Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подземни военни бази

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подземни военни бази

    Служил съм и знам ,че има читави военни и по него време за което говориш е било така .
    И по принцип така трябва да е факт.
    Но след толкова години явно както каза колегата секретността няма давност.
    Въпрос на гледна точка
    Мартин Димитров
    УАЗ

    Коментар


    • От: Подземни военни бази

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Каквото е секретно, си е секретно. Каквото не е - не е. Възможно е да има и такива, които се правят на интересни.
      Точно така е!
      Да не ставам досаден, но мои агенти в началото на 90-те наместили се в разни "демократични структури" притеснено ме подпитваха: "Абе там..". Казах им: "Спокойно, нито те знам, нито те познавам".
      Но доста хора и то от високо се направиха на интересни.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Подземни военни бази

        Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
        Точно така е!
        Да не ставам досаден, но мои агенти в началото на 90-те наместили се в разни "демократични структури" притеснено ме подпитваха: "Абе там..". Казах им: "Спокойно, нито те знам, нито те познавам".
        Но доста хора и то от високо се направиха на интересни.
        ...и взеха , че ги "осветлиха" . И те затва знам , че един мой комшия ( да му се не надява човек! ) е бил доносник на ДС и клеветник - кокошкар .

        Ама тука в темата става въпрос за военна тайна , а не за червената омерта на Шестаците .
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Подземни военни бази

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          ...и взеха , че ги "осветлиха" . И те затва знам , че един мой комшия ( да му се не надява човек! ) е бил доносник на ДС и клеветник - кокошкар .

          Ама тука в темата става въпрос за военна тайна , а не за червената омерта на Шестаците .
          Да де.
          Ма когато нещо е секретно и си дал дума, дали е военно, на ДС или на милицията...няма голяма разлика.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Подземни военни бази

            Да де, ама когато секретността отпада - дали по причина, че е работила против самия теб; дали по давност, дали по липса на предмета - значи е отпаднала.
            Няма!
            А то омертите - Владо - са си все на същия принцип. (Дето шестаци, там и шейсе и шестаци)
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Подземни военни бази

              Тази част от военните, а май и изобщо униформените никога не са слизали до ченгесарско ниво. Би трябвало такива да са им и доноснониците. Сега би трябвало да са се поравнили. А за що не осъдиха барем един продумал ? Или чужденците си ги вардят?
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Подземни военни бази

                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                А за що не осъдиха барем един продумал ?
                Кой пък, какво е продумал (какво може да продума, пред кого)? И за какво да го съдят?
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Подземни военни бази

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  Тази част от военните, а май и изобщо униформените никога не са слизали до ченгесарско ниво. Би трябвало такива да са им и доноснониците. ...?
                  Какви "доносници" на военните са те патили бре?!?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Подземни военни бази

                    Нали казаха, че на техните и на милиционерските няма да им отварят досиетата. За конкретния случай имам предвид, че работилите там не споделят нищо, независимо, че може и да не е тайна. Строителство като всяко.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Подземни военни бази

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Кой пък, какво е продумал (какво може да продума, пред кого)? И за какво да го съдят?
                      Дето се разхождаха( ако е вярно) по посолствата, дето губиха книжа, дето четат неправомерно документи, дето ги има по записи разни, но не може да се докаже автентичността на записа, не на информацията. Не е по темата, а и не съм за спама или ринга.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Подземни военни бази

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Какво и е сложното на една писта?
                        Хвани се да проектираш, като мислиш, че е просто.

                        Коментар


                        • От: Подземни военни бази

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Да де, ама когато секретността отпада - дали по причина, че е работила против самия теб; дали по давност, дали по липса на предмета - значи е отпаднала.
                          Няма!
                          А то омертите - Владо - са си все на същия принцип. (Дето шестаци, там и шейсе и шестаци)
                          Има неща за които работилите в тази сфера никога няма да проговорят . Независимо от причините по които секретността може и да е отпаднала .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Подземни военни бази

                            Питали един от КЕЧа колко автомата (АК 47 ) имате и той им отговорил че имат 6 , три на старият и три за новият караул на знамето . След това го питали колко кирки и лопати имате и той подскочил и казал че не може да отговори защото било военна тайна .

                            Ако в България има все още военна тайна не знам за кого е тази тайна . Може би за Нова Зеландия че е много на далеЧко и няма никакви интереси на Балканите . С едните бяхме дупе и гащи до преди 28 години и от тогава нищо ново не се е случило в армията ,пък за новите другари няма нужда да воюват с нас , след като могат да си купят политици на килограм .............
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • От: Подземни военни бази

                              Айде стига глупости ! Какви тайни ?! Тия , които държаха тайните в началото на `90-те се надпреварваха един-друг да ги продадат , докато още имат стойност . После вече и се обезсмислиха . Голямо чудо , бункери за ракети ! Епа имА ли сме . Бункери де . Ракетите (по- точно бойните глави )"щяха" да дойдат като му дойде времето .
                              И друго : дали щели да ни ги дадат на нас русняците , или ни нямали доверие , та щели да пратят Альоша да си изстрелва ? Ква тайна и тука , като това се учеше по кашишка тактика : В прерогативите на всеки командир от МСП нагоре беше да заповяда оперативно тактически удар .
                              Колко са били кадърни за това нашите е друга тема . Ма нали затова учеха "Фрунзе" . Наши хора сме, та съвецките другари може и да са им гласувАли доверие .
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Подземни военни бази

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Има неща за които работилите в тази сфера никога няма да проговорят . Независимо от причините по които секретността може и да е отпаднала .
                                Да така е. То и аз дето съм един никой, имам в живота си моменти, за които никога не бих говорил - преди всичко от ...срам.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X