Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    До Чичо:
    За мен беше интерсено, че имаме колежка във форума, която си е харесала и избрала този пищов (значи няма проблем да манипулира с него).

    Коментар


    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Виждал съм доста жени да работят много добре с пистолети значително по големи от Макаров . На Таньо Киряков сестра му Светла стреляше дълги години със Стечкин а беше 50 кила с мокри дрехи Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nsamvr2008.jpg
Прегледи:1
Размер:6.2 КБ
ID:5746773
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        Първоначално публикуван от peniko Преглед на мнение
        С тази тория съм съгласем, но само донякъде - вярно е, че пистолетите със свободен затвор имат по-силна възвратна пружина, обаче за мен в това отношение Макаровият е ненадминат (нищо че съм му поклонник и го нося запасан). Преди 5 мин направих проба с ПМ и с П-64 (CZAK). Така, на усет Р-64 му е нужно наполовината усилие отколкото на ПМ (мога да го измеря и с динамометър). ....той също е 9х18 и е на принципа на свободния затвор.
        Без да съм оръжеен конструктор мога да предположа, че при пистолет със свободен затвор, ако се умекоти пружината трябва пропорционално да се утежни и затворния блок. Пък и надеждността ( цел №1 за руската оръжейна школа) изисква по-силнички пружини навсякъде.
        Така го е проектирал Макаров, такъв е затвора.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          Теглото на затвора е съобразено с хода и с пружината, и цялата система е съобразен с боеприпаса.

          Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            Първоначално публикуван от peniko Преглед на мнение
            До Чичо:
            За мен беше интерсено, че имаме колежка във форума, която си е харесала и избрала този пищов (значи няма проблем да манипулира с него).
            Близо две години съм носил Макаров. Нямам спомен за някакъв проблем за трудно зареждане. Моята"Астра-Фалкон" 7,65 мм например се зарежда по-трудно. Има един чалъм при зареждане на "тежки" пистолети. Обикновенно пистолета се държи със свити ръце и се дърпа затвора. Номера е с изпъната лява ръка да се държи затвора и с дясната да се бута дръжката напред като цялата система се изнася леко надясно.
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
              Близо две години съм носил Макаров. Нямам спомен за някакъв проблем за трудно зареждане. Моята"Астра-Фалкон" 7,65 мм например се зарежда по-трудно. Има един чалъм при зареждане на "тежки" пистолети. Обикновенно пистолета се държи със свити ръце и се дърпа затвора. Номера е с изпъната лява ръка да се държи затвора и с дясната да се бута дръжката напред като цялата система се изнася леко надясно.
              Двете ръце изпънати , без напрежение , завъртане в раменете.Без значение коя ръка държи ръконватката.И после другата много бързо е под държащата.
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                Двете ръце изпънати , без напрежение , завъртане в раменете.Без значение коя ръка държи ръконватката.И после другата много бързо е под държащата.
                Да!
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Оръжието не се разрешава за носене от деца.На мъжете им е все едно колко е твърда пружината,и едва ли на някой му е проблем зареждането.
                  Последно редактирано от derhunter; 16-03-17, 19:08.

                  Коментар


                  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                    Оръжието несе разрешава за носене от деца.На мъжете им е все едно колко е твърда пружината,и едва ли на някой му е проблем зареждането.
                    Може и така да е но засукани моми носещи оръжие има...

                    sent from my Ericsson A1018s
                    42

                    Коментар


                    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                      Оръжието несе разрешава за носене от деца.На мъжете им е все едно колко е твърда пружината,и едва ли на някой му е проблем зареждането.
                      В нас имам поне 6 пистолета, които се опират на жена ми...
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        Всичкото 45 с мокри ръце е и зор на мойта пък лапи дал Господ.Ако намесим и мъжете до кога са мъже и от кога са старци и как 77 годишен го зарежда това то ммммммм да речем,че има изключения над 50%
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          А* бе вие всичките "мачовци" ще разочаровате и обидите колежката ..... тук по-интерсено е нейното мнение. Аз пак ще повторя - щом дамата си е избрала ПМ и притежава такъв уникален екземпляр, значи не й е проблем да се опрвя с него.
                          Инак и аз знам, че много жени предпочитат револверите поради горезброените причини.

                          Коментар


                          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            Нищо подобно,шапка свалям на жена с Макаров,на мойта за да и е по-лесно съм и взел 226 и 229 и револверче от средния до голям размер,че имаше и Макаров ма зор,а при зор и се потят ръцете - ВЯРВАЙ МИ
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              И да допълня - този пистолет опредено се "носи" като гледам кобура от последната снимката (ако разбира се не е добавен като "екстра"). Аз не се сещам за някой който носи оръжие с което не може да се справя.

                              Коментар


                              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                                Слави Трифонов и Десьрт Игьл?Или да не обръщаме темата на майтап.....
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X