Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    Наистина е красив

    Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Маниашко изпълнение,аз по-красив не съм виждал и искам да го видя това с черни чирени.

      Много добър,а аз мислех,че Макаров няма как да е красив пищов.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        А къде му е номера???

        Коментар


        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          24 243 .
          Там си е номера, но блести и не се вижда. Погледни под ъгъл на екрана и ще го видиш.

          П.П. последните три цифри може да не са тези, но важното е, че номера си е там
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            24 243 .
            Там си е номера, но блести и не се вижда. Погледни под ъгъл на екрана и ще го видиш.

            П.П. последните три цифри може да не са тези, но важното е, че номера си е там
            Малии срам . Видях го. А този номер не го знаех.

            Коментар


            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              Колеги, аз също се сдобих с ръкохватка на Цахал с бутон за отключване на пълнителя. Във връзка с това ще пусна ореховата ръкохватка за продажба, въпреки че ми е много удобна и приятна на пипане. Ако някой проявява интерес да пише на лични или да звънне на 0889 889 609 да се разберем. Според мен на този никелирания ще лепне, като шамар на буза
              Ето снимки:
              Прикачени файлове
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Още един красавец! Браво!

                Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Супер е ръкохватката! Грехота е да я сложа на служебния че ще я омърлям бързо по джиповете, иначе и скачах веднага!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Ръкохватката ми бе черна, но съм дама с доста малки ръце и ми бе неудобна, затова я замених с тази и подобрих захвата

                    Коментар


                    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-05-e34133ebdc24973064ba4822d28aa1a61cd6e444602aa07222b3b69408437650-V.jpg
Прегледи:2
Размер:173.4 КБ
ID:5746676

                      Ето така изглеждаше преди смяната.

                      Коментар


                      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        Като знам колко е "лек" заатворът на ПМ, свалям шапка на всяка дама която се справя с него ...... Явно имате много здрави ръце - аз няколко пъти съм молил дами да заредят Макаров, но досега не съм бил свидетел на успешен опит.

                        Коментар


                        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          Първоначално публикуван от peniko Преглед на мнение
                          Като знам колко е "лек" заатворът на ПМ, свалям шапка на всяка дама която се справя с него ...... .
                          Б
                          Браво колега . Каква велика мисъл.А аз все се чудех защо на физическия на полицайките има зареждане на ПМ.

                          Коментар


                          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            Предполагам, защото на ПМ не е заключваш затвора, и му се налага да има по тежичка пружина за да удържи голямото БУМ като каже..

                            Поне според моята теория на конспирацията!!!
                            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                            Коментар


                            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Първоначално публикуван от peniko Преглед на мнение
                              Като знам колко е "лек" заатворът на ПМ, свалям шапка на всяка дама която се справя с него ...... Явно имате много здрави ръце - аз няколко пъти съм молил дами да заредят Макаров, но досега не съм бил свидетел на успешен опит.
                              Накарай ги първо да заредяг петлето и после да дърпът затвора.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                                С тази тория съм съгласем, но само донякъде - вярно е, че пистолетите със свободен затвор имат по-силна възвратна пружина, обаче за мен в това отношение Макаровият е ненадминат (нищо че съм му поклонник и го нося запасан). Преди 5 мин направих проба с ПМ и с П-64 (CZAK). Така, на усет Р-64 му е нужно наполовината усилие отколкото на ПМ (мога да го измеря и с динамометър). ....той също е 9х18 и е на принципа на свободния затвор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X