Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    Ей ама вързани са за *** с червен конец!!! Това да го разбираме ли, че ти отнемат разрешителното за всичките КНО, т.е. за ПМ-а за който искаш адаптер? Отиди и обжалвай. Ако не стане, отивай в съда. Намери адвокат. Това да ти вземат пистолета вече е прекалено!!!
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Каква мотивация писа? Пиши пак мотивационно писмо, ето го моето от има няма един месец, дано ти помогне, разтягай локуми, пиши че талибаните те търсят да те трепят и така.

      ГОСПОДИН НАЧАЛНИК,

      Във връзка с изискванията на закона, Ви докладвам мотивите си за придобиване, носене и употреба на КНО. Същото ще ми послужи за самоохрана и опазване на живота ми при нужда, по правилата определени от закона. Предвид работата ми като щатен служител на ******** и високата опасност за здравето и живота ми, във връзка с нарастващата криминална обстановка в страната и възникващата опасност за живота ми породена от естеството ми на работа и поради невъзможността ми да разполагам постоянно със служебното си оръжие считам, че имам необходимост от разрешително за придобиване, носене и употреба на КНО. Запознат с мерките за безопасност при боравене с КНО, начините на носене, съхранение и употреба, както и вменените ми задължения от закона да опазвам живота и здравето на околните при евентуално използване на огнестрелно оръжие.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
        Аз, решил да послушам форумните съвети, след 1 месеч чакане, 2х1ч висене на опашки и платени 20лв, не само, че не получих разрешение за закупуване на адаптер за Макарената, но получих и това:
        [ATTACH]805254[/ATTACH]
        Честито на печелившите!
        Според мен тук не се касае за прибиране на макарената а само те информират, че ще вземеш адаптер… ама друг път. Не знам как реши, че ти вземат валидното разрешително.
        42

        Коментар


        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
          Аз, решил да послушам форумните съвети
          Георги, първо задрасканият ти адрес се вижда съвсем отчетливо. Второ, според мен, просто ще получиш отказ за адаптера, а не това за което ти си мислиш. Дано да съм прав, а я само ми кажи ти към "люлинския" КОС ли си?

          п.с. м/у другото не се доверявай сляпо на форумните съвети, че както казва Дагобар - морето на познанието в интернет е обширно, но плитко...
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            Искат да ми приберат пистолета. Разрешителното ми изтича през октомври и няма да го подновят. Информира ме лично началникът на КОС на 3-то РУП. След Лясковец имали заповед да прибират КНО от населението!?!
            То все-едно, ако някой без книжка(Петков), с колата си убие и рани полицаи(баретите) да забранят на хората да притежават автомобили!!! Милиционерска логика!
            Ще пиша възражение пък ще видим.
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              В такъв случай имаш достатъчно време да станеш член на спортен клуб и да си задържиш законно късото оръжие.
              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

              Коментар


              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Струва ли ми се, или работата отива на "Административен съд София-град"
                За съжаление, съдебната практика която прегледах е в ваша вреда.
                Може би, много печен адвокат и желязно доказани мотиви...
                Последно редактирано от siem; 04-06-15, 16:46.
                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                Коментар


                • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                  Искат да ми приберат пистолета. Разрешителното ми изтича през октомври и няма да го подновят. Информира ме лично началникът на КОС на 3-то РУП. След Лясковец имали заповед да прибират КНО от населението!?!
                  То все-едно, ако някой без книжка(Петков), с колата си убие и рани полицаи(баретите) да забранят на хората да притежават автомобили!!! Милиционерска логика!
                  Ще пиша възражение пък ще видим.
                  Такава заповед има доста преди "Лясковец". Мотивацията е "отпаднала необходимост". Използуват срока за подновяване, справото си на "мълчалив отказ", за което научаваш обикновенно, след като е изтекъл срока на обжалване(1 месец). Лошият момент е, решението се взема еднолично от някой в местното районно и съдът обикновенно го подкрепя. Послушай Паунов и не си губи времето с писане и жалби.
                  И да...както всичко в БГ може да се реши с връзки...

                  Коментар


                  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    С една дума може ли всеки отишъл да поднови разрешителното си да бъде "сурвакан" по презумпция, че нямаш нужда от КНО понеже всичко е спокойно и престъпността е намаляла?Поне аз чета това с "отпаднала необходимост".

                    Коментар


                    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Малко по надолу в подраздела "Късо оръжие" има тема точно за разрешителните. Тази май не е такава.
                      П.п. цапате на човека темата. Не ме притеснява какво пишете, ама вече втора страница само на кого не разрешили, как да го напише и др. подобни ........не разбрахте ли, че сечта ще е поголовна за съжаление.
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                        Малко по надолу в подраздела "Късо оръжие" има тема точно за разрешителните. Тази май не е такава.
                        П.п. цапате на човека темата. Не ме притеснява какво пишете, ама вече втора страница само на кого не разрешили, как да го напише и др. подобни ........не разбрахте ли, че сечта ще е поголовна за съжаление.
                        Не си прав, колега(ако си такъв). Скоро за един от нас може тази тема да загуби смисъла си. Не ти пожелавам такава ситуация,...ако не си някакъв богоизбран, разбира се. И нали се сещаш-няма значение каква е марката.

                        Коментар


                        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                          В такъв случай имаш достатъчно време да станеш член на спортен клуб и да си задържиш законно късото оръжие.
                          Лошото в случая е, че няма да мога да го нося и да го използвам за самоохрана!
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            За студените зимни наряди.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0084.jpg
Прегледи:1
Размер:83.0 КБ
ID:5695494

                            Коментар


                            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Да няма вградени реотани?
                              /Майтап разбира се /

                              П.П. Ауу, чак сега вденах.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                                Такава заповед има доста преди "Лясковец". Мотивацията е "отпаднала необходимост". Използуват срока за подновяване, справото си на "мълчалив отказ", за което научаваш обикновенно, след като е изтекъл срока на обжалване(1 месец). Лошият момент е, решението се взема еднолично от някой в местното районно и съдът обикновенно го подкрепя. Послушай Паунов и не си губи времето с писане и жалби.
                                И да...както всичко в БГ може да се реши с връзки...
                                В повечето случаи съда не го подкрепя . Поне аз не съм чул обжалван през съда отказ да не е "паднал" . Юристите на МВР са под всякаква критика и обикновено губят още в първия рунд .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X