се разглоби по оръжието.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                                Първия ми (новобрански) Макаров беше руски. Произведен 1970 г. Аз го получих 1997 г. и го сдадох 2003 г.
                                Беше си с оригинален предпазител и пружина (телче) в него.
                                За това време аз съм го "щракал" много, а за тези преди мен не зная. Беше само малко по мек при "изваждане на иглата" иначе нямаше следи от износване.
                                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X