Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    Спамите темата само. Не е зор за нито един пол да зареди каквото и да е оръжие, стига да има нужната оръжейна култура. Не че съм нямал колежки, които не могат да заредят пистолет, но те са "полицайки" и "военни", толкова, колкото аз съм космонавт.

    Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Отскоро и аз съм в клуба,изгубих баща си и реших да запазя макаровия.Беше полицай.Скоро го носих да го надпишат при гравьор.Ще го снимам и ще го кача.Успех колеги
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        Здравейте!
        Някой знае ли кое се нарича "РЕМЪЧКА"?Свързано е или е част от стария закрит кобур на ПМ, но не знам точно какво е.

        Коментар


        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          Това е едно ремъче което ако пистолета има скоба се закача за нея и го държи вързан за колана . Има го на по старите армейски кобури . Целта му е ако примерно те удари взривна вълна и все пак си оцелял а пистолета ти е изхвърчал от ръцете да не го търсиш някъде по земята около теб . Колко е актуално това към днешна дата не знам . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:034845520.jpg
Прегледи:1
Размер:128.0 КБ
ID:5746879
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            За Макаров не знам,но по принцип се вижда това осигуряване в много полицейски акции из Европа та явно си го ползват.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              То пистолета все пак трябва да има скоба на която да го закачиш .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Ремъчката е необходима, за хора, които често водят бой. Загледайте се по снимките на нашите революционери, войводи и комити. Всичко им е вързано- револверите, сабите...
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  То пистолета все пак трябва да има скоба на която да го закачиш .
                  Това би трябвало да е стандарт за пистолетите за униформени които се носят открито, и не е отживелица след като има осигурителни кабели да се предлагат и от реномирани производители на екипировка!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Едно време нямаше свестни кобури и често го носех под колана с ремъчката. Случвало се е да увисне само на нея
                    Та и против загубване върши работа.
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Аз ползвах такъв. Има смисъл от него ако носиш оръжието служебно открито, както колегата е споменал по горе.

                      http://www.weapons-trading.com/produ...idarticles=755
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        Осигуровката е задължителна, аз лично съм свидетел как един генерал си изтърва ПМ-а и как на един полковник му отмъкнаха ПМ-а поради липса на осигуровка. Навремето като ползвахме кожен закрит кобур с ремъчка, прекарвахме ремъпката през шомпола, който е закрепен външно на кобура и навивахме ремъчката спираловидно, за да не се мята и да не се закача

                        Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          Те така се носи, за да не се мята и закача:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:28.2 КБ
ID:5746886

                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            Тия дни има навити като на дьрт телефон кабела,имам 2 такива и бой редовно и нередовно не водя ма ако се разводя поне няма пищова да се чудя къде е.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                              Осигуровката е задължителна, аз лично съм свидетел как един генерал си изтърва ПМ-а и как на един полковник му отмъкнаха ПМ-а поради липса на осигуровка. Навремето като ползвахме кожен закрит кобур с ремъчка, прекарвахме ремъпката през шомпола, който е закрепен външно на кобура и навивахме ремъчката спираловидно, за да не се мята и да не се закача

                              Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
                              Не само един е генерала . На Самандов зига му пльосна на плочките на аерогарата Беше го затъкнал като македонски комита Корав генерал беше а стана за смях . https://www.vbox7.com/play:3242fc0b
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                                И моя пистолет е като този на колежката,с черна дръжка.Още като го видях и ми хареса,отделно че ми попадна нов на 5 изстрела на много хубава цена.Относно избора и,няма нищо необичайно,доста често виждам жени на стрелбището които и стрелят спокойно с Макаров.Зареждат си го без проблем.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X